Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Stavba
Archiv zpráv od 21.1.2021 do 10.2.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

10.2.2021
LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ

Uhlíkové fólie jsou jednoduchým, efektivním a bezúdržbovým způsobem vytápění. Existují dvě možnosti, kam topnou fólii ve skladbě podlahy instalovat – pod potěr, nebo přímo pod podlahovou krytinu.

10.2.2021
Schiedel, s.r.o.

Společnost Schiedel vstoupila do roku 2021 pozitivně. Navzdory okolnostem, které nejsou příznivé pro oslavy ani setkávání, by se svými zákazníky a veřejností ráda sdílela důležité jubileum.

9.2.2021
Baumit, spol. s r.o.

Nový ročník vzdělávacího programu Baumit Akademie se nezadržitelně blíží. Již tradičně bohatý obsah jednotlivých prezentací představuje Ing. arch. Karel Kladívko, projektový specialista společnosti Baumit.

9.2.2021
WPC - Woodplastic a.s.

Důvodem obliby teras z WPC je jejich atraktivní vzhled, velká odolnost a minimální potřeba údržby. Klíčem k dlouhé životnosti teras jsou kvalitní prkna od osvědčeného dodavatele a správná montáž.

8.2.2021
Lindab Sales CZ s.r.o.

Expanze Lindabu v ČR: veškeré služby obchodních jednotek pro tuzemský trh přesouvá Lindab do nových prostor v průmyslové zóně Panattoni Park Prague v Pavlově , nedaleko stávajícího areálu v Ruzyni.

6.2.2021
Yello

Hned po podpisu smlouvy na elektřinu nebo plyn můžete zdarma začít sledovat internetovou televizi HBO GO v mobilu, počítači nebo na své chytré televizi.

2.2.2021
AZP Brno s.r.o.

Představujeme atypický výrobek, který jsme vyráběli pro našeho zákazníka. Z požadavku výroby vany pro mytí psů jsme vytvořili „myčku“, ve které lze pohodlně vysprchovat svého domácího mazlíčka.

28.1.2021
MIGUA.cz

Představujeme nový katalog objektových dilatací a systémů dilatačních spár MIGUA.cz. Kompletní prezentace pro projektanty, architekty, stavební inženýry a stavební firmy. ®

25.1.2021
Premium Power s.r.o., OCHSNER - tepelná čerpadla

OCHSNER zajistí teplo i v silných mrazech

22.1.2021
REHAU, s.r.o.

Konference s bezplatným vstupen se koná 28.1.2021. Vytápění a klimatizace budov pomocí tepelně aktivovaných stavebních konstrukcí BKT aktuální stojí těsně před svým masovým rozšířením do stavební praxe na Slovensku a Česku.

22.1.2021
Atelier Habina s.r.o.

Revitalizace bývalého průmyslového areálu poskytuje prostor pro bydlení, komerci i rekreaci.

22.1.2021
D+H Partner

Okennipohony.cz je novým nástrojem navrženým společností D+H, který umožňuje provést výběr pohonů pro ovládání oken v systémech přirozeného větraní. Stačí pouze zadat základní parametry okna, včetně rozměrů nebo způsobu otevíraní, aby najít odpovídající řetězový pohon a montážní konzoly.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama