Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Stavba
Archiv zpráv od 16.9.2019 do 27.9.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

27.9.2019
AZ Promo s.r.o.

Aktuálně Vás zveme na pokračování Ytong Dilog 2019 8.10. v Praze a 10.10. v Plzni. Seminář zaměřený na moderní materiály a novinky ve stavebnictví můžete navštívit v Hradci Králové 9.10.2019.

27.9.2019
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Doslova horkou novinku představila společnost DAFE-PLAST v podobě „topného skla“, kterým rozšiřuje sortiment skel do zimních zahrad, altánů, ateliérů, fasádních systémů a designových objektů.

26.9.2019
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, dne 27.9. 2019 od 10:00 do 11:00 uskuteční další Weber Live Stream. Pokračování seriálu pro celou stavební veřejnost.

25.9.2019
PRO VOBIS, s.r.o.

V podzimním vydání časopisu DŘEVO&stavby se podíváte do šesti domů, zjistíte, jak se staví dřevostavba na dálku a dozvíte se, kde se u nás vzaly bungalovy a že jsou u nás cizím a nevhodným prvkem.

25.9.2019
Baumit, spol. s r.o.

Jednosložková silikonová dekorativní omítka pastovité konzistence, vhodná zejména ke kreativnímu ztvárnění fasád, použitelná v exteriéru. Konkrétní spotřeba závisí na zvolené technice.

Airport Building Information Modelling, Routledge 1st Edition
24.9.2019

This book details how Building Information Modelling is being successfully deployed in the planning, design, construction and future operation of the Istanbul New Airport.

24.9.2019
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Je detailní prováděcí dokumentace staveb, včetně položkového rozpočtu zbytečností? Konečně nastal okamžik, kdy byla stavba zahájena, realizační firma nastoupila a málokdo očekával, že ruku v ruce s počínající realizací započaly potíže.

23.9.2019
FinMoney.cz

Vylepšit své bydlení lze nejlépe rekonstrukcí. Ta samozřejmě stojí peníze a tak nastává otázka, kde je vzít. Pokud člověk nemá našetřeno, musí sáhnout po půjčce. Tu dnes nabízejí banky i nebankovní společnosti.

20.9.2019
AZ Promo s.r.o.

Ytong Dialog je setkání, které každoročně organizujeme pro odborníky z oblasti stavebnictví a projektování. Chcete mít přehled o novinkách a trendech ve stavebnictví? Neváhejte a přihlaste se!

19.9.2019
Schüco International KG

Co nejméně zdí a co nejvíce skla, takové slyšel zadání architekt domu pro čtyřčlennou rodinu v jižních Čechách. Výsledkem je prosluněná a do přírody otevřená stavba, která se i díky svažitosti terénu opticky vznáší nad okolím. Ladovské výhledy z obytných prostor orientovaných na jih decentně zarámovaly úzké hliníkové profily rozsáhlých okenních a posuvných systémů Schüco.

Otevřený přístřešek u skladové haly, foto LLENTAB
19.9.2019
LLENTAB, spol. s r.o.

Ocelové haly LLENTAB lze přizpůsobit aktuálním podmínkám i po dokončení haly. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě, dodatečně rozšířit, izolovat apod.

18.9.2019
Baumit, spol. s r.o.

Běžná čtyřčlenná rodina svými činnostmi, jako jsou praní, žehlení, vaření, koupání a také dýchání, vyprodukuje denně až 6 litrů vodních par. Tyto vodní páry procházejí v zimním období obvodovými stěnami domu do exteriéru a nekondenzují v konstrukci.

16.9.2019
BAHAL.cz

Hypotéka patří mezi nejdoporučovanější úvěry v případě financování bydlení. Najít tu nejlepší nemusí být jednoduché. Vše usnadní online kalkulačka na Bahal.cz. Na co všechno je dobré při posuzování hledět?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama