Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Stavba
Archiv zpráv od 26.1.2024 do 14.2.2024
zpět na aktuální zprávy

14.2.2024
STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví

19.-20. 3. Praha: Přednášky předních odborníků, doprovodná výstava, atraktivní exkurze - střešní krytiny, doplňky střech, střešní krajina a fotovoltaika. Při platbě do 27. 2. sborník přednášek zdarma!

14.2.2024
MK Rolety

Rolety s potiskem jsou nenahraditelné z více důvodů - jednak skryjí naše interiéry před zvědavými pohledy kolemjdoucích, jednak nám umožňují omezit intenzitu slunce a chránit nás před teplem.

13.2.2024
Callida, s.r.o.

Oceňujete rozpočty, realizujete stavební zakázky a chcete mít náklady po celou dobu pod kontrolou? Navštivte náš seminář a dozvíte se, proč je výhodné používat systém euroCALC.

13.2.2024
Vyskovipracanti.cz

Potřebujete-li profesionální a spolehlivou renovaci nebo opravu střechy, jste na správném místě! Výškové práce provádíme již 16 let.

12.2.2024
ELVL s. r. o.

Inovační projekt TEPLO V ZÁŘI INOVACÍ je tradiční nabídkou firmy ELVL ke kreativní spolupráci s autorizovanými architekty, interiérovými a produktovými designéry a také projektanty vytápění.

10.2.2024
HELUZ cihlářský průmysl a.s.

Před námi je již 11. ročník veletrhu FOR PASIV, který mimo jiné řeší úspory energií v novém bydlení. Již tradičně na něm představí HELUZ svůj systém cihelné výstavby, letos však přichází i s novou produktovou inovací, která se vyznačuje nejen nadstandartními hodnotami tepelné izolace, ale i zrychlením a zjednodušením stavby.

9.2.2024
BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o.

Společnost BMI, divize plochých střech a hydroizolací, nabízí prodlouženou záruku 15 let na značkové asfaltové pásy Icopal z německé produkce.

8.2.2024
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Od února Weber vypisuje desítky termínů odborných školení pro stavební profese po celé České republice. Nechte se vést našimi odborníky. Představí vám nejen množství novinek ve Weber portfoliu pro rok 2024, ale také mnoho systémových řešení, detailních postupů a ulehčení pro vaši práci.

6.2.2024
STUDIO AXIS - Centrum vzdělávání ve stavebnictví

5. 3. 2024 Praha: Intenzivní příprava na autorizační zkoušky ČKAIT ve všech oborech. Součástí jsou otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení. Školení vedou specialisté ČKAIT.

6.2.2024
STARWORK z lana cokoliv s.r.o.

Tým STARWORK několik generací studoval sanace železobetonových konstrukcí v málo probádané trpasličí galaxii Firefist. Prozkoumejte rekonstrukci a sanaci železobetonové konstrukce.

5.2.2024
Střechy Praha s.r.o.

Stavíte, rekonstruujete nebo Vás trápí účty za energie? Na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo 2024 máte jedinečnou příležitost konzultovat své dotazy s nezávislými odborníky.

30.1.2024
K & V ELEKTRO a.s.

Už jste se někdy dotkli plastu, který měl na omak skoro stejnou strukturu jako jemná přírodní kůže? Přesně takový je povrch vypínačů a zásuvek ABB Zoni! Tzv. mechová struktura je příjemná na dotyk.

26.1.2024
BEST, a.s.

Výrobce betonových prvků BEST představuje svou nejnovější kolekci katalogů pro rok 2024, která je zárukou technické preciznosti i estetické dokonalosti pro každý venkovní prostor.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama