Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Okna a dveře
Archiv zpráv od 2.9.2015 do 30.11.2015

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

16.11.2015
Deceuninck, spol. s r. o.

Předsazená okenní křídla Eforte a Prestige je možné osadit až čtyřsklem. Nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76 přicházejí s novým designem. Dopřejte si i tyto novinky s trendy šedými fóliemi na šedém základním profilu.

10.11.2015
Plancher s.r.o.

Jedním z hlavních prvků v každém domově jsou interiérové dveře. Proto není důležitý jen jejich design, ale také mnohé další aspekty, které by vás v případě podcenění mohly nemile překvapit.

14.10.2015
PRAMOS, a.s.

OKNA nebo dveře PRAMOS se slevou 50 % a ještě s bonusem navíc. K objednaným oknům nyní doplněk ZDARMA. Nabídka platí pouze pro konečné spotřebitele, využijte ji ještě do konce října 2015.

6.10.2015
PRUNIWERK a.s.

Systémy protipožárních hliníkových oken dveří, fasád a prosklených dělících stěn jsou vhodné k provedení vnitřních i venkovních přepážek s protipožární odolností třídy EI15 až EI60, a to i s dveřmi jednokřídlými i dvoukřídlými, ven nebo dovnitř otvíravými.

30.9.2015
VENYS

Kvalitní stínění oken nyní nabývá na důležitosti. Sluneční žár nemusí být vždy příjemný. Když je ho moc, příliš zahřívá interiér místnosti. Proniká do něj svými paprsky a teplota uvnitř stoupá. Proto je nezbytné zajistit v místnosti kvalitní stínění oken.

25.9.2015
Guardian

Sklo je přirozeně velmi tvrdý materiál. U interiérových skel však vzhledem k častému používání hrozí vysoké riziko poškrábání.

7.9.2015
SULKO s.r.o.

Letos jsme přichystali pro všechny zájemce o česká kvalitní plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře či stínící techniku i ostatní doplňky novou rozsáhlou expozici vzorků našich produktů.

5.9.2015
WindowStar s.r.o.

I v letošním roce se zúčastníme veletrhu ForArch v Praze. Najdete nás v hale č. 3, stánek C6. Představíme zde některé novinky - HS portály v systému STRATOS, vchodové dveře apod.

2.9.2015
PRUNIWERK a.s.

Pro výrobu hliníkových oken, dveří a fasád využívá firma PRUNIWERK a.s. systémové profily SCHÜCO (Německo) a PONZIO (Polsko), které svojí konstrukcí splňují nejnáročnější požadavky architektů, investorů i koncových uživatelů.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama