Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Stavba
Archiv zpráv od 27.4.2021 do 11.5.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Oprava mostu,  Česká Lípa, ilustrační obrázek, foto  D.Kopačková
6.5.2021

Členské státy měly své návrhy Komisi odeslat do konce dubna. Investice veřejných prostředků má multiplikační efekt. Je klíčový pro rozvoj lokální ekonomiky i pro celkový dopad na rozvoj každé země.

6.5.2021
FAKRO CZECH s.r.o.

Plánujete nákup střešních oken? Nyní můžete získat prémii až 2600 Kč za nákup balíčku superTrio!

5.5.2021
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

O výhodách zateplení domu dnes už nikdo nepochybuje, lze dokonce vysledovat trendy v technických a užitných vlastnostech výrobků. Při práci s deskami SMART wall se silikátovým nástřikem ocení realizační firmy či šikovný laik především rychlejší aplikaci, nižší prašnost a další výhody, a to při zachování všech protipožárních vlastností.

5.5.2021
financer.com

Tyto úvěry se můžou zaměřovat na konkrétní cíl financování: buď jde o půjčení peněz na investice, nebo na provoz.

4.5.2021
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Rigips vydává aktuální Katalog požárně odolných konstrukcí suché výstavby, ve kterém jsou zohledněny nejnovější výsledky zkoušek, expertiz a klasifikací za uplynulé období.

4.5.2021
Hadice RONDO s.r.o.

Pomalu bude začínat sezóna napuštění bazénů. A právě proto bychom se v tomto článku chtěli zaměřit na správný výběr bazénové hadice.

30.4.2021
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Konkrétní situace ze stavby aneb Stavební systém HELUZ v praxi, to bude téma dalšího online webináře v pátek 30. dubna od 10 hodin s produktovým manažerem společnosti HELUZ Ing. Pavlem Heinrichem.

30.4.2021
SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

Největší výrobce perlinky v Evropě, společnost Saint-Gobain Adfors CZ, přechází od dubna postupně na inovativní styl výroby tohoto materiálu. Nová technologie, která je na trhu zcela unikátní, se obejde bez tzv. dutinky, na niž byla perlinka doposud navíjena. Díky tomu dojde k úspoře 800 tun papírových trubic, což znamená cca 1 000 stromů ročně.

29.4.2021
Wienerberger s.r.o.

Novinku, která usnadňuje i zrychluje zdění a přitom zajistí dodržení všech technologických požadavků, představuje společnost Wienerberger. Ocení ji všichni, kdo se rozhodli pro stavbu svépomocí, ale i profesionální zedníci, jimž výrazně ulehčí a zjednoduší práci. Nanášení tenkovrstvé malty chce přece jen trochu cviku a zručnosti. S válečkem Porotherm Easy to zvládnou i vaše děti.

27.4.2021
Recuair s.r.o.

Kvalitní větrání se pozná podle toho, že máte doma nejen kyslík, ale také čistý vzduch. Bez pylů, prachu, kouře, pachů. Týká se vás ranní cigareta souseda na balkoně více, než byste si přáli?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama