Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 24.4.2020 do 7.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Zdvižně posuvné, nebo sklopně posuvné dveře, foto Deceuninck
7.5.2020
Deceuninck, spol. s r.o.

Jednou se píše o HS portálech, „hebe schiebe“ či zdvižně posuvných dveřích, pak zase o sklopně, odsuvně či paralelně posuvných. Jaké jsou rozdíly? Ukázat si je můžeme na příkladu dveří s PVC profily od výrobce Deceuninck.

6.5.2020
Elmaterm s.r.o.

Připravte se na letní vedra včas a nečekejte s objednáním montáže klimatizací až na léto. Vyžádejte si nabídku na montáž klimatizace teď a v létě už budete v pohodě

4.5.2020
Kärcher spol. s r.o.

Společnost Kärcher, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti čištění přichází v těchto náročných dnech s dobrou zprávou. Testy potvrdily účinnost páry v boji s koronavirem.

4.5.2020
D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím.

1.5.2020
Xella CZ, s.r.o.

Energetický průkaz budovy potřebujete pro každý nový dům či byt, při prodeji, rozsáhlejší rekonstrukci anebo pronájmu nemovitosti. Nyní je jeho získání jednoduché a přístupné kdykoli, navíc za zvýhodněnou cenu u projektů, kde je použit materiál Ytong.

30.4.2020
D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím.

30.4.2020
Le Chomat s.r.o.

Po pořádné a namáhavé práci by měl následovat zasloužený odpočinek. Pokud ale špatně spíte měli byste se porozhlédnout po kvalitnější matraci. A pokud vás navíc bolí záda, tak ideálně po ortopedické.

30.4.2020
RECIFA a.s.

Bývalá plicní klinika v Jeseniově ulici na Praze 3 mění svou podobu. Opuštěnou budovu, kterou vlastní Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), donedávna okupovali aktivisté z Autonomního sociálního centra Klinika, kteří si z nemovitosti udělali squat.

29.4.2020
D.I. SEVEN, a.s.

Společnost D.I.SEVEN, a.s. je ryze česká bezpečnostní agentura a již od roku 1995 nabízí komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Zaměřujeme se na fyzickou ostrahu objektů, majetku a ochranu osob.

29.4.2020
Ray Energy: Životem s energií

Pro přehlednou orientaci jsme pro Vás sepsali časté dotazy od zákazníků Ray Energy. Energie od Ray Energy šetří Vaši peněženku. Garantujeme nižší cenu energií než majoritní dodavatel v dané oblasti.

28.4.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Rodinný dům v brněnské ulici Pod Mniší horou je na první pohled originální. Společnost WPC – WoodPlastic stála před výzvou, jak co nejlépe propojit jednotlivé prvky exteriéru do harmonického celku.

28.4.2020
COMET SYSTEM, s.r.o.

Nové IoT bezdrátové snímače s výstupem do sítě Sigfox přicházejí s novou řadou Sigfox plus pro monitorování teploty, relativní vlhkosti, barometrického tlaku a CO2.

28.4.2020
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Historické centrum Prahy je plné architektonicky krásných fasád. Ty starší, které potřebují opravit, rekonstruují pomocí výškových prací z lana nebo lešení Starwork.

27.4.2020
Callida, s.r.o.

Připravili jsme pro vás další Webinář s Callidou v termínu 29. 4. od 13 hodin na téma: Jak efektivněji řídit své projekty a zjednodušit pracovní procesy v každé fázi stavební zakázky.

27.4.2020
MEA Water Management s.r.o.

Při výstavbě malých soukromých objektů je třeba myslet na profesionální systém odvodnění. V horském městě Špičák na Šumavě byla v zimě dokončována výstavba rodinného domu.

25.4.2020
LB Cemix, s.r.o.

Ve společnosti LB Cemix si uvědomujeme, že současná situace není lehká pro nikoho z nás. A proto jsme se rozhodli, že také pomůžeme.

24.4.2020
Callida, s.r.o.

Každý developer chce své projekty realizovat snadno, rychle, bez zbytečných komplikací a zdržování. A také bez obav z toho, že bude projekt ve výsledku ztrátový. Jak toho dosáhnout?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama