Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kompletní nabídka dveřních kování COBRA - vyberte si v jubilejním katalogu COBRA 30

Třicetileté výročí oslavila COBRA vydáním produktového katalogu, ve kterém najdete opravdu širokou nabídku dveřních a okenních kování a madel.

Stavíte nebo rekonstruujete? Ať už preferujete minimalismus, rustikální styl nebo historizující styly se zdobnými detaily, šíře sortimentu Cobra vás jistě uspokojí - více než 3.000 položek v nabídce, široká paleta designů i povrchů v různých cenových kategoriích.

Naše produkty vnímáme jako malé šperky, které mají ambici zvýraznit styl domácností i veřejných prostor. Kvalitu a funkčnost považujeme za samozřejmost - to, co oceňujeme, je charakter, design a ergonomie. Stáhněte si katalog a vyberte si nebo se nechte inspirovat:

KATALOG COBRA 30 KE STAŽENÍ

Přehled produktů COBRA
  • Prémiová dveřní kování a madla sekce DESIGN LINE - kolekce Q, BlackSmith, Convex
  • Interiérová kování
  • Bezpečnostní a exteriérová kování
  • Okenní a balkonová kování
  • Doplňky - dveřní zarážky, háčky, klepadla, číslice,…

Už tři desítky let máme skvělou možnost pracovat ve světě finálního stavebnictví a interiérového designu - podílíme se na vybavení desítek tisíc domů, bytů i veřejných staveb, spolupracujeme s významnými architekty a designéry, jsme pyšní na spolupráci se skvělými obchodními partnery. Budeme pyšní, když naše produkty budou zdobit i vaše interiéry.

Kompletní nabídku najdete také v eshopu www.matekliku.cz

COBRA spol. s r.o.
logo COBRA spol. s r.o.

COBRA je největším dodavatelem dveřního kování v ČR. Již od roku 1991 nabízí nejširší nabídku dveřního a okenního kování - interiérové i venkovní, designové, bezpečnostní i jednoduché stavební. Její úspěch byl vždy postaven na kvalitních materiálech, ...

 
 
Reklama