Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 13.8.2020 do 2.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

2.9.2020
Ruukki CZ s.r.o.

V České republice stojí velké množství jednoduchých rezidenčních budov takzvaných bytových domů nebo lidově bytovek, které působí na první pohled často velmi stroze, nezajímavě. Jako by měly sloužit čistě účelově k přebývání nikoli bydlení.

1.9.2020
Callida, s.r.o.

Ve dnech 2. a 3. září se koná již 6. ročník Odborné konference BIM ve stavebnictví a my budeme u toho. Letos mezi hlavní témata konference patří vize dalšího vývoje BIM.

1.9.2020
TOP security, s.r.o.

Zabezpečit prostupy potrubí před šířením požáru mají za úkol požární ucpávky. Tyto prvky protipožární ochrany by se měly brát v potaz už při tvorbě projektu stavby a měly by splňovat technické normy.

1.9.2020
Elmaterm s.r.o.

Řešíte problémy se zamrzáním vodovodního potrubí, vodoměrů, zamrzají vám okapy? Vyřešíme vaše problémy pomocí topných kabelů

31.8.2020
RedEd.cz - čerpací technika

V současné době se stále více využívá solární energie. Firma PEDROLLO reagovala na tento trend a do svého výrobního programu zařadila čerpadla, která jsou schopna provozu pouze na energii ze slunce.

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

27.8.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

8. 9. 2020 se koná v Praze intenzivní příprava na autorizační zkoušky ČKAIT ve všech oborech. Součástí jsou otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení. Školení vedou specialisté ČKAIT.

27.8.2020
Česká komora lehkých obvodových plášťů

Na základě rozhodnutí představenstva ČKLOP jsme připravili 1. ročník nové konference ČKLOP, která by měla probíhat každý rok na podzim s aktuálními tématy pod názvem OKNA & DVEŘE. Máme pro vás spoustu témat, o která bychom se s vámi v rámci přednášek této konference chtěli vzájemně podělit. Věříme proto, že i z vaší strany bude o tuto konferenci zájem.

27.8.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Funkcionalistická vila Tonička, galerie DOX, nemocnice v Uherském Hradišti nebo Zoo ve Dvoře Králové – všechny mají společnou jednu věc. Je pro ně důležitá izolace. Volí řešení, která snižují náklady na údržbu budovy, zvyšují pohodlí obyvatel a nemají negativní dopad na životní prostředí. Pro zateplení si vybraly minerální vlnu.

26.8.2020
Guardian

Jen málo architektů je omezeno svou představivostí, nicméně mnozí jsou limitování stavebními materiály, se kterými pracují. Pokud jde o skleněné fasády a zejména oblouková skla, tato omezení se naštěstí začínají uvolňovat.

21.8.2020
IVAR CS spol. s r.o.

Ponorná jednofázová čerpadla o průměru 185 mm s integrovanou tlakovou nádobou a řídicí jednotkou pro kompletní ovládání. Model DAB.ESYBOX DIVER lze ovládat přes tablet nebo chytrý telefon.

21.8.2020
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Vzhledem k tomu, že se jedná o památkově chráněný objekt, postavený na přelomu 19. a 20. století, bylo výchozím úkolem celého projektu zachovat původní charakter budovy. Budova vyhlášené vídeňské kavárny Café Korb se chlubí novou falcovanou střešní krytinou PREFA ve zlaté barvě.

18.8.2020
RedEd.cz - čerpací technika

Oblíbená ponorná článková čerpadla Pedrollo 4BLOCK jsou díky své vysoké účinnosti, spolehlivosti a snadné instalaci určena k čerpání vody z vrtů, studní a nebo jiných vodních zdrojů.

17.8.2020
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Rádi se s vámi potkáme a probereme technické možnosti instalace tepelného čerpadla na váš dům.

17.8.2020
ABF, a.s.

Novinkou letošního ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH bude výstava FOR CITY zaměřená na inovace pro města, obce a regiony. Přijďte se podívat do PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. až 26. září. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

17.8.2020
HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT

UV záření vytváří v omítce nežádoucí volné radikály, které ničí polymerové vazby, což způsobuje blednutí, křehnutí, praskliny, puchýře a fasáda se stává zranitelnou pro napadení řasami a plísněmi.

© virtua73 - Fotolia.com
13.8.2020

1000 otázek ke stavebnímu právu je součástí Konzultačního střediska ke stavebnímu právu. Je otevřeným, průběžně aktualizovaným katalogem otázek a odpovědí na úseku územního plánování.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama