Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 6.8.2020 do 18.8.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

18.8.2020
RedEd.cz - čerpací technika

Oblíbená ponorná článková čerpadla Pedrollo 4BLOCK jsou díky své vysoké účinnosti, spolehlivosti a snadné instalaci určena k čerpání vody z vrtů, studní a nebo jiných vodních zdrojů.

17.8.2020
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Rádi se s vámi potkáme a probereme technické možnosti instalace tepelného čerpadla na váš dům.

17.8.2020
ABF, a.s.

Novinkou letošního ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH bude výstava FOR CITY zaměřená na inovace pro města, obce a regiony. Přijďte se podívat do PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. až 26. září. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

17.8.2020
HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT

UV záření vytváří v omítce nežádoucí volné radikály, které ničí polymerové vazby, což způsobuje blednutí, křehnutí, praskliny, puchýře a fasáda se stává zranitelnou pro napadení řasami a plísněmi.

© virtua73 - Fotolia.com
13.8.2020

1000 otázek ke stavebnímu právu je součástí Konzultačního střediska ke stavebnímu právu. Je otevřeným, průběžně aktualizovaným katalogem otázek a odpovědí na úseku územního plánování.

13.8.2020
INSOWOOL s.r.o.

Často se setkáváme s rekonstrukcí podkroví a nových půdních vestaveb, kde je buď původní, nebo nová střešní krytina. Tepelné izolace PAVATEX se vkládají mezi a pod krokve z interiérové strany.

12.8.2020
MEA Water Management s.r.o.

Autobusová stání na terminálech i zastávky ve městech patří k nejvíce zatěžovaným pojezdovým plochám. Degradace vozovky a vznik nerovností je častým problémem těchto míst a při dešti se ještě navíc přidává odstřikování vody na chodce a cestující.

11.8.2020
Ekodům z.s.

V říjnu se v Praze uskuteční již pátý ročník semináře Příběhy domů. Na semináři se představí ekologické domy z přírodních materiálů a v rámci exkurzí budou moci účastníci domy osobně navštívit.

11.8.2020
BLAZE HARMONY s.r.o.

BLAZE HARMONY, v překladu "harmonie žáru", je rodinná, ryze česká firma, která patří se svými technicky nadčasově řešenými kotly mezi nejrychleji rostoucí firmy v oboru.

11.8.2020
Ekocentrum Koniklec

Debata se uskuteční ve spolupráci s městem Brno na velmi aktuální téma našich měst, tedy adaptaci na změnu klimatu prostřednictvím modrozelené infrastruktury (MZI).

11.8.2020
Nadace Partnerství

4. srpna začalo veřejné hlasování o nejlepší nápad, jak připravit česká města a krajinu na projevy změn klimatu, jako sucho, vedra nebo přívalové deště. Až do konce září tak mohou lidé vybírat z jedenadvaceti nejlepších českých projektů ozeleňování budov, ochlazování městských ulic nebo navracení vody do krajiny, které reagují na současné problémy změny klimatu.

10.8.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Budou moci teplárny využít prostředky z Modernizačního fondu? Modernizační fond, na který všechny energetické zdroje už nějakou dobu čekaly, bude rozdělovat dotace od roku 2021. Evropská komise aktuálně vydala podrobná pravidla jeho fungování.

7.8.2020
PRO VOBIS, s.r.o.

Ročenka Dřevostavby a zelená řešení pro města a obce 2020/2021 pro municipality České republiky právě vyšla! Zaměřuje se na realizace u nás a zkušenosti s jejich užíváním právě v obcích a městech.

7.8.2020
Henkel ČR - Pattex

Použití montážních lepidla je standardem. Jestliže ale lepíte jen sporadicky, není nutné pořizovat větší balení lepidla v kartuši a k nim aplikační pistoli. Problém vyřeší kartuše se samospouští.

6.8.2020
Lightway s.r.o.

Osvětlování neosvětlitelných prostor denním světlem ze světlovodů zažívá velký rozmach. Zde je pár tipů na to, čemu bychom měli dát pozornost při výběru světlovodů do našeho domu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama