Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře
Archiv zpráv od 12.9.2016 do 6.12.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.12.2016
Hörmann Česká republika s.r.o.

Přední evropský výrobce a dodavatel průmyslových i garážových vrat uvedl na český trh unikátní systém pro logistiku. Systém DOBO dovede zabezpečit naprosto bezpečné a uzavřené překládání zboží z kamionů do skladů a logistických center a naopak.

23.11.2016
Deceuninck, spol. s r.o.

Vybíráte-li okna na terasu či balkon, nenechte se zmást množstvím názvů prosklených velkoformátových dveřních systémů. Vybírejte podle toho, jaké jsou vaše požadavky na funkčnost a prostorové možnosti.

14.11.2016
CIUR a.s.

Při instalaci nových oken u rekonstrukcí či novostaveb se často zapomíná na ochranu připojovací spáry a tepelného izolantu v této spáře. Podívejte se na videoreportáž, ve které bylo použito několik druhů okenních pásek vzhledem k typu montáže a typu oken.

12.11.2016

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Historie festivalu sahá do roku 1999, kdy jej založila Jana Zielinski a Jiří Macek, ředitelé pořádající agentury Profil Media.

10.11.2016
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Podzim, to není pouze jedno z nejkrásnějších období v roce plné nádherných barev, ale také čas nevyzpytatelných dešťů a plískanic.

7.11.2016
Green Business Certification Inc. (GBCI)

Certifikační orgán Green Business Certification Inc. (GBCI) vydal zprávu 2016 LEED in Motion: Europe, která říká, že trh je připraven pro širší přijetí LEED v4 - nejnovější verze hodnotícího systému.

1.11.2016
Deceuninck, spol. s r.o.

Podle reklamních sloganů některých výrobců PVC oken se zdá, že profily třídy A jsou horší než profily třídy B. Klasifikace okenních profilů do tříd A, B a C však už dnes nemá žádný vliv na pevnost, životnost nebo izolační vlastnosti oken.

19.10.2016
Guardian

Aviatica se nachází v širším centru Prahy na území bývalé továrny Walter v Praze 5 – Jinonicích. Budova poskytuje především kancelářské prostory pro administrativu a základní služby na ploše o celkové velikosti 27 000 m².

3.10.2016
Deceuninck, spol. s r.o.

V současné době jsou výrazným trendem v architektuře různé odstíny šedé. Okna nejsou výjimkou. Inoutic je jediný výrobce PVC okenních profilů, který nabízí i šedé jádro profilu.

21.9.2016
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Při projektování budov se v současné době klade význam i na dostatečné prosvětlení vnitřního prostoru. To je zajištěno nejen okny ve fasádě, ale i střešními světlíky. V horkých letních měsících se však sluneční svit, resp. teplo pronikající dovnitř místnosti, může stát nežádoucí v případě, když místnost není vybavena klimatizací.

19.9.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Nízká tepelná vodivost a vhodný poměr mezi vlastní vahou a pevností předurčuje dřevo jako ideální materiál pro výrobu oken a dveří.

12.9.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Problémy s přebytečnou vlhkostí a kvalitu vzduchu v interiéru řeší mnoho stavebníků, kteří vyměnili stará netěsnící okna za nová. Osazení oken větracími štěrbinami je jednoduché, diskrétní a esteticky vydařené řešení za přijatelnou cenu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama