Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 21.9.2020 do 2.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

2.10.2020
Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

ADMD pořádala 9. září Kulatý stůl techniků, kde se sešly téměř tři desítky projektantů i dalších odborníků z členských firem ADMD, aby si předali své zkušenosti a obohatili kolegy z oboru dřevostaveb.

1.10.2020
INSOWOOL s.r.o.

Majitelé nových i rekonstruovaných zděných staveb mají někdy požadavek na zateplení objektu přírodními materiály. Certifikované souvrství DIFFUSHEET K nabízí řešení s dřevovláknitými deskami PAVATEX.

1.10.2020
YesPojištění.cz

Provozování vlastního podnikání může zahrnovat nemalá rizika. Každý podnikatel by měl být připraven na různá nebezpečí spojená nejen s typem podnikání, ale také s náhodnými událostmi. Rozhodně je vhodné přemýšlet o pojištění, které přiměřeně ochrání majetkovou a finanční likviditu podnikatele.

30.9.2020
Aliaxis Utilities & Industry

I letos se účastníme tradiční konference Městské vody 2020, která se bude konat ve dnech 1. a 2. října ve Velkých Bílovicích. Zveme Vás také k našemu výstavnímu stolku.

25.9.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Výměny dožívajících parovodů hospodárnějšími horkovodními či teplovodními rozvody nezastavila ani nepříznivá epidemiologická situace. Teplárny letos vymění nebo zmodernizují v sedmi městech bezmála 12 km tras parních rozvodů.

25.9.2020
Nej-koberce.cz

Určitě se vám to už také stalo – když už jste v bytě žili delší čas, přišla doba, kdy jste zatoužili po změně. Nemusela se zrovna týkat výměny bytu, ale jen obměny bytových doplňků. Ty dodávají obydlí jeho typickou atmosféru a ráz. A někdy stačí koupit jen nový koberec, aby změna byla viditelná. Jaké máte možnosti?

24.9.2020
ENBRA a.s.

Vzdělávací instituce po rekuperacích sahají častěji než jiné veřejné budovy. Vliv na růst obliby tohoto řešení mají dotační programy, v letošním roce pak i delší uzavření škol kvůli koronaviru.

24.9.2020
Wienerberger s.r.o.

Pozitivní a velmi nadějnou vyhlídku do budoucna ukázal 11. ročník studentské Soutěže o nejlepší projekt společnosti Wienerberger s.r.o. Porota zasedla 27. srpna nad projekty studentů středních stavebních škol, vybrala nejlepší projekty v kategoriích Projekt rodinného domu a Projekt občanské a bytové stavby a shledala vysokou úroveň soutěžních prací.

23.9.2020
VELUX Česká republika, s.r.o.

Hledáte aktuální informace, abyste svým klientům mohli nabídnout optimální řešení a splnit jejich funkční a estetická očekávání? Sledujte nás, ať vám neunikne žádná novinka.

23.9.2020
AQ PUMPY, s.r.o.

Vysokotlaký čistič CUBE 1250bar je profesionální zařízení pro tryskání vysokotlakým vodním paprskem od českého výrobce AQ PUMPY, s.r.o. Hlavní předností je výkon, jednoduché ovládání a bezpečnost.

23.9.2020
Ing. Jan Hrdlička - Fasádní servis

Chcete si nechat umýt fasádu a firma vám tvrdí, že už si nutně musíte nechat udělat fasádu novou? Ve většině takových případů to však není potřeba.

22.9.2020
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Všude, kde je delší vertikální odtahové potrubí od ventilátoru a kde klesá teplota pod hodnotu teploty rosného bodu (např. půda, nevytápěné chodby atd.), hrozí velké riziko vzniku kondenzátu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama