Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře
Archiv zpráv od 5.8.2016 do 1.11.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

1.11.2016
Deceuninck, spol. s r. o.

Podle reklamních sloganů některých výrobců PVC oken se zdá, že profily třídy A jsou horší než profily třídy B. Klasifikace okenních profilů do tříd A, B a C však už dnes nemá žádný vliv na pevnost, životnost nebo izolační vlastnosti oken.

19.10.2016
Guardian

Aviatica se nachází v širším centru Prahy na území bývalé továrny Walter v Praze 5 – Jinonicích. Budova poskytuje především kancelářské prostory pro administrativu a základní služby na ploše o celkové velikosti 27 000 m².

3.10.2016
Deceuninck, spol. s r. o.

V současné době jsou výrazným trendem v architektuře různé odstíny šedé. Okna nejsou výjimkou. Inoutic je jediný výrobce PVC okenních profilů, který nabízí i šedé jádro profilu.

21.9.2016
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Při projektování budov se v současné době klade význam i na dostatečné prosvětlení vnitřního prostoru. To je zajištěno nejen okny ve fasádě, ale i střešními světlíky. V horkých letních měsících se však sluneční svit, resp. teplo pronikající dovnitř místnosti, může stát nežádoucí v případě, když místnost není vybavena klimatizací.

19.9.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Nízká tepelná vodivost a vhodný poměr mezi vlastní vahou a pevností předurčuje dřevo jako ideální materiál pro výrobu oken a dveří.

12.9.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Problémy s přebytečnou vlhkostí a kvalitu vzduchu v interiéru řeší mnoho stavebníků, kteří vyměnili stará netěsnící okna za nová. Osazení oken větracími štěrbinami je jednoduché, diskrétní a esteticky vydařené řešení za přijatelnou cenu.

7.9.2016
RI OKNA, a.s.

Zimní zahrady prodlouží letní sezónu, přiblíží vás k přírodě, působí esteticky a zároveň ekonomicky. Díky tomu, že fungují jako úsporné prosklené domy s výhledem do přírody a propouštějí přirozené světlo do interiéru, se podílejí na celkovém snížení spotřeby energie v domě.

5.9.2016
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Stavte s námi a užívejte si výhod od našich partnerů z nové Šekové knížky, kterou vám přináší společnost HELUZ, jeden z největších výrobců zdicích systémů na našem trhu.

29.8.2016
OTHERM - plastová okna a dveře

Použité izolační zasklení má zásadní vliv na vlastnosti oken. Jednou z hlavních sledovaných veličin je prostup tepla zasklením. Omezit výběr zasklení pouze touto hodnotou, ale nemusí být vždy výhodné.

19.8.2016

Jde o jedinou markýzu na trhu, která svými rozměry předčí mnohé! Kazeta chrání látku před povětrnostními vlivy ve všech ročních obdobích.

5.8.2016
DORSIS s.r.o.

Filomuro bude v září již tradičně vystavovat na největším stavebním veletrhu FOR ARCH a navazujícím veletrhu FOR INTERIOR. Obě výstavy se konají v pražských Letňanech.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama