Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 21.5.2020 do 28.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

28.5.2020
ASIO NEW, spol. s r.o.

Se zvyšující se cenou pitné vody a nastávajícím suchem je znovuvyužití vody stále důležitější.

27.5.2020
WPC - Woodplastic a.s.

Na terasu kolem bazénu jsou kladeny vyšší nároky jak z hlediska odolnosti, tak i bezpečnosti. Veškeré požadavky na funkčnost a atraktivitu prostoru dokážou uspokojit české terasy od WPC – WoodPlastic.

FOR ARCH Praha v září 2020
27.5.2020
ABF, a.s.

FOR ARCH na podzim letošního roku odstartuje již čtvrtou dekádu své existence. Po koronavirové krizi se veletržní svět konečně chystá k návratu.

26.5.2020
Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

ADMD – Asociaci dodavatelů montovaných domů slaví v letošním roce 20 let od svého založení. Jak se vyvíjel trh s dřevostavbami a jaké milníky ADMD za tyto roky provázely? Pojďme se na to podívat.

26.5.2020
DELTA Projektconsult s.r.o.

Ještě před zahájením karanténních opatření jsme měli čas si promluvit s Dr. Bärbel Schwaiger, projektovou manažerkou ve společnosti GIZ Ukraine. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH podporuje Ukrajinu jménem spolkové vlády Německa na cestě k demokratické transformaci již od roku 1993 a jejím cílem je zlepšit životní podmínky obyvatel Ukrajiny.

25.5.2020
Biosuntec CZ s.r.o.

Komplexní energetické řešení BIOSUNTEC HOME pro novostavby rodinných domů. Komfortní a ekologický systém (chlazení, větrání, FVE), který minimalizuje závislost na distributorech energií.

25.5.2020
MEA Water Management s.r.o.

V pivovaru Budvar v Českých Budějovicích se rozšiřuje provoz kvasné výroby a odolné nerezové žlaby jsou zde nutné k odvodnění podlah při provozu a při čištění technologie.

24.5.2020
PRO VOBIS, s.r.o.

Nové číslo časopisu DŘEVO&stavby roku 2020 je již v prodeji. Akustika dřevostaveb aneb jak nepodléhat mýtům a správně ji vyřešit je jedním z hlavních témat stejně jako diskuze o oknech do dřevostavby.

23.5.2020
Zeppelin CZ s.r.o.

Nakupování dílů Cat online je nyní ještě jednodušší. Díky portálu MůjStroj.cz si dnes můžete náhradní díly pro svůj stroj objednat odkudkoli a kdykoli. A Zeppe-lin CZ přidává hned několik důvodů, proč nakupovat online!

23.5.2020
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Ideálním nástrojem pro inteligentní provoz výtahových frekvenčních měničů ZAdyn je software ZAmon.

22.5.2020
AZP Brno s.r.o.

AZP Brno s.r.o. rozšiřuje sortiment o bateriový automatický dávkovač mýdla a gelové desinfekce. Napájení bateriemi 6xAA 1,5V, objem desinfekčního gelu 1l. Dávkovač máme skladem.

22.5.2020
FEMONT OPAVA s.r.o

FEMONT OPAVA s.r.o. má ve svém celkovém portfoliu všech halových objektů také výrobu a montáž sportovních hal.

22.5.2020
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Exportní online seminář s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade, úspěšným exportérem a exkluzivním hostem, velvyslancem České republiky ve Spolkové republice Německo. Akce je ZDARMA.

21.5.2020
REVEL, s.r.o.

Vážení technici, rádi bychom Vám poskytli aktualizované projekční podklady - formou ŠANONU s přikládaným paměťovým médiem obsahujícím grafické podklady v .dwg formátu pro přímé vklady do projektů.

21.5.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

Školení Praha 28. 5.: Novely zákona o státní památkové péči a stavebního zákona, nové prováděcí předpisy, zásahy na kulturních památkách, v památkových rezervacích, zónách a ochranných pásmech, atd.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama