Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 23.3.2021 do 6.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

5.4.2021
KOMA MODULAR s.r.o.

Designová řada prefabrikovaných modulů stvořených pro odpočinek, kterou KOMA Modular vyvinula ve spolupráci s designérkou Adéla Bačová Design, obdržela ocenění v prestižní soutěži Red Dot Design Award. Odborná porota složená se světoznámých designérů udělila Fashion Line Relax cenu v kategorii Produktový design.

4.4.2021
Saint-Gobain Building Glass

Kdo se chystá nebo již letos staví dům, musí počítat se splněním nových legislativních požadavků, které se od ledna roku 2022 stanou novou normou. Nový předpis ještě více zpřísňuje nároky na energetickou bilanci všech nově stavěných budov a výrazně tak zasáhne do jejich konceptů už v počáteční fázi plánování.

KLASIK R1, volně stojící válcová sloupová kachlová kamna, foto Hein
2.4.2021
Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., od 1. 4. 2021 ROMOTOP spol. s r.o.

K 1.4.2021 zanikla společnost je Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o. a nástupnickou společností je ROMOTOP spol. s r.o.

2.4.2021
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Kdo by nechtěl žít ve vatě? Kvalitní izolace může vyřešit nejen tepelné ztráty domu. Minerální vata ve fasádách dodá obydlí patřičný punc, vytvoří zdravé klima v interiéru a uspoří náklady při spotřebě energie, které pak můžete využít efektivněji.

1.4.2021
VIDIA-DESIGN s.r.o.

Majitelem moderní vily jsme byli požádáni o zateplení. Investor zvolil i barevné rozdělení, které domu perfektně sedí.

1.4.2021
STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví

20. 4. ON-LINE: Změny legislativy v ochraně ŽP - stavební zákon, EIA, ochrana přírody a krajiny, zemědělské a lesní půdy, vod a ovzduší, nakládání s odpady, integrované povolení, liniový zákon aj.

1.4.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Efekt městských tepelných ostrovů má negativní vliv na mikroklima měst. S rapidně přibývající zastavěnou nepropustnou plochou ve městech dochází k čím dál většímu tlaku na zeleň ve městech.

31.3.2021
Elmaterm s.r.o.

Vlastníte elektromobil nebo hybrid, uvažujete o jeho koupi? Máme pro vás nabíječku vhodnou do vaší garáže.

30.3.2021
HypotekaPlzen.cz

David Tyr zákazníkům radí s hypotečními úvěry již osm let a má tak široké portfolio vracejících se klientů. HypotekaPlzen.cz vám dokáže poradit, abyste šetřili nejen peníze, ale také čas a starosti.

29.3.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V běžné praxi se dnes při měření průtoku v potrubí používají buď termické anemometry nebo Prandtlovy sondy. V obou případech sondy nepokryjí svojí délkou rozměr potrubí větší než 1000 mm.

29.3.2021
Ray Energy: Životem s energií

Ray Energy dodává elektřinu a plyn do domácností i společností napříč celou Českou republikou, a to včetně odběrných míst připojených na hladině vysokého napětí.

28.3.2021
Česká komora lehkých obvodových plášťů

Zveme Vás na 14. národní konferenci ČKLOP 2021, která letos proběhne online. Proběhnou přednášky na téma současných lehkých obvodových plášťů, oken a dveří.

24.3.2021
Premium Power s.r.o., OCHSNER - tepelná čerpadla

K novince tepelného čerpadla OCHSNER FALCON dostanete jako bonus iPad.

24.3.2021
Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné online semináře zdarma pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI, který Vás naučí, jak se pustit do navrhování a projektování dřevostaveb.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama