Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Zatemňující roleta ke každému střešnímu oknu FAKRO za hubičku. Ušetřete tisíce!

Zvažujete výměnu střešních oken, ale ještě jste se nerozhodli? Pokud plánujete investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem, máme pro vás skvělou zprávu. Až do poloviny července můžete využít exkluzivní akční nabídku a získat zatemňující rolety FAKRO za symbolickou cenu! Ušetříte tisíce!

JAK ZÍSKAT ZATEMŇUJÍCÍ ROLETY ZA SYMBOLICKOU KORUNU?

Podmínky pro získání zatemňující rolety ARF za 1 Kč nebo s extra potiskem za 550 Kč jsou:

1. Pořiďte si střešní okno FAKRO s trojsklem

  • Objednejte si střešní okna Fakro s trojsklem od jednoho z oficiálních distributorů, prodejců nebo realizačních firem zapsaných v databázi firem, nebo jednoduše nakupte přes oficiální e-shop FAKRO a schovejte si fakturu. Důležité: Nákup oken musí proběhnout v období od 15. dubna do 15. července 2024.

2. Vyplňte přihlašovací formulář

  • Do 15. srpna 2024 vyplňte přihlašovací formulář na www.fakro.cz a přiložte k němu kopii dokladu faktury.

3. Vyberte si vaše rolety z téměř 40 barev a motivů

  • V přihlašovacím formuláři uveďte dekor, ve kterém si přejete rolety obdržet. Můžete si vybrat mezi roletami ARF I / ARF II za 1 Kč (běžná cena od 2 000 Kč) nebo prémiovou roletou ARF Print za 550 Kč (běžná cena od 2 870 Kč). Maximální počet rolet, které můžete v rámci této akce získat, je 6 ks.

4. Počkejte na ověření přihlášky

Vše o akční nabídce


FAKRO CZECH s.r.o.
logo FAKRO CZECH s.r.o.

Střešní okna FAKRO, půdní schody, okna do plochých střech, světlovody. Okna: kyvná, výklopně-kyvná, super termoizolační, balkonová, se zvýšenou osou otáčení. Vnitřní doplňky. Inovativní řešení pro podkroví. Předokenní rolety a vnější markýzy.

 
 
Reklama