Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ocelové montované haly s administrativním zázemím

Rozšířeným směrem ve výstavbě ocelových montovaných hal jsou skladové, výrobní či expediční prostory s doplněním administrativního zázemí. V rámci výstavby tohoto typu objektů se uplatní výhody našeho konstrukčního systému VEDE, který je koncipován pro široké spektrum administrativních přístaveb či vestaveb.

Propojením užitných a průmyslových prostor s administrativní částí lze vytvořit reprezentační sídlo jakékoliv společnosti. V rámci výstavby tohoto typu objektů se uplatní výhody našeho konstrukčního systému VEDE, který je koncipován pro široké spektrum administrativních přístaveb či vestaveb.

Na administrativní prostory bývají často kladeny velké nároky na dispoziční členění prostor, prosvětlení, akustické parametry či větrání. Ke splnění těchto nároků jsou využity možnosti stěnových a střešních systémů, které poskytují různé barevné možnosti, které mohou vystihnout Corporate design společnosti, a současně umožňují variabilní možnosti k umístění výplní otvorů, prosvětlení střech, prostupů ventilace apod.

Výhody administrativních budov ocelovým skeletem:

  • variabilita napojení administrativy k průmyslovému objektu
  • rychlá a flexibilní montáž
  • vzdušnost a prosvětlení kancelářských prostor
  • bezproblémová návaznost ostatních řemesel na ocelovou konstrukci
  • široká nabídka stěnových a střešních systémů

Ke shlédnutí nabízíme realizaci autoservisu s administrativním zázemím.

Mimo jiné jsme realizovali:

Výstavbu výrobní haly s dvojpodlažní administrativní budovou společnosti PRODAN INTERIER s.r.o. v Ivance pri Dunaji na Slovensku.
Výstavbu výrobní haly s dvojpodlažní administrativní budovou společnosti PRODAN INTERIER s.r.o. v Ivance pri Dunaji na Slovensku.
Prodejní a servisní centrum DAF společnosti TRUCK TRADE spol. s r.o. v Paskově
Prodejní a servisní centrum DAF společnosti TRUCK TRADE spol. s r.o. v Paskově

FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.