Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 21.8.2020 do 7.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

7.9.2020
Premium Power s.r.o., OCHSNER - tepelná čerpadla

Pokud chcete snížit náklady na ohřev vody, ideálním řešením je tepelné čerpadlo vzduch-voda OCHSNER Europa.

7.9.2020
MINIB, a.s.

MINIB uvádí na trh nové samostojné a nástěnné konvektory s jednoduchou instalací a s elegantním designem. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku ještě dnes!

6.9.2020
LB Cemix, s.r.o.

Nestává se příliš často, aby výrobce suchých stavebních směsí přišel se zásadní novinkou, která by ovlivnila způsob nakládání s materiálem před jeho vlastní aplikací.

3.9.2020
ATREA s.r.o.

Vlastníci, manželé Adamcovi (Ústí nad Orlicí) si v roce 2018 postavili jednopodlažní bungalov. Hlavním zdrojem pro otopnou soustavu jsou elektrické topné kabely. Do daného objektu je navržen systém řízeného větrání s rekuperací pomocí vzduchotechniky – jednotky DUPLEX 380 ECV5.RD5.

3.9.2020
INSOWOOL s.r.o.

Rekonstrukce zateplení podkroví s požadavkem nezasahovat do interiéru se obvykle spojuje s výměnou střešní krytiny. Zároveň přidáváme nadkrokevní izolaci ke zlepšení užitných vlastností.

3.9.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

15.9. Praha: Druhy zápisů. Společná ustanovení pro zápisy práv. Vklad práv. Práva zapisovaná záznamem. Druhy poznámek a jiné zápisy. Novela OZ ruší předkupní právo u bytů se spoluvlastnickým podílem!

2.9.2020
Ruukki CZ s.r.o.

V České republice stojí velké množství jednoduchých rezidenčních budov takzvaných bytových domů nebo lidově bytovek, které působí na první pohled často velmi stroze, nezajímavě. Jako by měly sloužit čistě účelově k přebývání nikoli bydlení.

1.9.2020
Callida, s.r.o.

Ve dnech 2. a 3. září se koná již 6. ročník Odborné konference BIM ve stavebnictví a my budeme u toho. Letos mezi hlavní témata konference patří vize dalšího vývoje BIM.

1.9.2020
TOP security, s.r.o.

Zabezpečit prostupy potrubí před šířením požáru mají za úkol požární ucpávky. Tyto prvky protipožární ochrany by se měly brát v potaz už při tvorbě projektu stavby a měly by splňovat technické normy.

1.9.2020
Elmaterm s.r.o.

Řešíte problémy se zamrzáním vodovodního potrubí, vodoměrů, zamrzají vám okapy? Vyřešíme vaše problémy pomocí topných kabelů

31.8.2020
RedEd.cz - čerpací technika

V současné době se stále více využívá solární energie. Firma PEDROLLO reagovala na tento trend a do svého výrobního programu zařadila čerpadla, která jsou schopna provozu pouze na energii ze slunce.

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

27.8.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

8. 9. 2020 se koná v Praze intenzivní příprava na autorizační zkoušky ČKAIT ve všech oborech. Součástí jsou otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení. Školení vedou specialisté ČKAIT.

27.8.2020
Česká komora lehkých obvodových plášťů

Na základě rozhodnutí představenstva ČKLOP jsme připravili 1. ročník nové konference ČKLOP, která by měla probíhat každý rok na podzim s aktuálními tématy pod názvem OKNA & DVEŘE. Máme pro vás spoustu témat, o která bychom se s vámi v rámci přednášek této konference chtěli vzájemně podělit. Věříme proto, že i z vaší strany bude o tuto konferenci zájem.

27.8.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Funkcionalistická vila Tonička, galerie DOX, nemocnice v Uherském Hradišti nebo Zoo ve Dvoře Králové – všechny mají společnou jednu věc. Je pro ně důležitá izolace. Volí řešení, která snižují náklady na údržbu budovy, zvyšují pohodlí obyvatel a nemají negativní dopad na životní prostředí. Pro zateplení si vybraly minerální vlnu.

26.8.2020
Guardian

Jen málo architektů je omezeno svou představivostí, nicméně mnozí jsou limitování stavebními materiály, se kterými pracují. Pokud jde o skleněné fasády a zejména oblouková skla, tato omezení se naštěstí začínají uvolňovat.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama