Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Stavba
Archiv zpráv od 16.7.2021 do 26.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

26.7.2021
MEA Water Management s.r.o.

Dešťové a úkapové vody při výstavbě nové hasičské zbrojnice v Praze Holešovicích pomáhala vyřešit MEA Water Management komplexně od zachycení vody po předčištění a retenci.

23.7.2021
Recuair s.r.o.

Hluk je otravnou složkou žití ve městech. A to doslova. Jednak vás ruší a jednak kvůli němu dost velká část populace dostatečně nevětrá. Nejste zrovna fanoušky trash metalu a přitom bydlíte ve městě?

22.7.2021
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Společnost Aquanix instalovala nádrž Columbus XL 8500 l v obci Bělá na Havlíčkobrodsku. Podívejte se na její instruktážní video. Instalace samonosných monolitických nádrží GARANTIA je opravdu snadná.

22.7.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Zdroje vody jsou omezené, proto je s ní potřeba uvážlivě hospodařit. Už jste slyšeli o recyklaci bazénových vod?

22.7.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Jedna z vedoucích společností v oblasti kvality pro průmysl podlah a obkladů. Vyrábí speciální produkty stavební chemie pro různé oblasti použití.

19.7.2021
CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Sáhnout po kvalitních nátěrech znamená vyřešit řadu problémů, které by vás potkaly s nátěry běžnými. Nátěry Rust-Oleum vám mohou přinést množství užitečných vlastností o kterých jste dosud jen snili.

18.7.2021
Metrostav a.s.

Největší česká stavební firma Metrostav obnovuje mateřskou školku v obci Hrušky na Břeclavsku. Již týden po řádění tornáda proběhla pasportizace skutečného stavu a na začátku července dorazila na místo parta stavbařů s několika červenými buňkami a strojním vybavením.

17.7.2021
GARBE Industrial Real Estate GmbH

GARBE si pro další expanzi vybírá jižní Čechy. Jihočeský kraj se po plánovaném zprovoznění dálnice D3 stane ideálním výchozím bodem pro spojení s trhy v Rakousku, Německu, Itálii i východní Francii. Region zatím není saturovaný, a proto nabídne příznivé nájemní podmínky i dostupnou kvalifikovanou pracovní sílu.

16.7.2021
Almma

Mezi nejčastějšími důvody, které se obvykle uvádí pro pořízení venkovních rolet, jsou zcela správně uváděny tyto: velmi účinné venkovní stínění, poskytnutí tepelného komfortu v létě, výrazné tepelné úspory v zimě a soukromí před dotírajícími pohledy zvenčí. Podle nás však ještě existuje jeden pádnější argument a tím je bezpečnost.

16.7.2021
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny v červnu doporučil dolní komoře Parlamentu České republiky schválit pozměňovací návrh poslance Pustějovského (ANO), který zavádí přechodnou transformační podporu výroby tepla. Pro české teplárny jde o velmi důležitý bod v novelizovaném zákoně o podporovaných zdrojích energie.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama