Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 10.4.2020 do 21.4.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.4.2020
FLAMTECH, spol. s r.o.

Detekce vzniku požáru na staveništích při výstavbě nebo rekonstrukci objektů včetně historických objektů je důležitou součástí nejen v projekční části, ale zejména v realizaci těchto projektů.

21.4.2020
DAFE – PLAST Jihlava, s.r.o.

Kdokoliv dnes otevře noviny, počítač nebo televizi, je doslova přehlcen negativními zprávami. Ale to není náš případ. My přinášíme vesměs dobré zprávy, hlavně pro všechny, kteří i přes složitou situaci ve státě stále staví a potřebují nové okenní systémy, nebo se připravují na jejich výměnu.

20.4.2020

ČMZRB ve spolupráci s hl. m. Prahou vyhlásila výzvu podnikatelům v záchranném programu COVID PRAHA. Od úterý se budou přijímat žádosti.

20.4.2020
Aliaxis Utilities & Industry

Připravili jsme pro vás online webinář zaměřený na spojování PE potrubí bezpečnostními elektrotvarovkami FRIALEN a tvarovkami na tupo. Využijte současnou situaci ke vzdělávání svých zaměstnanců.

17.4.2020
FEMONT OPAVA s.r.o

Začátkem roku 2020 se naše společnost FEMONT OPAVA s.r.o stala hlavním dodavatelem horní hrubé stavby s názvem „Novostavba výrobní zateplené haly s mostovým jeřábem“ pro investora ITES, spol. s.r.o.

16.4.2020
ebm-papst CZ s.r.o.

Rádi bychom Vás informovali, že byla opět obnovena možnost plateb v hotovosti a na dobírku při zavedení maximálních ochranných opatření. Telefonicky nebo e-mailem nás zastihnete stejně jako dříve.

15.4.2020
Ray Energy: Životem s energií

Energie od Ray Energy šetří Vaši peněženku. Garantujeme nižší cenu energií než majoritní dodavatel v dané oblasti. Nabízíme jsednání smlouvy online.

14.4.2020
RedEd.cz - čerpací technika

Automatické ponorné čerpadlo představuje oblíbené řešení pro zavlažování zahrady, univerzální použití při čerpání ze studny či jímky, případně zásobování vodou menších bytových či rekreačních objektů.

13.4.2020
Silvadec

Léto se blíží a posedávat venku namísto uvnitř je čím dál lákavější. Mnoho lidí proto zvažuje výstavbu terasy. Většina ale trpí mylnou představou, že přírodní dřevo je ten nejlepší materiál, co mohou pro podlahy teras zvolit. Ve skutečnosti existuje mnoho dobrých důvodů, proč je kompozitní dřevo, známé také jako „vyrobené dřevo“ skvělou volbou.

12.4.2020
Ruukki CZ s.r.o.

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování svého portfo-lia. V těchto dnech zařadil finský výrobce také na českém trhu do nabídky provedení Monterrey Grand, která se od původní Monterrey liší vyšší vlnou profilu.

11.4.2020
Wienerberger s.r.o.

Novinka společnosti Wienerberger, nová produktová řada Porotherm TB Profi, přináší zvýšenou únosnost pro vícepodlažní budovy z jednovrstvého zdiva.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama