Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře
Archiv zpráv od 19.5.2016 do 9.9.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

7.9.2016
RI OKNA, a.s.

Zimní zahrady prodlouží letní sezónu, přiblíží vás k přírodě, působí esteticky a zároveň ekonomicky. Díky tomu, že fungují jako úsporné prosklené domy s výhledem do přírody a propouštějí přirozené světlo do interiéru, se podílejí na celkovém snížení spotřeby energie v domě.

5.9.2016
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Stavte s námi a užívejte si výhod od našich partnerů z nové Šekové knížky, kterou vám přináší společnost HELUZ, jeden z největších výrobců zdicích systémů na našem trhu.

29.8.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Použité izolační zasklení má zásadní vliv na vlastnosti oken. Jednou z hlavních sledovaných veličin je prostup tepla zasklením. Omezit výběr zasklení pouze touto hodnotou, ale nemusí být vždy výhodné.

19.8.2016

Jde o jedinou markýzu na trhu, která svými rozměry předčí mnohé! Kazeta chrání látku před povětrnostními vlivy ve všech ročních obdobích.

5.8.2016
DORSIS s.r.o.

Filomuro bude v září již tradičně vystavovat na největším stavebním veletrhu FOR ARCH a navazujícím veletrhu FOR INTERIOR. Obě výstavy se konají v pražských Letňanech.

26.7.2016
SOMFY, spol. s r.o.

V zemích EU bylo dle aktuálního výzkumu agentury Berg Insight loni evidováno 6,6 milionu chytrých domácností. Přestože je Česko pozadu a inteligentní elektroinstalace využívá jen zhruba 6 % domácností, odborníci meziročně registrují 100 % nárůst.

2.7.2016
E.ON Česká republika, s.r.o.

Český výrobce oken a dveří SLAVONA vyrábí v jižních Čechách posuvné dveře pro pasivní stavby, které osloví nejen svým minimalistickým designem, ale také úspornými vlastnostmi. Výrobce za ně získal prestižní mezinárodní certifikát, jímž se mohou pochlubit pouze čtyři konkurenční výrobky ze zahraničí.

29.6.2016
V okno s.r.o.

Acrylcolor je speciální povrch plastových oken z tvrzeného plastu. Použitím barvicího postupu koextruzí se bílá základní tělesa z PVC a barevné akrylové sklo neoddělitelně vzájemně spojí v jednom technologickém kroku.

23.6.2016

Jako novinku nabízíme jak zastínění stávající pergoly slunolamem nebo kompletní dodávku pergoly se slunolamem. Celá konstrukce pergoly je hliníková, může být i samonosná ( bez připevnění na dům).

23.6.2016
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Širokou paletu prosvětlovacích systémů s hliníkovými profily, střešních světlíků a světlíkových prvků, systémů pro odvod kouře a tepla včetně větrání pro domy, haly i průmyslové budovy najdete v nabídce Eberspächer Tageslichttechnik.

21.6.2016
VELUX Česká republika, s.r.o.

Na Celosvětové konferenci Apple 2016, známé pod zkratkou WWDC, oznámila skupina VELUX, že několik jejích produktů bude podporovat technologii Apple HomeKit.

26.5.2016
OKNA.EU

Uživatelé dnes od oken a dveří neočekávají pouze funkčnost, chtějí, aby jejich vzhled designově dokonale ladil se stavbou domu či bytu. A výroba oken a dveří se snaží s těmito požadavky co nejvíce držet krok.

24.5.2016
HT dveře - Bezpečnostní dveře

Potřebujete zabezpečit svůj byt? S bezpečnostními dveřmi Magnum určenými pro byty v panelových i cihlových domech získáte jistotu kvalitního výrobku s bezpečnostní třídou 3, splňující ty nejpřísnější normy.

20.5.2016
FAKRO CZECH s.r.o.

Výrobky FAKRO zajišťují nejvyšší standard bydlení, jsou praktické a bezpečné, vynikají zpracováním a inovativním řešením. Sortiment FAKRO zahrnuje všechny výrobky potřebné pro pohodlné bydlení pod střechou.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama