Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Stavba
Archiv zpráv od 6.10.2021 do 18.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

16.10.2021
RD Rýmařov s.r.o.

Novým generálním ředitelem stavební společnosti RD Rýmařov se k 1. říjnu 2021 stal Přemysl Kotouček, který doposud vedl sklárnu RÜCKL CRYSTAL. V nové roli se zaměří především na modernizaci a rozšíření nabídky domů, navýšení výrobních kapacit a digitalizaci výroby.

16.10.2021
Xella CZ, s.r.o.

Společnost Xella v úterý 19. října od 10:00 pořádá on-line konferenci Xella Dialog, na které se zástupci Xelly a hosté budou mj. zabývat možnostmi snižování energetické náročnosti rodinných domů či digitalizací ve stavebnictví v pocovidové době rostoucích cen a nedostatku pracovníků.

16.10.2021
Hoffmann Group

Na mnoha pracovištích je zvýšená hladina hluku, přičemž je třeba svůj sluch náležitě chránit. Právě ztráta sluchu způsobena hlukem patří mezi jednu z nejčastějších nemocí z povolání. Proto je důležité zvolit vhodnou ochranu sluchu, která hluk utlumí na bezpečnou hladinu.

15.10.2021
OPOP, spol. s r.o.

Příjem žádostí v další etapě programu Nová zelená úsporám (NZÚ) byl zahájen. Jaké jsou nové podmínky pro výměnu starých kotlů za nové? Zjistěte.

14.10.2021
Almma

Existuje několik způsobů, jak rychle vyřešit stínění Vaší domácnosti. Vnitřní stínění, které se stane nedílným designovým prvkem Vašeho interiéru a které promění Váš dům v útulný domov - plisé roletky si opravdu zamilujete.

14.10.2021
NRG flex, s.r.o.

Měli jste v plánu výměnu rozvodů vytápění a obáváte se spolehlivosti v zimě? Neváhejte a zkuste rozvody zrealizovat ještě letos, nějaký čas stále zbývá a s expresním servisem od NRG flex to zvládnete.

14.10.2021
STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví

26. 10. 2021 Praha: Intenzivní příprava na autorizační zkoušky ČKAIT ve všech oborech. Součástí jsou otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení. Školení vedou specialisté ČKAIT.

13.10.2021
ENBRA, a.s.

Příprava na topnou sezonu - téma, o kterém se bavil generální ředitel ENBRA, a.s. Karel Vlach v pořadu Káva o čtvrté s moderátorkou Terezou Stýblovou na Českém rozhlasu Dvojka.

13.10.2021
Bim.Point

Je digitalizace ve stavebnictví jen nerealizovatelná teorie či hudba dálné budoucnosti? Vůbec ne. Digitalizace ve stavebnictví je rozběhnutý proces.

13.10.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Vlhké zdivo vždycky bylo a je problém. Nejen že je nestabilní a bortí se, ale pobyt v takovémto vlhkém prostředí je pro lidský organismus velmi nezdravý. Kromě toho se ve vlhkém zdivu i na jeho povrchu mohou začít rozmnožovat plísně a jiné houby, jejichž spory v ovzduší mohou způsobovat i těžké alergické reakce.

12.10.2021
Woltair

Moderní řešení v podobě fotovoltaických panelů se na střechách rodinných domů objevuje více než dříve. České rodiny již vědí, že jim systém přinese nezávislost, svobodu, udržitelnost a úsporu.

11.10.2021
Deratizace Praha

Zajímá vás jak se zbavit molů? co dělat když vás bodne vosa? jak se poznají štěnice? Navštivte tedy naší DDDpedii, kde tyto informace najdete.

11.10.2021
ROOFIX

Jde o prostředek, který vašim pracovníkům může někdy zachránit život, přitom ho mnozí často podceňují. Řeč je o střešním záchytném systému. Jaké jsou nejčastější chyby, které můžou být fatální?

8.10.2021
Luxusní koupelny Praha - Dorint DG centrum

Novou jednotku odsávání zápachu Geberit DuoFresh je možné nainstalovat do téměř všech podomítkových splachovacích nádržek Sigma.

8.10.2021
Podlahy Praha s.r.o.

Podlahový krytina Marmoleum, která je hojně využívaná pro své unikátní vlastnosti, vám nyní nabízí nové dekory.

6.10.2021
České ekologické manažerské centrum, z.s.

Konference zaměřená na prezentaci výsledků výzkumu a vývoje pro průmyslovou a komunální ekologii a také na praktické otázky rizikového managementu souvisejících mj. s chodem měst a obcí, se uskuteční ve dnech 19. – 21. října v Hustopečích u Brna.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama