Ocelové montované haly s administrativním zázemím

Datum: 18.4.2017  |  Organizace: FEMONT OPAVA s.r.o  |  Firemní článek

Rozšířeným směrem ve výstavbě ocelových montovaných hal jsou skladové, výrobní či expediční prostory s doplněním administrativního zázemí. V rámci výstavby tohoto typu objektů se uplatní výhody našeho konstrukčního systému VEDE, který je koncipován pro široké spektrum administrativních přístaveb či vestaveb.

FEMONT OPAVA s.r.o
Vávrovická 274/90
747 73 Opava - Vávrovice

tel.:+420 553 793 181
e-mail:
web:www.femont.cz

Propojením užitných a průmyslových prostor s administrativní částí lze vytvořit reprezentační sídlo jakékoliv společnosti. V rámci výstavby tohoto typu objektů se uplatní výhody našeho konstrukčního systému VEDE, který je koncipován pro široké spektrum administrativních přístaveb či vestaveb.

Na administrativní prostory bývají často kladeny velké nároky na dispoziční členění prostor, prosvětlení, akustické parametry či větrání. Ke splnění těchto nároků jsou využity možnosti stěnových a střešních systémů, které poskytují různé barevné možnosti, které mohou vystihnout Corporate design společnosti, a současně umožňují variabilní možnosti k umístění výplní otvorů, prosvětlení střech, prostupů ventilace apod.

Výhody administrativních budov ocelovým skeletem:

  • variabilita napojení administrativy k průmyslovému objektu
  • rychlá a flexibilní montáž
  • vzdušnost a prosvětlení kancelářských prostor
  • bezproblémová návaznost ostatních řemesel na ocelovou konstrukci
  • široká nabídka stěnových a střešních systémů

Ke shlédnutí nabízíme realizaci autoservisu s administrativním zázemím.

Mimo jiné jsme realizovali:

Výstavbu výrobní haly s dvojpodlažní administrativní budovou společnosti PRODAN INTERIER s.r.o. v Ivance pri Dunaji na Slovensku.
Výstavbu výrobní haly s dvojpodlažní administrativní budovou společnosti PRODAN INTERIER s.r.o. v Ivance pri Dunaji na Slovensku.
Prodejní a servisní centrum DAF společnosti TRUCK TRADE spol. s r.o. v Paskově
Prodejní a servisní centrum DAF společnosti TRUCK TRADE spol. s r.o. v Paskově

 

Datum: 18.4.2017
Organizace: FEMONT OPAVA s.r.oSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czNáchod koupí od JTH za 46 milionů pozemky po bývalé TepněSolární energie pro rodinný dům: Elektrárna pro nezávislý provoz celého domuVybíráte tepelné čerpadlo? Jak srovnat nabídky a správně se rozhodnout?Další vousatý dům stojí v Českých Budějovicích