Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 2.3.2021 do 13.3.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

13.3.2021
Eurocomm-PR Praha

Město Vídeň finančně podporuje nájemce i vlastníky bytů při dodatečné montáži zastínění. Za rolety či žaluzie na oknech či balkonových dveřích proplácí radnice až polovinu nákladů, maximálně 1 500 eur na byt. Jedná se o jednoduché a energeticky efektivní řešení proti přehřívání bytů v letních dnech, vysvětluje magistrát.

12.3.2021
Bola spol. s r.o.

Únik plynu v domácnosti může být způsoben nedostatečnou údržbou spotřebičů nebo jejich závadou. Riziku úniku plynu můžete předcházet pravidelnými revizemi a instalací detektorů plynu.

12.3.2021
Financial Solutions and Services , s.r.o.

Životní pojištění má sloužit především k ochraně pojištěného a jeho rodiny v případě dlouhodobé léčby úrazu či vážné nemoci nebo smrti, nebo pokud dochází k výrazné změně kvality života z výše uvedených příčin.

11.3.2021
LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ

Regulace je nedílnou součástí každého systému vytápění. Teplota má zásadní vliv na pohodu v domácnosti. Každému vyhovuje jiná teplota. Vhodná regulace se pozitivně projeví i na účtech za energie.

11.3.2021
FN-NANO s.r.o.

Produkt FN NANO(R) získal CERTIFIKÁT COOL ROOF RATING COUNCIL. Je součástí U.S. Green Building Council (Americká rada pro zelené budovy), která podporuje udržitelnost při navrhování, výstavbě a provozu budov.

10.3.2021
Schiedel, s.r.o.

Společnost Schiedel klade důraz na zavádění kvalitních, k životnímu prostředí šetrných produktů. Proto je potěšena označením clearSkies pro kamna SIRIUS na britském trhu.

10.3.2021
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Celosvětové online konzultace na exportní témata 16.-19.3.2021. Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí, jakou zvolit formu vstupu na trh nebo jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru vám přímo z teritorií pomohou řešit ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade.

5.3.2021
StalConcept

Mít auto v garáži nemusí být nijak extrémní luxus, jak by se na první pohled mohlo zdát. Rozhodně není hned nutné stavět si klasickou zděnou garáž. Ta je sice z hlediska konstrukce, prostoru a konečného využití výbornou volbou, nicméně její výstavba je vcelku finanční náročná.

3.3.2021
SATJAM s.r.o.

Představujeme Vám nový katalog Příslušenství, který Vám usnadní orientaci v široké nabídce doplňků a příslušenství SATJAM.

2.3.2021
Merxu s.r.o.

B2B obchodní portál merXu.com nabízí na výběr přes 500.000 produktů od více než tisícovky dodavatelů ze střední a východní Evropy. Firmy a živnostníci na merXu.com najdou produkty z kategorií Stavebniny, Nářadí, Ochranné prostředky, Elektrotechnika a osvětlení, Topení a instalace a dalších.

2.3.2021
Recuair s.r.o.

Stojíte u okna, přestože se vám chce spát, větráte. Oknem. Proudí okolo vás studený zimní vzduch a vy máte super pocit, že děláte cosi pro své zdraví.

Foto © nmann77 – Fotolia.com
2.3.2021
CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU v Bruselu a Evropská komise v ČR

Debata bude probíhat prostřednictvím živého vysílání na Facebooku ve středu 10. března 2021 od 14:00 do 16:00 hod.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama