Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 14.11.2016 do 12.1.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

12.1.2017
Hörmann Česká republika s.r.o.

Největší stavební veletrh v Evropě se nezadržitelně blíží a společnost Hörmann tam bude jedním z největších vystavovatelů. Přijeďte nás navštívit na BAU 2017 do Mnichova.

9.1.2017
FAKRO CZECH s.r.o.

Už celá desetiletí jsou po celém světě do střech montována střešní okna. Během této doby stárnou a ztrácejí svou funkčnost. Starší okna se konstrukčně liší od aktuálně vyráběných střešních oken, a také z hlediska své energetické úspornosti a bezpečnosti.

Ilustrační obrázek, zdroj Sapeli
17.12.2016
Sapeli

Pro bezproblémové použití dveří je třeba zohlednit rozdíl teplot a rozdíl vlhkosti na obou stranách dveří. Pokud nemůžeme garantovat doporučené podmínky, je vhodné použít klima dveře Sapeli.

15.12.2016

Stále častěji se firma Sundrape setkává s náročnějšími montážemi stínící techniky. Sluníčko je příjemné, ale jakmile nás oslňuje musíme to řešit.

Ilustrační obrázek, foto Sapeli
14.12.2016
Sapeli

Bezpečnostní dveře SAPELI jsou bezpečné. Ochrání Vás před zloději, požárem, kouřem nebo třeba hlukem. Na první pohled jsou stejné, ale uvnitř jsou jiné. Různé vlastnosti lze kombinovat.

Ilustrační obrázek, zdroj: Sapeli
11.12.2016
Sapeli

Protipožární dveře, to je dokonalá ochrana vašeho majetku i zdraví před ničivým požárem. Na první pohled stejné, ale uvnitř jiné a nedocenitelné. Různé vlastnosti lze mezi sebou kombinovat.

Ilustrační obrázek, zdroj Sapeli
9.12.2016
Sapeli

Jak jsou označeny dveře Sapeli? Jak jsou označeny speciální vlastnosti dveří? Vyšší odolnost než standard je vyznačena na hliníkovém štítku.

SULKO nabízí pro zákazníky HELUZ trojsklo za cenu dvojskla
9.12.2016
SULKO s.r.o.

SULKO nabízí pro zákazníky HELUZ trojsklo za cenu dvojskla. Akční nabídka je platná do 31.12.2018. Podrobné informace vám podají prodejci cihelného systému HELUZ a na najdete je i na www.sekovaknizka.cz.

6.12.2016
Hörmann Česká republika s.r.o.

Přední evropský výrobce a dodavatel průmyslových i garážových vrat uvedl na český trh unikátní systém pro logistiku. Systém DOBO dovede zabezpečit naprosto bezpečné a uzavřené překládání zboží z kamionů do skladů a logistických center a naopak.

23.11.2016
Deceuninck, spol. s r. o.

Vybíráte-li okna na terasu či balkon, nenechte se zmást množstvím názvů prosklených velkoformátových dveřních systémů. Vybírejte podle toho, jaké jsou vaše požadavky na funkčnost a prostorové možnosti.

14.11.2016
CIUR a.s.

Při instalaci nových oken u rekonstrukcí či novostaveb se často zapomíná na ochranu připojovací spáry a tepelného izolantu v této spáře. Podívejte se na videoreportáž, ve které bylo použito několik druhů okenních pásek vzhledem k typu montáže a typu oken.


zpět na aktuální zprávy