Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Okna a dveře
Archiv zpráv od 27.5.2016 do 20.9.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

19.9.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Nízká tepelná vodivost a vhodný poměr mezi vlastní vahou a pevností předurčuje dřevo jako ideální materiál pro výrobu oken a dveří.

12.9.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Problémy s přebytečnou vlhkostí a kvalitu vzduchu v interiéru řeší mnoho stavebníků, kteří vyměnili stará netěsnící okna za nová. Osazení oken větracími štěrbinami je jednoduché, diskrétní a esteticky vydařené řešení za přijatelnou cenu.

7.9.2016
RI OKNA, a.s.

Zimní zahrady prodlouží letní sezónu, přiblíží vás k přírodě, působí esteticky a zároveň ekonomicky. Díky tomu, že fungují jako úsporné prosklené domy s výhledem do přírody a propouštějí přirozené světlo do interiéru, se podílejí na celkovém snížení spotřeby energie v domě.

5.9.2016
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Stavte s námi a užívejte si výhod od našich partnerů z nové Šekové knížky, kterou vám přináší společnost HELUZ, jeden z největších výrobců zdicích systémů na našem trhu.

29.8.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Použité izolační zasklení má zásadní vliv na vlastnosti oken. Jednou z hlavních sledovaných veličin je prostup tepla zasklením. Omezit výběr zasklení pouze touto hodnotou, ale nemusí být vždy výhodné.

19.8.2016

Jde o jedinou markýzu na trhu, která svými rozměry předčí mnohé! Kazeta chrání látku před povětrnostními vlivy ve všech ročních obdobích.

5.8.2016
DORSIS s.r.o.

Filomuro bude v září již tradičně vystavovat na největším stavebním veletrhu FOR ARCH a navazujícím veletrhu FOR INTERIOR. Obě výstavy se konají v pražských Letňanech.

26.7.2016
SOMFY, spol. s r.o.

V zemích EU bylo dle aktuálního výzkumu agentury Berg Insight loni evidováno 6,6 milionu chytrých domácností. Přestože je Česko pozadu a inteligentní elektroinstalace využívá jen zhruba 6 % domácností, odborníci meziročně registrují 100 % nárůst.

2.7.2016
E.ON Česká republika, s.r.o.

Český výrobce oken a dveří SLAVONA vyrábí v jižních Čechách posuvné dveře pro pasivní stavby, které osloví nejen svým minimalistickým designem, ale také úspornými vlastnostmi. Výrobce za ně získal prestižní mezinárodní certifikát, jímž se mohou pochlubit pouze čtyři konkurenční výrobky ze zahraničí.

29.6.2016
V okno s.r.o.

Acrylcolor je speciální povrch plastových oken z tvrzeného plastu. Použitím barvicího postupu koextruzí se bílá základní tělesa z PVC a barevné akrylové sklo neoddělitelně vzájemně spojí v jednom technologickém kroku.

23.6.2016

Jako novinku nabízíme jak zastínění stávající pergoly slunolamem nebo kompletní dodávku pergoly se slunolamem. Celá konstrukce pergoly je hliníková, může být i samonosná ( bez připevnění na dům).

23.6.2016
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Širokou paletu prosvětlovacích systémů s hliníkovými profily, střešních světlíků a světlíkových prvků, systémů pro odvod kouře a tepla včetně větrání pro domy, haly i průmyslové budovy najdete v nabídce Eberspächer Tageslichttechnik.

21.6.2016
VELUX Česká republika, s.r.o.

Na Celosvětové konferenci Apple 2016, známé pod zkratkou WWDC, oznámila skupina VELUX, že několik jejích produktů bude podporovat technologii Apple HomeKit.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama