Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Okna a dveře
Archiv zpráv od 30.11.2015 do 26.1.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.1.2016
Veletrhy Brno, a.s.

Termín konání letošních Stavebních veletrhů na Výstavišti v Brně je od středy 20. do soboty 23. dubna. Dřívější přihlášení na veletrh přináší vystavovatelům větší možnost výběru plochy.

5.1.2016
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Stopray Ultra-50 on Clearvision (velmi čiré sklo) nabízí nejlepší vlastnosti vzhledem k nízkému solárnímu faktoru 23 %, takže fotbalový klub KAA Gent nemusel instalovat žádné vnější zastínění ani klimatizaci.

29.12.2015
ALLMEDIA spol. s r.o. organizační složka

Představujeme Vám nejmladšího člena rodiny těsnicích okenních fólií s proměnlivým difuzním odporem.

22.12.2015
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Prestižní Torre Allianz splývá s městskou džunglí historického centra Milána a je dokonalým symbolem úspěšné modernizace této lokality. Skla vytvářejí iluzi vibrace celé budovy, která zdánlivě sahá až do oblak.

21.12.2015
PRUNIWERK a.s.

Hliníkové fasádní profily s přerušeným tepelným mostem, které pro výrobu skleněných fasád k opláštění objektů používáme, splňují nejnáročnější požadavky architektů, investorů i koncových uživatelů.

19.12.2015
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Solární panely, klimatizační jednotky nebo zelené střešní zahrady dělají ze střech stále častěji využívané plochy – ať už při servisech nebo k oddechu ve volné chvíli.

17.12.2015
SOMFY, spol. s r.o.

Celoročně příjemné klima a světlo v interiéru, úspora energie i peněz, ochrana soukromí i majetku, krásný design – to vše nabízí kvalitní venkovní stínící technika. Jaká si ale vybrat tu pravou?

15.12.2015
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Screenové clony, zkráceně screeny, jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Umožňuje průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím.

14.12.2015
ALLMEDIA spol. s r.o. organizační složka

Standardní podkladové (rozšiřovací nebo spojovací) profily oken a dveří nemají dostatečnou kvalitu a z tepelně - technického hlediska jsou zpravidla nejhorším článkem okna.

8.12.2015
CAG s.r.o.

Dveře, které se označují jako protihlukové nebo jako dveře se zvýšeným hlukovým útlumem jsou ty, u kterých se testuje průchod zvuku a označuje se, kolik decibelů pohltí.

7.12.2015
Plancher s.r.o.

Přečtěte si více o oblíbených interiérových dveří značky Porta Doors a přijďte navštívit náš showroom v Praze.

6.12.2015
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Díky variabilitě systému lze venkovní rolety umístit do jakékoliv stavby, ať už se jedná o stávající budovu, novostavbu nebo rozpracovaný projekt.

3.12.2015
Hörmann Česká republika s.r.o.

Blíží se zima a to znamená, že spousta věcí vyžaduje speciální pozornost. Mezi ně patří i garážová vrata, o která je nutné správně pečovat. Aby pohony vrat a bran sloužily tak, jak mají, je vhodné dodržovat určité zásady, jež jejich život prodlouží.

2.12.2015
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Wemalux – bodový světlík klade nová měřítka pro ploché střechy. Vedle hlavní funkce optimálního prosvětlení vnitřních prostorů střechou může po zabudování otvíracího zařízení sloužit jako přirozený větrací prvek s nízkými provozními náklady.

1.12.2015
redakce

Přední český výrobce oken a dveří, společnost Slavona, v letošním roce dokončil další inovaci výrobních technologií. Díky výkonnější, plně automatizované výrobní lince uvede výrobce ze Slavonic na trh nové produkty a navýší kapacitu provozu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama