Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře
Archiv zpráv od 13.2.2017 do 4.5.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Průvodce výběrem dveřního kování Twin
4.5.2017
TWIN s.r.o

Design a povrchová úprava hrají při výběru dveřního kování velkou roli. S odborníkem z oblasti kování jsme vytvořili průvodce, jak správně postupovat při výběru kování.

Průvodce výběrem interiérových dveří CAG
28.4.2017
CAG s.r.o.

Při výběru dveří je nutné zvážit nejen jejich estetické hledisko, ale také funkčnost a technické parametry. Přinášíme některé tipy, které vám usnadní výběr dveří.

Inovativní dveřní systém COMPACK
27.4.2017
TWIN s.r.o

Pro specifické případy malometrážních bytů, zkosených stropů v podkroví nebo úzkých prostorů, kde se potkává více dveří, jsou skvělým řešením speciální úsporné dveřní systémy.

Vyžádejte si slevový poukaz na plastové potrubní systémy firmy Pipelife
26.4.2017
Pipelife Czech s.r.o.

Stavte výhodně a získejte až 50% slevu na 6 vybraných produktů potrubního systému pro kanalizaci, odpady, vytápění, rozvody vody, ale také šachtových systémů nebo boxů pro hospodaření s dešťovou vodou společnosti Pipelife.

24.4.2017
Deceuninck, spol. s r.o.

Při výběru okenních profilů nehleďte jen na co nejnižší cenu. Volba okenního profilu a typu zasklení totiž může mít velký vliv na výši vašich úspor za energie a tím i na návratnost vaší investice.

Při výběru už nedělejte kompromisy – moderní typy dveří splňují bezpečnostní standardy a zároveň vypadají hezky
24.4.2017
HT dveře - Bezpečnostní dveře

Že certifikované vchodové dveře do bytu jsou zbytečné? Nenechte se napálit a ujistěte se, že vám nabízené dveře splňují evropské normy bezpečnosti, stejně jako protihlukovou a požární odolnost.

21.4.2017
TWIN s.r.o

Neztraťte se v nepřeberném množství tvarů a designových zpracování klik, které trh nabízí. Při výběru kliky se zaměřte na kvalitu materiálu a odolnost povrchové úpravy.

Vzorová kalkulace ceny venkovních rolet Almma
20.4.2017
Almma

Jedna z prvních věcí, která zákazníky zajímá, bývá cena. Často přicházejí s otázkou: „Mám úplně normální okna jako všichni, na kolik mě vyjdou venkovní rolety?“

Předokenní žaluzie Almma
13.4.2017
Almma

Předokenní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání interiér před povětrnostními vlivy. Jejich lamely vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu. Jaký je důvod k jejich pořízení?

31.3.2017
LOUVER.CZ s.r.o.

Jakmile v létě začne pálit slunce, začínáme vyhledávat příjemný stín. Venkovní zastínění proto nabývá stále na větší popularitě. Výhodou není jen úkryt před palčivými paprsky, ale i získání soukromí před nechtěnými zraky zvědavých sousedů a kolemjdoucích.

28.3.2017
Česká komora lehkých obvodových plášťů

Dne 30. března 2017 se v hotelu Clarion Congress Praha, Freyova 33, Praha 9, uskuteční 10. národní konference České komory lehkých obvodových plášťů (ČKLOP) s podtitulem LOP, okna a dveře – zdraví obyvatel a udržitelné stavebnictví, na kterou si Vás dovolujeme pozvat.

OKNA.EU - fotosoutěže o okna v hodnotě více než 200 000 Kč
22.3.2017
OKNA.EU

Letošní ročník fotosoutěže společnosti OKNA.EU přináší hned několik novinek. Celková hodnota výher je vyšší, stejně jako finální počet výherců. Poukazy na okna letos můžou vyhrát až čtyři soutěžící.

14.3.2017
ALLMEDIA spol. s r.o. organizační složka

Kerdyn® Green FST je nová alternativa k PUR a PIR konstrukčním deskám. Je to strukturální pěna ve formě desek, vyrobená z recyklovaných PET lahví. Má vynikající tepelně-izolační vlastnosti.

7.3.2017
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Výška až 5 metrů, šířka až 6 metrů a maximální plocha až 20 metrů čtverečních… takové jsou největší možné rozměry screenových clon, které slouží k odstínění slunečních paprsků!

21.2.2017
Energy Centre České Budějovice

Energy Centre České Budějovice pořádá v pátek 3. a v sobotu 4. března jednodenní autobusové zájezdy na Veletrh úspor energie, který se každoročně koná v hornorakouském Welsu. Zájezd je vhodný jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost i rodiny s dětmi.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama