Weber nově představuje e-informace, e-návody a e-kontakty

Datum: 14.2.2018  |  Organizace: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER  |  Firemní článek

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, připravil a inovoval celou řadu online komunikačních aktivit. Cílem je být stále na blízku svým zákazníkům, aby měli stále při ruce praktické a aktuální informace, návody a kontakty, nejen o široké škále výrobků Weber.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER
Radiová 3
102 00 Praha 10

tel.:272 701 137
e-mail:
web:www.weber-terranova.cz/uvod.html

Absolutní novinkou je oblíbená a stavební veřejností osvědčená příručka – nyní online: www.e-radce.cz

Nabízí intuitivní ovládání, s možností listování i tisku, vyhledávání dle klíčových slov, názvů nebo čísel výrobků. Jako bonus je zde obsažena i galerie videí Weber.

Naleznete zde návodové listy vytipovaných nejčastějších závad, kde je nejen problém popsán, ale i systémově vyřešen. Obsaženy jsou zde veškeré výrobky, které Weber v letošní stavební sezóně nabízí, včetně návodů k použití a technických parametrů. Vyzkoušejte rozšířené e-kontakty weber.

Už jste vyzkoušeli poptávkový portál www.poptej-weber.cz?

Z celého portfolia výrobků Weber byly pečlivě vybrány nejoblíbenější a nejzákladnější výrobky, které máte možnost si předobjednat u  vybraného prodejce stavebnin. Zde si zákazník dohodne termín, způsob dodání a vše co mu vyhovuje.

Veškeré online aktivity jsou združené v mobilní smart aplikaci do všech mobilních zařízení. Aplikace Weber CZ je zdarma ke stažení na Google play a App Store.

Obsahuje rychlý přehled výrobků, problémy a řešení, vzorníky barev materiálů, kontakty na nejbližšího technického poradce nebo i nejbližšího prodejce v okolí – buď dle polohy zákazníka nebo dle PSČ.

Pro zimní období je opět nachystáno weberškolení 2018 pro realizační firmy, obsluhy stavebnin a odbornou veřejnost, na která je možnost přihlásit se i online: www.profiklub.cz/skoleni/

Cílem těchto teoretických i praktických školení je zvýšení úrovně znalostí, poskytnutí praktických a aktuálních rad, seznamování s moderními materiály a trendy v oblasti stavebnictví.

Další aktivity weber online aplikací a webových stránek:

  • www.profiklub.cz - sdružení zákazníků Weber, uživatelů výrobků, přátel a dalších spřízněných duší. Klub je otevřen všem stavebním profesím.
  • www.weber-panel.cz - přináší aktuální informace nejen ze světa dotací. Je určen pro projekce, bytová družstva a všechny další zájemce o kvalitní bydlení
  • You tube Weber CZ - videa a názorné postupy stavbeních řešení
  • webercolor design - barevné ztvárnění domu z fotografie či plánů v několika snadných krocích
  • weberarchitekt – pro vyzkoušení barevných kombinací fasády a prvků domu na již připravených typech domů
  • weber CZ – oficiální domovská stránka Weber, nejaktuálnější dění ze světa Weber

 

Témata 2018

CAD a BIM knihovny

Partneři - Hrubá stavba

Doporučené články

Výpočty

Redakce TZB-info natočila

Moderní betonové konstrukce

 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo soutěže na podobu Vítězného náměstí bylo doručeno 43 návrhůCo všechno obsahuje běžná fotovoltaická elekrárna? Jaké potřebujete komponenty?CIUR získal ocenění za ekologický přístup k výrobě izolace Climatizer Plus®DELTA generálním projektantem expanze výrobní haly ENGEL v Kaplicích