Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 2.7.2020 do 21.7.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.7.2020
Baumit, spol. s r.o.

Kouzlo těchto lázní, které se u svých pacientů zaměřují na léčení pohybového ústrojí, spočívá ve využívání zvláštního druhu rašeliny. Dnešní formy lázeňské zdravotní rehabilitace však kladou stále větší důraz na potřebu tzv. celostního léčení.

17.7.2020
Aliaxis Utilities & Industry

Nová mobilní aplikace FRIAMAT APP pro pohodlné svařovaní pomocí mobilního telefonu a s možností dalších funkcí.

17.7.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Terasy české společnosti WPC – WoodPlastic, nabízejí nejpřirozenější alternativu dřevěných povrchů. Jsou příjemné na dotyk, působí reprezentativně, ale na rozdíl od dřeva poskytují celou řadu výhod.

16.7.2020
SFA - SANIBROY, spol. s r.o.

Nová koupelna kdekoli, rychle a jednoduše. Ještě nikdy nebyla údržba tak jednoduchá ,rychlá a čistá! Bezplatná prodloužená záruka 3 roky. Všechny typy jsou skladem.

13.7.2020
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Kotlíkové dotace v polovině krajů ČR stále běží. Jejich režim je pozměněn, ale žádosti o podporu na tepelné čerpadlo podávat lze.

9.7.2020
Laurens Designové Radiátory

Ačkoli nejsou letní měsíce přímo spojeny s vytápěním, je nutné, dívat se dopředu. Právě teď je ta pravá chvíle pro řešení a plánování nových designových radiátorů do vašeho interiéru.

9.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

V horkých letních dnech se spousta lidí rozhodne pro pořízení klimatizace Při výběru je důležité zvážit kritéria jednotlivých druhů a rozhodnout se správně. Představme si některé druhy klimatizací.

7.7.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Léto je ideální dobou pro zahájení výstavby nebo rekonstrukce. Ať již se jedná o stavební práce s různými druhy štuků, jádrových omítek, lepidel, nebo podlahových hmot.

6.7.2020
Evora CZ, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Hledáme zaměstnance – samostatné projektanty vzduchotechniky, vytápění/chlazení, zdravotechniky a techniky montáže systémů TZB.

3.7.2020
ZAPA beton a.s.

Společnost ZAPA beton a.s. v současné době běžně dodává betony pro rodinné domy, bytové komplexy, nákupní centra, dálnice nebo mosty. V těchto dnech, přesto řeší jednu zvláštní betonáž. Jedná se o opravu mostu přes Nové Mlýny.

2.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

Zvažujete pořízení čističky vzduchu? Podívejte se, jakou vybrat a kdy je vhodné ji pořídit.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama