Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 21.7.2020 do 6.8.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.8.2020
PRO VOBIS, s.r.o.

NOVINKA! Právě vyšel 11. ročník speciálu PROFIspeciál 2020/2021 pro odbornou veřejnost zabývající se dřevostavbami. Letošní vydání bylo připraveno ve spolupráci s DřevoPortálem.cz

5.8.2020
Henkel ČR - Pattex

Zábradlí okolo bazénu, nebo na schodišti, stříška nad vchodem, pergola u domu nebo vyčnívající střecha vyžaduje extrémně silné kotvení. Chemická kotva dokáže ukotvit i velmi těžké věci nebo věci kotvené na relativně malé ploše.

4.8.2020
SOKRA, s.r.o.

Čističky vzduchu Haier jsou chytrým a designovým řešením pro čistý a zdravý vzduch u Vás doma nebo v kanceláři. Vyznačují se velmi vysokou účinností čištění s CADR 500 m³/h (Clean Air Delivery Rate).

31.7.2020
Henkel ČR - Pattex

Lepení a tmelení těžších předmětů vyžaduje velmi silné montážní lepidlo, které dokáže lepený předmět udržet na místě.

30.7.2020
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Ku příležitosti představení nové mobilní aplikace FRIAMAT APP pro ovládání svařovacího přístroje mobilem a další dokumentaci pro vás společnost Aliaxis připravila soutěž o chytré hodinky.

28.7.2020
Le Chomat s.r.o.

Kvalitu matrace a její pohodlnost určuje hned několik jejích vlastností. Pokud bychom ale měli vybrat tu nejdůležitější, zvolili bychom její tvrdost. Měkkou, nebo tvrdou? Poradíme vám.

28.7.2020
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Stáhněte si BIM objekty pro projektování v programu REVIT pro nádrže velkých dimenzí Columbus XL a XXL a Li-Lo Xl a XXL. Jsou připraveny v naší knihovně CAD a BIM.

25.7.2020
Nadace dřevo pro život

Hlasujte v 8. ročníku soutěže Stavby s vůní dřeva a vyberte nejlepší dřevěné stavby z 43 přihlášených návrhů od 53 studentů. Vítězové i hlasující soutěží o krásné výhry ze dřeva.

Foto © sunflowerey stock.adobe.com
23.7.2020

Zájem o dotace na zelené střechy je v Brně velký. Město letos i kvůli koronaviru prodloužilo možnost podávat žádosti o příspěvek, zatím nestanovilo závazný termín do kdy lze o dotace žádat.

23.7.2020
ASIO NEW, spol. s r.o.

Podívejte se, jak instalovat zasakovací AS-TTE ROŠTy pro zpevněné propustné povrchy. My jsme to zkusili svépomocí v rámci ASIO areálu.

22.7.2020
Schöck-Wittek s.r.o.

Proklepneme novinky, výhody a často se opakující chyby. Firma Schöck - Wittek s.r.o. Vás zve k účasti na firemním celodenním školení sortimentu a užívání návrhového software s možností konzultací s produktovými manažery z Německa a Rakouska.

21.7.2020
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Výpočet velikosti nádrže díky nepravidelnosti dešťů a častým přívalovým srážkám stále častěji počítá se čtyřtýdenní spotřebou a kalkuluje tak větší nádrže. Ty jsou také stále žádanější.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama