Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISOVER vydal nový Katalog tepelných vazeb III. - Spodní stavba

ISOVER vydal již třetí díl Katalogu tepelných vazeb. Tentokrát na téma spodní stavba. Katalog navazuje na předchozí vydání, která byla věnována vnějším stěnám a střešním konstrukcím.

Katalog obsahuje 42 konstrukčních detailů ze tří odlišných nosných systémů pro zděné stavby i dřevostavby ve třech energetických úrovních. Jedná se o neocenitelnou pomůcku pro řešení uvedeného typu detailu se zaměřením na vyšší energetické standardy.

Výslednou snahou je při návrhu a provedení detailu maximálně omezit negativní vliv tepelných vazeb.

Dokonalým vyřešením detailů lze dosáhnout významných úspor energií při provozu budov a zároveň zvýšit výsledný komfort pro uživatele.

V rámci doprovodného programu 27. Mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech představí ve čtvrtek, 22. září, tuto publikaci sám autor, Ing. Roman Šubrt. Navazující přednášky se budou věnovat vlivu nové požární normy ČSN 730810 na navrhování a provádění fasád, rozšíření chytré aplikace ISOVER SmartAPP o akustický a požární modul a inovacím a vývoji v oblasti vegetačních střech.
Vstup na přednášky je volný po registraci.

Katalog tepelných vazeb III – Spodní stavba, ale i oba předchozí díly budou pro návštěvníky přednášek zdarma. V elektronické verzi je katalog ke stažení na webových stránkách www.isover.cz. Tento katalog, ale i předchozí dva díly jsou k nahlédnutí i v krajských vědeckých knihovnách.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě na českém trhu: produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.