Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 29.4.2016 do 19.8.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

19.8.2016

Jde o jedinou markýzu na trhu, která svými rozměry předčí mnohé! Kazeta chrání látku před povětrnostními vlivy ve všech ročních obdobích.

5.8.2016
DORSIS s.r.o.

Filomuro bude v září již tradičně vystavovat na největším stavebním veletrhu FOR ARCH a navazujícím veletrhu FOR INTERIOR. Obě výstavy se konají v pražských Letňanech.

26.7.2016
SOMFY, spol. s r.o.

V zemích EU bylo dle aktuálního výzkumu agentury Berg Insight loni evidováno 6,6 milionu chytrých domácností. Přestože je Česko pozadu a inteligentní elektroinstalace využívá jen zhruba 6 % domácností, odborníci meziročně registrují 100 % nárůst.

2.7.2016
E.ON Česká republika, s.r.o.

Český výrobce oken a dveří SLAVONA vyrábí v jižních Čechách posuvné dveře pro pasivní stavby, které osloví nejen svým minimalistickým designem, ale také úspornými vlastnostmi. Výrobce za ně získal prestižní mezinárodní certifikát, jímž se mohou pochlubit pouze čtyři konkurenční výrobky ze zahraničí.

29.6.2016
V okno s.r.o.

Acrylcolor je speciální povrch plastových oken z tvrzeného plastu. Použitím barvicího postupu koextruzí se bílá základní tělesa z PVC a barevné akrylové sklo neoddělitelně vzájemně spojí v jednom technologickém kroku.

23.6.2016

Jako novinku nabízíme jak zastínění stávající pergoly slunolamem nebo kompletní dodávku pergoly se slunolamem. Celá konstrukce pergoly je hliníková, může být i samonosná ( bez připevnění na dům).

23.6.2016
Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Širokou paletu prosvětlovacích systémů s hliníkovými profily, střešních světlíků a světlíkových prvků, systémů pro odvod kouře a tepla včetně větrání pro domy, haly i průmyslové budovy najdete v nabídce Eberspächer Tageslichttechnik.

21.6.2016
VELUX Česká republika, s.r.o.

Na Celosvětové konferenci Apple 2016, známé pod zkratkou WWDC, oznámila skupina VELUX, že několik jejích produktů bude podporovat technologii Apple HomeKit.

26.5.2016
OKNA.EU

Uživatelé dnes od oken a dveří neočekávají pouze funkčnost, chtějí, aby jejich vzhled designově dokonale ladil se stavbou domu či bytu. A výroba oken a dveří se snaží s těmito požadavky co nejvíce držet krok.

24.5.2016
HT dveře - Bezpečnostní dveře

Potřebujete zabezpečit svůj byt? S bezpečnostními dveřmi Magnum určenými pro byty v panelových i cihlových domech získáte jistotu kvalitního výrobku s bezpečnostní třídou 3, splňující ty nejpřísnější normy.

20.5.2016
FAKRO CZECH s.r.o.

Výrobky FAKRO zajišťují nejvyšší standard bydlení, jsou praktické a bezpečné, vynikají zpracováním a inovativním řešením. Sortiment FAKRO zahrnuje všechny výrobky potřebné pro pohodlné bydlení pod střechou.

16.5.2016
CAG s.r.o.

Český výrobce dveří, skříní a nábytku na míru ve své nabídce přináší zcela nový dekor dveří. Jde o výjimečný laminátový povrch s názvem BÍLÝ SAMET, který je skutečně bílý a má velmi jemnou strukturu.

13.5.2016
PROALU s.r.o.

Prvním důvodem je tepelná izolace. Venkovní roleta ušetří až 30 % nákladů na vytápění. Můžeme ji stáhnout v noci, kdykoliv – sklo oken s použitím rolety je tak velmi efektivně izolováno v aktuálním časovém období.

13.5.2016
FAKRO CZECH s.r.o.

Speciální nabídku prémie až 600 Kč za zakoupené střešní okno FAKRO může využít každá realizační firma, která v období od 15.04. do 15.07.2016 koupí Výrobek FAKRO zahrnutý do Akce u kteréhokoliv distributora či prodejce firmy FAKRO CZECH s.r.o uvedeného v databázi firem na www.fakro.cz.


zpět na aktuální zprávy