Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Okna a dveře
Archiv zpráv od 23.10.2017 do 4.1.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Horizontální žaluzie ISOTRA system HIT, barva bílá
14.12.2017
ISOTRA a.s.

V žaluziích se často drží velká spousta prachu, která může být příčinou zdravotních obtíží. Proto je důležité je pravidelně čistit.

1.12.2017
PROFIROL ŽILINA

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte žaluzie? Nemusí to být jenom ty klasické, které se instalují uvnitř vašeho interiéru. Hitem se dnes stávají i ty venkovní. Ptáte se, proč se do nich vyplatí investovat a proč byste to měli udělat i vy sami? Podívejte se s námi na hlavní důvody.

PKS okna - Okna prověřená Vysočinou
30.11.2017
PKS okna a.s.

Vysočina je známá nejen svou krásnou přírodou, ale také proměnlivým počasím, častému sněžení či změnám teplot. A právě zde společnost PKS okna už přes 25 let vyrábí kvalitní okna z plastu, dřeva i hliníku.

Workshop ReThink Daylight – denní světlo jako stavební materiál
29.11.2017
VELUX Česká republika, s.r.o.

Workshop ReThink Daylight, je mezinárodní platforma pro setkávání architektů se zájmem o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovu objevit potenciál denního světla.

Vyzdobte si byt látkovými roletami
24.11.2017
ISOTRA a.s.

Zapomeňte na šedivé rolety se šňůrkou a plastovým držátkem. Současné látkové rolety hrají všemi barvami a jsou designový doplněk.

17.11.2017
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Čidla sluneční, větrná, dešťová. Čidla vám ušetří nejen starosti s ovládáním, ale také vaše finance a životní prostředí.

 CLIMAX přináší hned několik užitečných tipů, jak správně vyčistit žaluzie
15.11.2017
CLIMAX

S adventem je každoročně spojený i vánoční úklid, a to včetně mytí oken a žaluzií. Způsobů, jak vyčistit žaluzie od usazené vrstvy prachu, existuje hned několik.

Akustěrka Kärcher slaví 10 letS aku stěrkou Kärcher WV 2 Premium můžete definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Díky funkci elektrického odsávání ušetříte spoustu času a námahy a už nikdy se nebudete muset obtěžovat s nepříjemným odkapáváním vody a dodatečným leštěním mytých ploch. Předností aku stěrky je i její široké spektrum využití. Hravě s ní vyčistíte nejen okna, ale i všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové kabiny. Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhnete bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa. Novinkou je o 40% delší chod baterie. Na jedno nabití zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá zhruba 35 oknům běžných rozměrů. Stav baterie můžete průběžně kontrolovat pomocí LED kontrolky, která vás včas informuje o tom, kdy je čistič oken nutno nabít. Rovněž vás potěší i jeho nízká hlučnost a hmotnost. Součástí balení aku stěrky Kärcher WV 2 Premium je kromě okenního vysavače i rozprašovač s rozmývákem z mikrovlákna.
9.11.2017
Kärcher spol. s r.o.

Je to už 10 let, co Kärcher jako první vynalezl bateriový okenní čistič, a tím zahájil revoluci v úklidu. Při této příležitosti Kärcher představuje jubilejní edici aku stěrky Kärcher WV 2 v elegantní černé barvě.

VELUX v roce 2016
7.11.2017
VELUX Česká republika, s.r.o.

Společnost VELUX informuje o svém fungování v roce 2016 na českém a slovenském trhu a každoroční zprávě o společenské odpovědnosti, která odráží její aktivity a závazky vůči společnosti.

Snadná údržba oken REHAU
6.11.2017
REHAU, s.r.o.

Svůj čas při mytí a údržbě oken nyní můžete ušetřit díky speciální povrchové úpravě HDF. A co je nejdůležitější, i po mnoha letech jdou snadno otevírat a zavírat.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama