Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 7.6.2020 do 17.6.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.6.2020
COBRA spol. s r.o.

Klika 2165 je výjimečná v tom, že dochází až k hranici minimalismu. Pečlivé zpracování zajistí příjemný úchop a umožňuje opustit jistotu oblých tvarů, říká Kristina Boda, ředitelka společnosti Cobra

17.6.2020
Sdružení EPS ČR

Několik posledních roků dosahovaly letní teploty rekordních výšek. Extrémní letní sezony budou podle odborníků do budoucna pravidlem. Správná izolace domů a bytů pomáhá udržet v obydlích tepelný komfort, který dá odpočinout lidskému organismu od úmorného vedra. Správné zateplení pomůže i peněženkám spotřebitelů. Ročně mohou ušetřit až desetitisíce.

17.6.2020
Kaiser+Kraft,spol. s r.o.

Ideálním řešením pro přehledné uložení a připevnění nářadí, které musí být při práci na dosah ruky, jsou pojízdné dílenské nástrojové vozíky. Potřebnou mobilitu zajišťuje kombinace dvou pevných a dvou otočných koleček s brzdami, kterými je lze v případě potřeby zafixovat.

17.6.2020
Guardian

Podle nejnovějšího výzkumu zadaného obchodní asociací “Glass for Europe” by evropské budovy spotřebovaly o 30 % méně energie, pokud by byly zaskleny vysoce výkonným sklem. Vysoce selektivní a tepelně izolační sklo je v již v portfoliu společnosti Guardian a široce se používá v moderních energeticky úsporných budovách.

15.6.2020
Profibau CZ s.r.o.

Zateplení budov má sloužit svým účelům na řadu desítek let, a proto je velice důležité být obezřetný při výběru druhu izolace. Je zapotřebí brát v potaz druh zdiva, lokální podmínky, také naše potřeby

12.6.2020
Baumit, spol. s r.o.

Je určena pro všechny, kteří si chtějí opravit fasádu poškozenou trhlinami, sjednotit staré a nové omítkové systémy či lepit a stěrkovat tepelněizolační desky.

12.6.2020
PUMPA,a.s.

Pumpa,a.s. se stala exkluzivním zástupcem značky Global Water Solutions pro Slovensko. Firma Pumpa - specialista na prodej, servis a montáž čerpadel či vodáren - tak pokračuje ve své expanzi mimo ČR.

12.6.2020
Topíte.cz

Servis tepelných čerpadel a kondenzačních plynových kotlů nyní provádíme po celé ČR. Zjistěte bleskurychle v naší vylepšené aplikaci , který den a hodinu má volný termín právě váš technik.

12.6.2020
Sdružení EPS ČR

Podle zkušeností prodejců spotřeba EPS výrazně stoupá na podzim, kdy se většina snaží stihnout zateplit ještě před zimou.Odborníci však potvrzují-nejvhodnějším obdobím pro zateplování je jaro a léto

11.6.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Pro zlepšení efektivity budov vyvíjí již více než 40 let firma Belimo průběžně nové výrobky a technologie. Nový sortiment čidel má svůj původ ve vývoji firmy Belimo – např. regulátor VAV, kombinace klapkového pohonu a nanejvýš stabilního čidla diferenčního tlaku nebo Energy Valve™ firmy Belimo, inovační řešení, které integruje čidla s regulačním ventilem.

10.6.2020
Henkel ČR - Pattex

Chemická kotva dokáže ukotvit i velmi těžké věci nebo věci kotvené v problémových či extrémně namáhaných místech.

8.6.2020
Profibau CZ s.r.o.

Zateplení fasády je jednou z možností jak ušetřit náklady na vytápění. Ušetří vám peníze, eliminuje hluk z okolí a vyřešíte problém s vlhkými zdmi.

8.6.2020
Dům jedním tahem

Dům jedním tahem prodlužuje skvělou akční nabídku. Až do 30. června můžete získat typový projekt na některý z úsporných domů a průkaz energetické náročnosti budovy ZDARMA.

8.6.2020
Evora CZ, s.r.o.

Od 1.6.2020 spouštíme nový e-shop. Těšit se můžete primárně na produkty značek Pichler, HomEvap, Climecon, které výhradně zastupujeme v České a Slovenské republice.

7.6.2020
Prosolar s.r.o.

Prosolar nabízí 25 let zkušeností s instalacemi baterií v rodinných domech, průmyslovými instalacemi a také s kombinací baterie s dobíječkami elektromobilů.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama