Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nové okenní profily Elegant padnou každé stavbě jako ulité

Okna jsou nedílnou součástí stavby domu nejen po technické, ale také estetické stránce. Vhodně zvolený tvar a typ okenních křídel a rámů umí výrazně podtrhnout vizuální podobu stavby.

Široký výběr z řady stylů
Profily Elegant se řadí k designovým špičkám. Spojují v sobě vynikající tepelněizolační hodnoty PVC oken s nejštíhlejším designem na trhu - exteriérová hrana je pouhých 9 mm. Součástí tohoto profilu je modulární systém iCOR, který umožňuje kombinovat různé stavební hloubky rámů s různými typy křídel. Řada Elegant nabízí pět typů křídel a tři varianty okenních rámů se stavební hloubkou 76, 84 a 115 mm.

Městský styl - Elegant Infinity
Rovné křídlo s jemným přechodem mezi rámem a křídlem. Křídlo je k dispozici také s technologií ThermoFibra, kde byla ocelová výztuž nahrazena dlouhými skelnými vlákny. To umožňuje ještě více snížit exteriérovou hranu, a to z 9 mm na 7 mm. V kombinaci s výztužemi Forthex v rámu představuje Elegant Infinity ThermoFibra nejlépe fungující řešení oken bez použití standardní ocelové výztuže, které lze navíc recyklovat.

Moderní industriální styl - Elegant Abstract
Předsazené křídlo zcela zarovnané s rámem. Zajišťuje maximální tepelnou i zvukovou izolaci, ochranu proti vloupání a umožňuje také zasklení velkých ploch. Jde o ideální řešení pro moderní architekturu vyznačující se minimalistickým a elegantním vzhledem. Elegant Abstract obdržel několik ocenění za design, mezi nimi i Red Dot Design Award 2019.

Rustikální styl a oblé tvary - Elegant Grando
Tento typ představuje tradiční vzhled PVC okna. Díky výraznější exteriérové hraně je univerzálním řešením. Hodí se však nejen pro renovace, ale i pro novostavby.

Okenní profily Elegant


Deceuninck, spol. s r.o.
logo Deceuninck, spol. s r.o.

Společnost Deceuninck je jedním z předních výrobců PVC okenních profilů a terasových systémů z unikátního materiálu Twinson. Díky svým výrobkům nabízí efektivní , kvalitní a úsporná řešení pro váš domov. Kontaktujte obchodní partnery společnosti ...

 
 
Reklama