Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 7.5.2020 do 18.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

18.5.2020
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Naším oborem jsou tepelná čerpadla. Sami je vyrábíme, instalujeme a servisujeme. Jezdíme za zákazníky po celé České republice.

18.5.2020
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Mezi přední české výrobce špičkových plastových oken řady PROGRESS patří společnost DAFE-PLAST, která nyní oslovuje investory atraktivní nabídkou speciálních balíčků. O co se jedná?

18.5.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Chcete vyzkoušet originální barvu či materiál stěny, ale bojíte se, že to nebude to pravé? A navíc vás s touto úpravou čeká hodně práce? Pak vyzkoušejte jednoduché řešení – obkladový systém, který změnu svého povrchu umožní se šroubovákem v ruce a bez zbytečného bourání, prachu a špíny.

Zdroj SIKO
16.5.2020

70 % tržeb zůstává díky velkoobchodu a e-shopu zachováno. Prodejny zůstávají pro maloobchod dál zavřené. Realizací ubylo a je menší tlak na řemesla, konzultovat lze on-line.

15.5.2020
Prosolar s.r.o.

Funkční infrastruktura a virtuální elektrárna všech existujících a provozovaných instalovaných bateriových systémů STORION na území ČR (SK, PL, HU a celé EU).

14.5.2020
EuroClean, s.r.o.

Čistíme odpadní vody pro průmyslové provozy, řešíme ČOV pro města a obce, realizujeme čistírny infekčních odpadních vod pro nemocnice a laboratoře.

14.5.2020
SOLIDSUN s.r.o.

V posledních dnech proběhly v médiích zprávy o tom, že vláda schválila nižší podporu pro solární elektrárny. Postihne změna i zájemce o fotovoltaiku z řad majitelů rodinných domů? Odpověď je nikoliv.

13.5.2020
K & V ELEKTRO a.s.

Zdá se, že kvůli aktuální mimořádné situaci strávíme letos během léta uvnitř domů a bytů více času, než kdykoliv dřív. Nezapomeňte se proto připravit na nadcházející parné počasí!

12.5.2020
Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r.o.

Oslavte s námi 20 let a získejte výroční verzi 5.0 s aktuální databází cen od firmy, RTS a.s. a novými funkcemi. Software získal během 20 let řadu předností.

12.5.2020
D.I. SEVEN, a.s.

Je pro nás nesmírně důležité posouvat se v oblasti bezpečnostních technologií a stále se věnovat jejich inovacím.

11.5.2020
VentiAir s.r.o.

Český výrobce vzduchotechnických jednotek VentiAir neustále rozšiřuje portfolio kompaktních VZT jednotek s integrovanou regulací. Nově je zajištěna i plná podpora projektantům, kteří využívají REVIT.

11.5.2020
ÚRS CZ, člen skupiny DEK

Díky nové aplikaci Kubix od společnosti ÚRS CZ lze snadno a rychle stanovit cenu budovy již ve fázi investičního záměru. Stačí zvolit pouze základní parametry objektu, velikost a úroveň vybavení.

11.5.2020
Lias Vintířov, LSM, k. s.

Správně zvolená a osázená okrasná stěna může zcela proměnit tvář jinak fádního kusu zahrady. Vyberte si tu pravou z nabídky LiaStone. Nahlédněte do katalogu svahových tvárnic.

11.5.2020
MEA Water Management s.r.o.

Součástí nedávno dokončené rekonstrukce lázeňského domu Svoboda v Mariánských Lázních bylo také rozšíření wellness provozu. Renovované lázeňské centrum využívá vlastní minerální prameny, léčivé bahno a suchý plyn.

7.5.2020
SATJAM s.r.o.

Společnost SATJAM připravila nový kompletní produktový katalog PROFI, ve kterém naleznete všechny potřebné informace.

7.5.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

21.5. Praha: Novely stavebního zákona a dalších předpisů - zákona o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury, vodního zákona, zákona o zeměměřictví a digitalizace veřejné správy


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama