Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 15.4.2020 do 24.4.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

24.4.2020
Enerfis, s.r.o.

Do našeho týmu hledáme technicky zaměřeného kolegu či kolegyni, který se s námi bude podílet na energetických auditech a certifikacích budov ve standardech BREEAM a LEED.

24.4.2020
EcoStep

Bezvodé pisoáry EcoStep P1.1 šetří vodu, energii i peníze již v mnoha firmách i jiných zařízeních. Chcete ušetřit ještě víc? Nechte servis na profesionálech. Ti veškeré opravy zařídí zdarma.

22.4.2020
D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Společnost D.I.SEVEN, a.s. je ryze česká bezpečnostní agentura a již od roku 1995 nabízí komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Zaměřujeme se na fyzickou ostrahu objektů, majetku a ochranu osob.

22.4.2020
VENTILÁTORY.cz

S centrální rekuperací vzduchu se nemusíte starat o větrání, a přesto je vzduch vyměňován. Efektivní prací pomáhá rekuperace snižovat náklady na vytápění a vytváří zdravější prostředí uvnitř budov.

21.4.2020
FLAMTECH, spol. s r.o.

Detekce vzniku požáru na staveništích při výstavbě nebo rekonstrukci objektů včetně historických objektů je důležitou součástí nejen v projekční části, ale zejména v realizaci těchto projektů.

21.4.2020
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Kdokoliv dnes otevře noviny, počítač nebo televizi, je doslova přehlcen negativními zprávami. Ale to není náš případ. My přinášíme vesměs dobré zprávy, hlavně pro všechny, kteří i přes složitou situaci ve státě stále staví a potřebují nové okenní systémy, nebo se připravují na jejich výměnu.

20.4.2020

ČMZRB ve spolupráci s hl. m. Prahou vyhlásila výzvu podnikatelům v záchranném programu COVID PRAHA. Od úterý se budou přijímat žádosti.

20.4.2020
Aliaxis Utilities & Industry

Připravili jsme pro vás online webinář zaměřený na spojování PE potrubí bezpečnostními elektrotvarovkami FRIALEN a tvarovkami na tupo. Využijte současnou situaci ke vzdělávání svých zaměstnanců.

17.4.2020
FEMONT OPAVA s.r.o

Začátkem roku 2020 se naše společnost FEMONT OPAVA s.r.o stala hlavním dodavatelem horní hrubé stavby s názvem „Novostavba výrobní zateplené haly s mostovým jeřábem“ pro investora ITES, spol. s.r.o.

16.4.2020
ebm-papst CZ s.r.o.

Rádi bychom Vás informovali, že byla opět obnovena možnost plateb v hotovosti a na dobírku při zavedení maximálních ochranných opatření. Telefonicky nebo e-mailem nás zastihnete stejně jako dříve.

15.4.2020
Ray Energy: Životem s energií

Energie od Ray Energy šetří Vaši peněženku. Garantujeme nižší cenu energií než majoritní dodavatel v dané oblasti. Nabízíme jsednání smlouvy online.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama