Tmel Ceresit FT 101 dostanete nyní i v transparentním provedení

Datum: 17.11.2014  |  Organizace: HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT  |  Firemní článek

Víceúčelový elastický tmel Ceresit FT 101 s unikátní patentovanou polymerovou technologii Flextec® přichází na trh v novém transparentním provedení a stejně jako dříve uvedený bílý a šedý tmel vyniká i tato novinka svou univerzalitou a špičkovými vlastnostmi. S uvedením novinky na trh je spojená akce, kdy se lepicí tmel prodává s odlamovacím nožem zdarma.

HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

tel.:220 101 145
e-mail:
web:www.ceresit.cz
Ceresit FT 101 Trasparent 280 ml CZ SK
Ceresit FT 101 Trasparent 280 ml CZ SK

Vysoce transparentní lepicí tmel Ceresit FT 101 Transparent je vhodný pro tmelení i lepení a při práci s ním na první pohled zaujme jeho vynikající adheze k nejrůznějším povrchům bez nutnosti podkladového nátěru. Výborně přilne k materiálům jako plast, cihla, mramor, dlažba, dřevo, kov, keramika a mnoho dalších.

Tmel vyhrává nejen svou pevností, ale obrovskou univerzalitou – můžete jej s klidem použít i na speciální materiály, například na galvanizovanou ocel, nerez, železo, natírané kovy, lakovaný či eloxovaný hliník nebo jako lepidlo pro lepení zrcadel. Univerzálním tmelem/lepidlem Ceresit FT 101 můžete i v transparentním provedení tmelit a lepit také na vlhkých podkladech, navíc s ním lze pracovat i pod vodou – díky technologii Flextec® vytvrzuje totiž polymerizací. To ale není všechno – tmel nekoroduje, výborná je jeho odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům a stárnutí, na jeho povrchu nenajdete žádné povrchové praskliny a trhliny. Tmel charakterizuje dobrá kompatibilita s nátěrovými hmotami – po vytvrdnutí se mohou nanášet další nátěry. Práce s tmelem je snadná – netáhne se a proto se čistě aplikuje, má nelepivý povrch a dobře se nanáší z pistole i při nízkých teplotách. A zdraví škodlivá rozpouštědla, silikon a nebezpečné izokyanáty v něm určitě nenajdete.

Ceresit FT 101 je vhodný pro širokou škálu oprav a instalací, jako jsou například opravy a stavby kuchyní, koupelen či různé opravy venkovních prostor. Hodí se při montáži okenních parapetů, podlahových lišt, schodů či dlaždic. Využít jej můžete i pro utěsňování konstrukcí ve vnitřním i vnějším prostředí, dokáže vyplňovat praskliny, řeší porušené spoje na balkónech a terasách, pomáhá utěsňovat spáry mezi okenními rámy a zdivem. Je vhodný při údržbě rozvodů, ventilací a klimatizací. Další informace o tmelu Ceresit FT 101 včetně technického listu a videoprezentace najdete na http://www.ceresit.cz/produkty/ft101/.

Ceresit FT 101 Transparent piktogramy
Ceresit FT 101 Transparent ilustrační foto
Ceresit FT 101 střecha
Ceresit FT 101 Transparent odlamovací nůž zdarma

 

Datum: 17.11.2014
Organizace: HENKEL ČR - stavební chemie CERESITSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu