Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Okna a dveře
Archiv zpráv od 21.9.2016 do 11.12.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Ilustrační obrázek, zdroj: Sapeli
11.12.2016
Sapeli

Protipožární dveře, to je dokonalá ochrana vašeho majetku i zdraví před ničivým požárem. Na první pohled stejné, ale uvnitř jiné a nedocenitelné. Různé vlastnosti lze mezi sebou kombinovat.

Ilustrační obrázek, zdroj Sapeli
9.12.2016
Sapeli

Jak jsou označeny dveře Sapeli? Jak jsou označeny speciální vlastnosti dveří? Vyšší odolnost než standard je vyznačena na hliníkovém štítku.

SULKO nabízí pro zákazníky HELUZ trojsklo za cenu dvojskla
9.12.2016
SULKO s.r.o.

SULKO nabízí pro zákazníky HELUZ trojsklo za cenu dvojskla. Akční nabídka je platná do 31.12.2018. Podrobné informace vám podají prodejci cihelného systému HELUZ a na najdete je i na www.sekovaknizka.cz.

6.12.2016
Hörmann Česká republika s.r.o.

Přední evropský výrobce a dodavatel průmyslových i garážových vrat uvedl na český trh unikátní systém pro logistiku. Systém DOBO dovede zabezpečit naprosto bezpečné a uzavřené překládání zboží z kamionů do skladů a logistických center a naopak.

23.11.2016
Deceuninck, spol. s r.o.

Vybíráte-li okna na terasu či balkon, nenechte se zmást množstvím názvů prosklených velkoformátových dveřních systémů. Vybírejte podle toho, jaké jsou vaše požadavky na funkčnost a prostorové možnosti.

14.11.2016
CIUR a.s.

Při instalaci nových oken u rekonstrukcí či novostaveb se často zapomíná na ochranu připojovací spáry a tepelného izolantu v této spáře. Podívejte se na videoreportáž, ve které bylo použito několik druhů okenních pásek vzhledem k typu montáže a typu oken.

12.11.2016

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Historie festivalu sahá do roku 1999, kdy jej založila Jana Zielinski a Jiří Macek, ředitelé pořádající agentury Profil Media.

10.11.2016
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Podzim, to není pouze jedno z nejkrásnějších období v roce plné nádherných barev, ale také čas nevyzpytatelných dešťů a plískanic.

7.11.2016
Green Business Certification Inc. (GBCI)

Certifikační orgán Green Business Certification Inc. (GBCI) vydal zprávu 2016 LEED in Motion: Europe, která říká, že trh je připraven pro širší přijetí LEED v4 - nejnovější verze hodnotícího systému.

1.11.2016
Deceuninck, spol. s r.o.

Podle reklamních sloganů některých výrobců PVC oken se zdá, že profily třídy A jsou horší než profily třídy B. Klasifikace okenních profilů do tříd A, B a C však už dnes nemá žádný vliv na pevnost, životnost nebo izolační vlastnosti oken.

19.10.2016
Guardian

Aviatica se nachází v širším centru Prahy na území bývalé továrny Walter v Praze 5 – Jinonicích. Budova poskytuje především kancelářské prostory pro administrativu a základní služby na ploše o celkové velikosti 27 000 m².

3.10.2016
Deceuninck, spol. s r.o.

V současné době jsou výrazným trendem v architektuře různé odstíny šedé. Okna nejsou výjimkou. Inoutic je jediný výrobce PVC okenních profilů, který nabízí i šedé jádro profilu.

21.9.2016
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Při projektování budov se v současné době klade význam i na dostatečné prosvětlení vnitřního prostoru. To je zajištěno nejen okny ve fasádě, ale i střešními světlíky. V horkých letních měsících se však sluneční svit, resp. teplo pronikající dovnitř místnosti, může stát nežádoucí v případě, když místnost není vybavena klimatizací.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama