Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Okna a dveře
Archiv zpráv od 8.8.2017 do 30.11.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

PKS okna - Okna prověřená Vysočinou
30.11.2017
PKS okna a.s.

Vysočina je známá nejen svou krásnou přírodou, ale také proměnlivým počasím, častému sněžení či změnám teplot. A právě zde společnost PKS okna už přes 25 let vyrábí kvalitní okna z plastu, dřeva i hliníku.

Workshop ReThink Daylight – denní světlo jako stavební materiál
29.11.2017
VELUX Česká republika, s.r.o.

Workshop ReThink Daylight, je mezinárodní platforma pro setkávání architektů se zájmem o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovu objevit potenciál denního světla.

Vyzdobte si byt látkovými roletami
24.11.2017
ISOTRA a.s.

Zapomeňte na šedivé rolety se šňůrkou a plastovým držátkem. Současné látkové rolety hrají všemi barvami a jsou designový doplněk.

17.11.2017
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Čidla sluneční, větrná, dešťová. Čidla vám ušetří nejen starosti s ovládáním, ale také vaše finance a životní prostředí.

 CLIMAX přináší hned několik užitečných tipů, jak správně vyčistit žaluzie
15.11.2017
CLIMAX

S adventem je každoročně spojený i vánoční úklid, a to včetně mytí oken a žaluzií. Způsobů, jak vyčistit žaluzie od usazené vrstvy prachu, existuje hned několik.

Akustěrka Kärcher slaví 10 letS aku stěrkou Kärcher WV 2 Premium můžete definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Díky funkci elektrického odsávání ušetříte spoustu času a námahy a už nikdy se nebudete muset obtěžovat s nepříjemným odkapáváním vody a dodatečným leštěním mytých ploch. Předností aku stěrky je i její široké spektrum využití. Hravě s ní vyčistíte nejen okna, ale i všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové kabiny. Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhnete bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa. Novinkou je o 40% delší chod baterie. Na jedno nabití zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá zhruba 35 oknům běžných rozměrů. Stav baterie můžete průběžně kontrolovat pomocí LED kontrolky, která vás včas informuje o tom, kdy je čistič oken nutno nabít. Rovněž vás potěší i jeho nízká hlučnost a hmotnost. Součástí balení aku stěrky Kärcher WV 2 Premium je kromě okenního vysavače i rozprašovač s rozmývákem z mikrovlákna.
9.11.2017
Kärcher spol. s r.o.

Je to už 10 let, co Kärcher jako první vynalezl bateriový okenní čistič, a tím zahájil revoluci v úklidu. Při této příležitosti Kärcher představuje jubilejní edici aku stěrky Kärcher WV 2 v elegantní černé barvě.

VELUX v roce 2016
7.11.2017
VELUX Česká republika, s.r.o.

Společnost VELUX informuje o svém fungování v roce 2016 na českém a slovenském trhu a každoroční zprávě o společenské odpovědnosti, která odráží její aktivity a závazky vůči společnosti.

Snadná údržba oken REHAU
6.11.2017
REHAU, s.r.o.

Svůj čas při mytí a údržbě oken nyní můžete ušetřit díky speciální povrchové úpravě HDF. A co je nejdůležitější, i po mnoha letech jdou snadno otevírat a zavírat.

Bezpečnostní okna REHAU SYNEGO
11.10.2017
REHAU, s.r.o.

Nedostatečně zabezpečená okna a dveře přestavují pro zloděje nejsnazší cestu do všeho domu. Okna REHAU nabízejí optimální ochranu proti vloupání.

3.10.2017
ESTAV.cz

Oblíbený podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR a souběžný veletrh FOR GASTRO & HOTEL se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. K vidění budou výrobky českých i zahraničních firem, ale také opravdu jedinečné kousky.

Kupte střešní okna nebo půdní schody od společnosti FAKRO a získejte dárkový certifikát
22.9.2017
FAKRO CZECH s.r.o.

Kupte střešní okna nebo půdní schody od společnosti FAKRO a získejte dárkový certifikát v hodnotě až 9000 Kč a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Barevný svět oken REHAU
22.9.2017
REHAU, s.r.o.

Nároky investorů na vlastní podobu oken rostou. Na jednu stranu se prosazují jednoduchá okna bez zdobných přídavků, na druhou stranu je žádána větší variabilita barev a jiných povrchových úprav.

18.9.2017
REHAU, s.r.o.

Zimní zahrady REHAU zvětšují obytný prostor a přináší zahradu do domu. Moderní zimní zahrady s ideální tepelnou izolací a promyšlenou konstrukcí Vám umožňují zvýšit komfort bydlení při nízkých nákladech na energie.

25.8.2017
AZ Promo s.r.o.

Chystáme pro vás: Inovativní skladby stropů, střech a provětrávaných fasád - 5.9. v Hradci Králové, 7.9. budete mít možnost seznámit se s novinkami pro rok 2017 přímo v sídle společnosti Hörmann.

Kteroukoliv místnost bez problémů vyladíme správně vybranými látkovými roletami Climax nebo plisé
14.8.2017
CLIMAX

Barvy nás obklopují všude a zásadním způsobem ovlivňují naši náladu, pocity, aktivitu. Proto je dobré se zamyslet nad několika aspekty barev dříve, než je pustíme do svého domova.

8.8.2017
Xella CZ, s.r.o.

Žaluziový kastlík se stal u mnoha rodinných domů již standardním požadavkem. Ytong proto vyvinul řešení vhodné pro většinu venkovních žaluzií na našem trhu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama