Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 28.4.2018 do 12.5.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

12.5.2018
RENARDS dotační, s.r.o

Akce v Brně je zdarma a připraveny jsou informace o dotacích na FV, akumulaci energie, dobíjecí stanice, elektromobilitu, informační systémy, investice do technologií, automatizaci a robotizaci.

Zdařilá rekonstrukce hotelu Malé Versailles
11.5.2018
Knauf Praha s.r.o.

Nedaleko centra Karlových Varů stojí nově zrekonstruovaný hotel s restaurací Malé Versailles. Cílem projektu bylo zprostředkovat návštěvníkům hotelu nebo restaurace příjemně strávené chvíle v objektu, který nebude působit okázale, ale naopak útulně.

Převzetí společnosti Lena Chemical s.r.o. divizí Weber
11.5.2018
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, se dne 2. května 2018 stává novým majitelem společnosti Lena Chemical s.r.o. Divize Weber tímto rozšiřuje portfolio svých výrobků, zejména pro oblast podlahových řešení.

10.5.2018
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nádrž na dešťovou vodu vám umožní zachytit vodu z lijáků, uchovat ji a využívat ji pak delší dobu. Nádrže Garantia jsou oblíbené díky své kvalitě a snadné montáži. Navíc na ně můžete získat dotaci.

10.5.2018
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

29. 5. 2018 Praha: Nařízení č. 10/2016 Sb. HMP stanovuje obecné požadavky na umisťování staveb a technické požadavky na stavby v Praze. Přednášejí spoluautoři Pražských stavebních předpisů.

9.5.2018
MEIBES s.r.o.

159 stanic LOGOtherm součástí unikátního architektonického projektu. Od roku 2008 našly na pražském Barrandově novou adresu stovky lidí. Pojďte se s námi podívat do zákulisí projektu Sky Barrandov!

4.5.2018
SUNSYSTEM, s.r.o.

Sun System nezapomíná ani na ty, kteří si chodí pro inspiraci na tzb-info.cz, ale žijí na Slovensku. Máme pobočky po celém Slovensku a i tam je tak snadné vybrat si tu správnou stínící techniku.

4.5.2018
AZ Promo s.r.o.

Inteligentní stavební systémy, materiály s nejvyšší tepelněizolační schopností, rekuperační jednotky a spoustu dalších informací získáte na semináři 15.5. v Liberci nebo 17.5. v Hradci Králové.

2.5.2018
Medim, spol. s r. o.

Společnost APTI a Medim spol. s.r.o. si Vás dovolují pozvat na seminář Tlakové nádoby stabilní aneb o čemkoliv chcete z oblasti tlakových zařízení, který se bude konat 15. 5. v Poděbradech.

2.5.2018
Knauf Praha s.r.o.

Díky velkému zájmu o tuto variantu protipožární ochrany Knauf oblast použití protipožárního nástřiku rozšířil. Nově je možné Vermiplaster použít i na protipožární ochranu železobetonových stropních dutinových panelů.

30.4.2018
Sdružení hliněného stavitelství z.s. Fakulta architektury, VUT v Brně ArTUR - Architektúra pre trvalo udržateľný rozvoj Fakulta architektúry STU Bratislava

Mezinárodní konference pod záštitou děkana Fakulty architektury doc. Ing. arch. Jana Hrubého, CSc. na téma fyzikální, mechanické a jiné vlastnosti stavební hlíny jako materiálu pro zdravé bydlení.

29.4.2018
Fincentrum Reality

V ČR funguje řada nezávislých realitních makléřů, kterým schází profesionalita. Fincentrum Reality upozorňuje, že nedisponují odborným přehledem, což se projevilo po znovuzavedení předkupního práva.


zpět na aktuální zprávy