Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 24.8.2019 do 9.9.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

9.9.2019
JIRKOVAPŮJČKA.cz

Být mladým člověkem není v této době jednoduché. Na vlastní bydlení je obvykle nutné využít půjčku. S tou přicházejí jak banky, tak i náš stát. Jaká varianta je výhodnější a jaké jsou podmínky jejího získání?

8.9.2019
Schüco International KG

Zimní zahrada Schüco s technologií SageGlass® tepelně izoluje, stíní, ale zároveň neomezuje impozantní výhledy.

7.9.2019
Schiedel, s.r.o.

Vážený stavebníku, pro podzimní stavební sezónou jsme pro Vás opět připravili s firmami WIENERBERGER, TONDACH, VEKRA, PIPELIFE a SIKO společný projekt – STAVTE VÝHODNĚ, chytře, rychle a kvalitně

7.9.2019
ABF, a.s.

Již potřetí se v rámci stavebního veletrhu FOR ARCH představí poradenská centra napříč obory tohoto odvětví. Kam jít pro radu?

7.9.2019
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

V Bystrém u Poličky nyní dochází k rekonstrukci základní školy. Na objektech školy byly do současné doby jako krytina použity asfaltové šindele a eternitové šablony, ty však přestaly plnit svou funkci a proto byla zahájena rekonstrukce.

6.9.2019
SanSwiss s.r.o.

SanSwiss potěší milovníky nadčasových vanových zástěn zbožňující kombinaci černé a bílé. A především majitele menších koupelen, kteří mají doma pouze vanu. A zároveň touží po sprchování a nechtějí si při něm postříkat vodou celou koupelnu.

2.9.2019
Energy Benefit Centre a.s.

V první školní den byl dnes slavnostně zahájen provoz jedné z prvních pasivních základních škol v ČR. Projekt za více než 100 mil. Kč dosáhl minimálních provozních nákladů díky rekuperaci tepla, fotovoltaickým panelům, tepelnému čerpadla a využití zelené střechy.

1.9.2019
MEA Water Management s.r.o.

Univerzální - zesílené - vodotěsné. Anglické dvorky s novou konstrukcí jsou až o 20% pevnější než klasické světlíky Multinorm.

31.8.2019
ABF, a.s.

Jubilejní 30. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH se blíží. Ve dnech 17. až 21. září představí v PVA EXPO PRAHA novinky a trendy napříč odvětvími ve stavebnictví a chybět nebudou ani vystavovatelé oboru vytápění a větrání. Co za technologie veletrh nabídne a kde najdou návštěvníci odbornou radu?

26.8.2019
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Na stánku 1E16 uvidíte nádrže na dešťovou vodu GARANTIA. Rádi Vám navrhneme řešení na míru, poradíme s dotačním programem Dešťovka, nakoupíte se slevou nebo budete moci vyhrát příspěvek na nádrž.

26.8.2019
Komíny - MESSY s.r.o.

MESSY s.r.o. a Komínová asociace - APOKS, vás zvou na školení na téma: "Integrace a bezpečnost komínových systémů v dřevostavbách a energeticky úsporných stavbách". Školení se koná v úterý 10. září.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama