Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Stavba
Archiv zpráv od 30.12.2020 do 15.1.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

14.1.2021
Sanela spol. s r.o.

„Čistota půl zdraví“, říká se. Základem je zvládnutá osobní hygiena.

13.1.2021
Supellex - svět podlah s.r.o.

Okrajová bruska na podlahy MINI EDGE je velice praktický výrobek pro broušení okrajů dřevěných podlah se speciální funkcí na broušení schodů.

13.1.2021
Stavebniny DEK

Opět jsme pro vás připravili technická školení zaměřená na kvalitní montáž stavebních konstrukcí. Letos budeme školení vysílat online a budete nás moci sledovat z pohodlí domova nebo kanceláře.

Změny v roce 2021, které se dotknou podnikatelů, ilustrační obrázek,  © Dan Race - Fotolia.com
12.1.2021
Cech topenářů a instalatérů ČR

Změny se týkají jak OSVČ, firem, tak zaměstnanců. Kromě „tradičních změn“ pojistného pro OSVČ či minimální mzdy došlo ke schválení řady významných daňových novinek.

11.1.2021
Zakra s.r.o.

Povolení domácí čistírny odpadních vod je proces plný nástrah a překvapení ze strany úřadů. Pokud nechcete ztrácet čas s úředníky, ozvěte se nám. Zajistíme projekt i povolení domácí čističky.

11.1.2021
Střechy Praha s.r.o.

Veletrh Střechy Praha se ve své tradiční podobě vzhledem k pandemii nemůže uskutečnit. Proto jsme připravili platformu, která zprostředkuje kontakt mezi vystavovateli a návštěvníky v ONLINE prostředí.

6.1.2021
Supellex – svět podlah

Čistící prostředky a doplňky na podlahy slouží k údržbě, péči i ochraně podlahových krytin. Výběr je velmi důležitý, špatně vybrané prostředky mohou podlahám zásadně uškodit a znehodnotit je.

6.1.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Představíme vám vizi modrozelené infrastruktury, technická řešení a konkrétní situace, ve kterých je můžeme využít, na jaké překážky můžeme narazit, a jak je můžeme překonat.

HL570 FlexBox, inovativní ZU pro ploché sprchové vaničky, foto HL Hutterer & Lechner GmbH, foto HL Hutterer & Lechner GmbH
4.1.2021
HL Hutterer & Lechner GmbH

HL FlexBox je skutečnou inovací.Přednosti: kratší doba montáže, snadnější instalace a koordinace prací na stavbě. Je revoluční v uživatelské přívětivosti, inovativní v instalaci, bezpečný při použití.

31.12.2020
KOMA MODULAR s.r.o.

Pražská KOMA Rent (sestra společnosti KOMA Modular) začala pronajímat VIP sanitární moduly. Elegantní design, luxusní provedení a kvalitní zpracování zajišťuje vysoký uživatelský komfort.

31.12.2020
Envexo s.r.o., IČ 28593758

Zvyšující se požadavky na komfort dodávky pitné i užitkové vody nutí investory, stavebníky i uživatele čím dál více používat inteligentní automatické vodárny/stanice s konstantním a stabilním tlakem.

31.12.2020
Zakra s.r.o.

Ke stavbě vrtané či kopané studny je potřeba hydrogeologický posudek a především projekt. Pusťte se do realizace vrtané studny už nyní, s projektem a zajištěním posudku vám rádi pomůžeme.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama