Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře
Archiv zpráv od 6.12.2016 do 11.2.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

29.1.2017
Web Shops, s.r.o.

Hmyz v interiérech není hlavně v době léta nic neobvyklého. Je jedno, zda bydlíte v rodinném domě nebo bytě, jelikož objevovat se může skutečně všude. Pokud hledáte vhodná řešení, jak na něj, pojďme se na několik z nich podívat.

17.1.2017
Almma

Věděli jste, že v zimě způsobují okna a dveře ztráty až 25% tepla? Platíte stále více za topení? Chcete ušetřit? Nechat si poradit od odborníků, investice do venkovních rolet Almma s.r.o. se rozhodně vyplatí.

12.1.2017
Hörmann Česká republika s.r.o.

Největší stavební veletrh v Evropě se nezadržitelně blíží a společnost Hörmann tam bude jedním z největších vystavovatelů. Přijeďte nás navštívit na BAU 2017 do Mnichova.

9.1.2017
FAKRO CZECH s.r.o.

Už celá desetiletí jsou po celém světě do střech montována střešní okna. Během této doby stárnou a ztrácejí svou funkčnost. Starší okna se konstrukčně liší od aktuálně vyráběných střešních oken, a také z hlediska své energetické úspornosti a bezpečnosti.

Ilustrační obrázek, zdroj Sapeli
17.12.2016
Sapeli

Pro bezproblémové použití dveří je třeba zohlednit rozdíl teplot a rozdíl vlhkosti na obou stranách dveří. Pokud nemůžeme garantovat doporučené podmínky, je vhodné použít klima dveře Sapeli.

15.12.2016

Stále častěji se firma Sundrape setkává s náročnějšími montážemi stínící techniky. Sluníčko je příjemné, ale jakmile nás oslňuje musíme to řešit.

Ilustrační obrázek, foto Sapeli
14.12.2016
Sapeli

Bezpečnostní dveře SAPELI jsou bezpečné. Ochrání Vás před zloději, požárem, kouřem nebo třeba hlukem. Na první pohled jsou stejné, ale uvnitř jsou jiné. Různé vlastnosti lze kombinovat.

Ilustrační obrázek, zdroj: Sapeli
11.12.2016
Sapeli

Protipožární dveře, to je dokonalá ochrana vašeho majetku i zdraví před ničivým požárem. Na první pohled stejné, ale uvnitř jiné a nedocenitelné. Různé vlastnosti lze mezi sebou kombinovat.

Ilustrační obrázek, zdroj Sapeli
9.12.2016
Sapeli

Jak jsou označeny dveře Sapeli? Jak jsou označeny speciální vlastnosti dveří? Vyšší odolnost než standard je vyznačena na hliníkovém štítku.

SULKO nabízí pro zákazníky HELUZ trojsklo za cenu dvojskla
9.12.2016
SULKO s.r.o.

SULKO nabízí pro zákazníky HELUZ trojsklo za cenu dvojskla. Akční nabídka je platná do 31.12.2018. Podrobné informace vám podají prodejci cihelného systému HELUZ a na najdete je i na www.sekovaknizka.cz.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama