Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Hrubá stavba
Archiv zpráv od 11.3.2021 do 7.6.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

7.6.2021
Atelier Habina s.r.o.

Návrh rezidenčního domu pracuje s konceptem bydlení v zeleni.

30.5.2021
Wienerberger s.r.o.

Jedinečnou možnost zhmotnit si snadno a rychle představy o vysněném domě a získat i reálný pohled na cenu zamýšlené stavby – to nabízí malým soukromým investorům revoluční konfigurátor samostatně stojících rodinných domů.

27.5.2021
Wienerberger s.r.o.

Požadavky nového standardu navrhování budov s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB – Nearly Zero Energy Building) staví investory před zásadní otázku: jakou izolaci zvolit? Je tu však možnost mnohem snazší a jednodušší, jednovrstvé zdivo bez nutnosti dodatečného zateplení. Této moderní metodě nyní vychází Wienerberger vstříc svou novinkou.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

20.5.2021
Wienerberger s.r.o.

S účinností od 1. dubna 2021 došlo ve společnosti Wienerberger Česká republika k několika změnám. Těmi nejvýznamnějšími jsou rozšíření počtu jednatelů na tři, ustavení pozice generálního ředitele a start integrace dceřiné společnosti Semmelrock do organizační struktury české dceřiné společnosti skupiny Wienerberger.

30.4.2021
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Konkrétní situace ze stavby aneb Stavební systém HELUZ v praxi, to bude téma dalšího online webináře v pátek 30. dubna od 10 hodin s produktovým manažerem společnosti HELUZ Ing. Pavlem Heinrichem.

29.4.2021
Wienerberger s.r.o.

Novinku, která usnadňuje i zrychluje zdění a přitom zajistí dodržení všech technologických požadavků, představuje společnost Wienerberger. Ocení ji všichni, kdo se rozhodli pro stavbu svépomocí, ale i profesionální zedníci, jimž výrazně ulehčí a zjednoduší práci. Nanášení tenkovrstvé malty chce přece jen trochu cviku a zručnosti. S válečkem Porotherm Easy to zvládnou i vaše děti.

21.4.2021
Beton University

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton, se letos uskuteční! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou webinářů v on‑line prostředí.

5.4.2021
KOMA MODULAR s.r.o.

Designová řada prefabrikovaných modulů stvořených pro odpočinek, kterou KOMA Modular vyvinula ve spolupráci s designérkou Adéla Bačová Design, obdržela ocenění v prestižní soutěži Red Dot Design Award. Odborná porota složená se světoznámých designérů udělila Fashion Line Relax cenu v kategorii Produktový design.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

24.3.2021
Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné online semináře zdarma pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI, který Vás naučí, jak se pustit do navrhování a projektování dřevostaveb.

21.3.2021
Wienerberger s.r.o.

Porotherm partnerem těch nejlepších. Počátek roku věnuje redakce časopisu Můj dům pravidelně soutěži Dům roku. Ani letos tomu nebylo jinak a vyhlášeny tak byly v lednu výsledky již 26. ročníku tradiční čtenářské ankety o nejkrásnější český rodinný dům.

19.3.2021
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Zákazníci, kteří si objednají cihly HELUZ FAMILY 2in1, HELUZ FAMILY nebo HELUZ PLUS, získají voucher na odběr výrobků Maxit za 1 Kč. Akční cena se vztahuje na pastovitou silikonovou omítku maxit silco A 9030 a základní penetrační nátěr maxit prim 1050. Voucher platí na jakoukoli barvu ze vzorníku Maxit kreativ.

12.3.2021
Financial Solutions and Services , s.r.o.

Životní pojištění má sloužit především k ochraně pojištěného a jeho rodiny v případě dlouhodobé léčby úrazu či vážné nemoci nebo smrti, nebo pokud dochází k výrazné změně kvality života z výše uvedených příčin.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama