Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 2.9.2020 do 11.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

10.9.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

17. 9. Praha: Přehled jednotlivých řízení. Zjednodušené procesy. Řízení dle správního řádu. Žádosti o vydání rozhodnutí a obsah. Procesy u jednotlivých řízení. Řádné a mimořádné opravné prostředky aj.

M2C COVID 19 opatrenie: e-Learning školenia
10.9.2020
M2C

Zoznámenie so zavedenými hygienickými opatreniami. Ak potrebujete oboznámiť Vašich zamestnancov / nájomcu / servisné organizácie/návštevníkov o zavedených hygienických bezpečnostných opatreniach na objekte, ponúkame možnosť e-learningového školenia.

9.9.2020
Lindström Czech Republic

Pracovní oděvy zaměstnanců jsou vizitkou společnosti. Záleží na jejich designu, kvalitě i použitých materiálech. Vyplatí se investovat do kvalitních látek a střihů. Víte, jak na outsourcing oblečení?

9.9.2020
Střechy Praha s.r.o.

23. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, společně s veletrhy SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA se uskuteční v tradičním termínu na počátku února, konkrétně 4. až 6. února 2021 na výstavišti v Praze Letňanech.

9.9.2020
BEST, a.s.

Děti už sice odešly do škol, v zahradě ale stále doznívá léto. Teplé a slunečné dny lákají k odpočinku na terase. Proč tento čas nevyužít k jejímu zkrášlení?

9.9.2020
Ing. Jan Hrdlička - Fasádní servis

Při pohledu na fasádu vašeho domu vás přepadají obavy, že „její čas se už nachýlil“ a vy budete muset investovat do nové? Možná se obáváte zbytečně.

8.9.2020
AZ Promo s.r.o.

Dovolujeme si Vás pozvat na cyklus seminářů se společností Prefa Aluminiumprodukte se zaměřením na střešní a fasádní systémy. První akce proběhne v Praze 16.9. v Comfort Hotelu Prague City East.

8.9.2020
dlazba.cz

Terasa nachází v domech využití především v létě, kdy teploty pravidelně šplhají přes příjemných 20 stupňů. Terasa slouží jako prostor k relaxaci, ke grilování či kávě s rodinou či přáteli.

8.9.2020
ST Alternative Energy, s.r.o.

Kdo staví nebo uvažuje o rekonstrukci střechy, zároveň často přemýšlí o fotovoltaice. Málokdo ale ví, že existuje řešení, které v sobě spojuje fotovoltaiku a střešní krytinu.

7.9.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Letošní 26. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky se tradičně uskuteční v Kongresovém, výstavním a společenském centru ALDIS v Hradci Králové, nově v termínu 8.- 9. září 2020. Akci zahájí Karel Havlíček, místopředseda vlády, který bude hovořit o koncepci transformace teplárenství.

7.9.2020
Premium Power s.r.o., OCHSNER - tepelná čerpadla

Pokud chcete snížit náklady na ohřev vody, ideálním řešením je tepelné čerpadlo vzduch-voda OCHSNER Europa.

7.9.2020
MINIB, a.s.

MINIB uvádí na trh nové samostojné a nástěnné konvektory s jednoduchou instalací a s elegantním designem. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku ještě dnes!

6.9.2020
LB Cemix, s.r.o.

Nestává se příliš často, aby výrobce suchých stavebních směsí přišel se zásadní novinkou, která by ovlivnila způsob nakládání s materiálem před jeho vlastní aplikací.

3.9.2020
ATREA s.r.o.

Vlastníci, manželé Adamcovi (Ústí nad Orlicí) si v roce 2018 postavili jednopodlažní bungalov. Hlavním zdrojem pro otopnou soustavu jsou elektrické topné kabely. Do daného objektu je navržen systém řízeného větrání s rekuperací pomocí vzduchotechniky – jednotky DUPLEX 380 ECV5.RD5.

3.9.2020
INSOWOOL s.r.o.

Rekonstrukce zateplení podkroví s požadavkem nezasahovat do interiéru se obvykle spojuje s výměnou střešní krytiny. Zároveň přidáváme nadkrokevní izolaci ke zlepšení užitných vlastností.

3.9.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

15.9. Praha: Druhy zápisů. Společná ustanovení pro zápisy práv. Vklad práv. Práva zapisovaná záznamem. Druhy poznámek a jiné zápisy. Novela OZ ruší předkupní právo u bytů se spoluvlastnickým podílem!

2.9.2020
Ruukki CZ s.r.o.

V České republice stojí velké množství jednoduchých rezidenčních budov takzvaných bytových domů nebo lidově bytovek, které působí na první pohled často velmi stroze, nezajímavě. Jako by měly sloužit čistě účelově k přebývání nikoli bydlení.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama