Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba
Archiv zpráv od 9.9.2019 do 24.9.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Airport Building Information Modelling, Routledge 1st Edition
24.9.2019

This book details how Building Information Modelling is being successfully deployed in the planning, design, construction and future operation of the Istanbul New Airport.

24.9.2019
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Je detailní prováděcí dokumentace staveb, včetně položkového rozpočtu zbytečností? Konečně nastal okamžik, kdy byla stavba zahájena, realizační firma nastoupila a málokdo očekával, že ruku v ruce s počínající realizací započaly potíže.

23.9.2019
FinMoney.cz

Vylepšit své bydlení lze nejlépe rekonstrukcí. Ta samozřejmě stojí peníze a tak nastává otázka, kde je vzít. Pokud člověk nemá našetřeno, musí sáhnout po půjčce. Tu dnes nabízejí banky i nebankovní společnosti.

20.9.2019
AZ Promo s.r.o.

Ytong Dialog je setkání, které každoročně organizujeme pro odborníky z oblasti stavebnictví a projektování. Chcete mít přehled o novinkách a trendech ve stavebnictví? Neváhejte a přihlaste se!

19.9.2019
Schüco International KG

Co nejméně zdí a co nejvíce skla, takové slyšel zadání architekt domu pro čtyřčlennou rodinu v jižních Čechách. Výsledkem je prosluněná a do přírody otevřená stavba, která se i díky svažitosti terénu opticky vznáší nad okolím. Ladovské výhledy z obytných prostor orientovaných na jih decentně zarámovaly úzké hliníkové profily rozsáhlých okenních a posuvných systémů Schüco.

Otevřený přístřešek u skladové haly, foto LLENTAB
19.9.2019
LLENTAB, spol. s r.o.

Ocelové haly LLENTAB lze přizpůsobit aktuálním podmínkám i po dokončení haly. Haly LLENTAB je možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě, dodatečně rozšířit, izolovat apod.

18.9.2019
Baumit, spol. s r.o.

Běžná čtyřčlenná rodina svými činnostmi, jako jsou praní, žehlení, vaření, koupání a také dýchání, vyprodukuje denně až 6 litrů vodních par. Tyto vodní páry procházejí v zimním období obvodovými stěnami domu do exteriéru a nekondenzují v konstrukci.

16.9.2019
BAHAL.cz

Hypotéka patří mezi nejdoporučovanější úvěry v případě financování bydlení. Najít tu nejlepší nemusí být jednoduché. Vše usnadní online kalkulačka na Bahal.cz. Na co všechno je dobré při posuzování hledět?

14.9.2019
ENBRA, a.s.

V ČR bylo za poslední čtvrtstoletí realizováno více než 250 energeticky úsporných projektů za 3,6 miliardy Kč. Letošní rok by měl být přitom z hlediska investic do těchto řešení výrazně nadprůměrný.

12.9.2019
AZ Promo s.r.o.

Připravili jsme pro Vás další semináře. Těšit se můžete na společnost Hörmann ČR - 24.9. v sídle společnosti (Středokluky) a na zástupce společnosti Prefa Aluminiumprodukte - 25.9. v Hradci Králové.

12.9.2019
AZP Brno s.r.o.

Seznámíme Vás netradičně pojatou pitnou fontánkou, vhodnou do veřejných prostor, parků, zahrad atd. Celé pítko je konstruováno ve tvaru hexagonu a umožňuje napití lidem, psům i naplnění PET lahve.

12.9.2019
Baumit, spol. s r.o.

Přijďte si vybrat z nekonečného množství ztvárnění a široké palety originálních povrchů tu pravou fasádu právě pro Váš dům!

9.9.2019
JIRKOVAPŮJČKA.cz

Být mladým člověkem není v této době jednoduché. Na vlastní bydlení je obvykle nutné využít půjčku. S tou přicházejí jak banky, tak i náš stát. Jaká varianta je výhodnější a jaké jsou podmínky jejího získání?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama