Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 3.4.2020 do 15.4.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.4.2020
Ray Energy: Životem s energií

Energie od Ray Energy šetří Vaši peněženku. Garantujeme nižší cenu energií než majoritní dodavatel v dané oblasti. Nabízíme jsednání smlouvy online.

14.4.2020
RedEd.cz - čerpací technika

Automatické ponorné čerpadlo představuje oblíbené řešení pro zavlažování zahrady, univerzální použití při čerpání ze studny či jímky, případně zásobování vodou menších bytových či rekreačních objektů.

13.4.2020
Silvadec

Léto se blíží a posedávat venku namísto uvnitř je čím dál lákavější. Mnoho lidí proto zvažuje výstavbu terasy. Většina ale trpí mylnou představou, že přírodní dřevo je ten nejlepší materiál, co mohou pro podlahy teras zvolit. Ve skutečnosti existuje mnoho dobrých důvodů, proč je kompozitní dřevo, známé také jako „vyrobené dřevo“ skvělou volbou.

12.4.2020
Ruukki CZ s.r.o.

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování svého portfo-lia. V těchto dnech zařadil finský výrobce také na českém trhu do nabídky provedení Monterrey Grand, která se od původní Monterrey liší vyšší vlnou profilu.

11.4.2020
Wienerberger s.r.o.

Novinka společnosti Wienerberger, nová produktová řada Porotherm TB Profi, přináší zvýšenou únosnost pro vícepodlažní budovy z jednovrstvého zdiva.

10.4.2020
HCR CZECH

Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází pacienti s koronavirem. Českým nemocnicím ho nabízí otrokovická společnost HCR CZECH.

8.4.2020
TZB PRO s.r.o.

Zabýváme se provozem technologií TZB v objektech, tedy komplexní správou objektů. Správa objektů, provozování objektů, je vždy postavena na míru konkrétního zákazníka. Je možné provozovat objekt dle možností a přání zákazníka.

8.4.2020
Thomsit

Značka Thomsit není v podlahářské branži žádnou novinkou. Thomsit byl založen před téměř 75 lety v Německu, od roku 2017 je součástí skupiny PCI a od roku 2020 je opět v České republice!

7.4.2020
Redakcia TZB HAUSTECHNIKJAGA GROUP, s.r.o.

Od 27. marca je v predaji nové číslo časopisu TZB Haustechnik č. 1/2020, ktoré sa venuje predovšetkým témam energie a trvalej udržateľnosti.

7.4.2020
Mirel Vratimov a.s.

Při stavbě komfortního bydlení je důležité dbát nejen na zaizolování fasád, ale také na odizolování podlah. Vhodná podlahová izolace zajišťuje významné úspory tepla, prodlužuje životnost podlah a snižuje náklady na vytápění.

6.4.2020
Baumit, spol. s r.o.

Společnost Baumit zahájila kampaň na podporu prodeje minerální barvy Baumit IonitColor, aktivně zlepšující kvalitu vzduchu v interiéru

6.4.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Příjemná, komfortní pokojová teplota i v létě. Klimatizace místností je především v soukromých domech stále ještě drahou, spíše luxusní záležitostí.

6.4.2020
REMS Česká republika s.r.o.

Robustní, kvalitní nářadí k čistému, rychlému dělení trubek. S integrovaným řezákem na ochranné vlnovcové trubky. Stabilní provedení z hořčíku. Pro ovládání jednou rukou.

5.4.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Vzdělávání v oboru nikdy nekončí a pro oblasti zateplování to platí dvojnásob. Společnost KNAUF INSULATION si pro vás v rámci projektu Akademie zateplování připravila nové webináře.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama