Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Hrubá stavba
Archiv zpráv od 9.1.2020 do 22.3.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.3.2020
Baumit, spol. s r.o.

V rámci vývoje a inovací společnost Baumit přichází na trh se dvěma zcela unikátními výrobky Baumit IONITColor a Baumit IONITSpachtel, které aktivně zlepšují kvalitu vnitřního vzduchu tvorbou zdraví prospěšných vzdušných iontů.

ZAPA TECH 2020 - zrušeno
20.3.2020
ZAPA beton a.s.

Na základě současného vývoje šíření viru Covid-19 a nařízení Bezpečnostní rady státu se semináře ZAPA TECH v Brně, Liberci a Zlíně ruší.

19.3.2020
KOMA MODULAR s.r.o.

Firma KOMA MODULAR je připravena poskytnout své moduly zdravotnickým institucím, jejich pacientům a hrdinným lékařům.

16.3.2020
DOPS s.r.o.

Zabýváme se výrobou produktů z drátu a oceli. Kromě hlavní nabídky plotů, pletiv a gabionů nabízíme i širokou škálu kvalitních stavebních materiálů. Mezi výrobky z drátů užívané ve stavebnictví patří výztužné sítě, tkaniny, fixační úvazky, ocelová vlákna do betonu, rabicové pletivo a vichrové spony.

9.3.2020
DOPS s.r.o.

Gabion je drátokamenná konstrukce.Výsledného efektu gabionové konstrukce lze docílit, a gabionovou stěnu sestavit, 2 možnými postupy. Nyní uplatněte akci na podrobný položkový rozpočet zdarma.

2.3.2020
DOPS s.r.o.

Vyberte si z naší nabídky pletivo pro oplocení rodinných domů, zahrad, okrasné pletivo na záhony nebo průmyslové pletivo. Nejsme pouhým dodavatelem plotů, ale výrobcem s nejširší výrobní škálou pletiva v ČR.

25.2.2020
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Žlaby a svody mohou vypadat dobře a plnit přitom dokonale svou funkci i na moderních stavbách. Dokazují to speciální hranaté svody PREFA v kompletním hliníkovém systému. Díky stylovému a jednoduchému vzhledu jsou ideálním řešením pro odvodnění střech designových domů.

24.2.2020
Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

Italsko-česká obchodní komora má možnost několika vybraným českým stavebním společnostem zajistit veškerou logistiku pro návštěvu veletrhu SAMOTER - 16.-20.5.2020, Verona, Itálie.

24.2.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Inteligentní stropní systémy od firmy Dennert. Různorodý program pro všechny prostorové situace. Prefabrikovaný nepředepínaný rovinný strop DX.

15.2.2020
Veletrhy Brno, a.s.

Od 26. do 29. února, se již tradičně na brněnském výstavišti setkají odborníci z řad projektantů, realizátorů staveb, dodavatelů materiálů nebo výrobků a zástupců stavebních řemesel.

13.2.2020
GEFIRA stavby s.r.o.

Již více než rok chodíme okolo zabedněné vstupu do hotelu Vltavan a jak je psáno na informační tabuli probíhá v něm rekonstrukce.

10.2.2020
Wienerberger s.r.o.

Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se nákupu i použití keramických stavebních materiálů Wienerberger jsou právě nyní připraveny na veletrzích For Pasiv, Střechy Praha a na Stavebním veletrhu Brno 2020.

9.2.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Cílem těchto teoretických i praktických školení je zvýšení úrovně znalostí, poskytnutí praktických a aktuálních rad, seznamování s moderními materiály a trendy v oblasti stavebnictví.

4.2.2020
Wienerberger s.r.o.

Odborníci společnosti Wienerberger Vám na expozici rádi představí cihelný systém značky Porotherm s výbornými tepelněizolačními parametry. Dále Vám můžeme nabídnout pálenou střešní krytinu Tondach a lícové pásky Terca.

ESTAV Jak na stavební povolení
3.2.2020

Od 6. do 8. února v PVA EXPO PRAHA v prostoru Point TZB-info u přednáškového sálu v Hale 2 nabídneme WIFI zdarma a publikace Jak na povolení rodinného domu a Jak koupit bydlení. Stáhněte si vstupenku zdarma.

31.1.2020
BASF Stavební hmoty Česká republika, s.r.o.

5. února proběhne školení na téma Opravy a sanace betonových konstrukcí. Školení je pro všechny účastníky ZDARMA, po absolvování je možné získat certifikát o proškolení, toto školení je navíc akreditováno pod hlavičkou ČKAIT (1bod).

23.1.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

11. 2. Praha: Navrhování geotechnických konstrukcí a průzkum, plošné a pilotové základy, kotvení konstrukcí, zajišťování jam, opěrné konstrukce, injektáže a zlepšování vlastností základových půd, atd.

15.1.2020
Príma receptář

Stavba nebo rekonstrukce jakéhokoli objektu vyžaduje nejen specifické postupy, ale také spousty různých materiálů. Aktuálně jsou v kurzu ty přírodní, jež se využívaly tradičně především v minulosti.

9.1.2020
STUDIO AXIS, spol. s r.o.

21. 1. Praha: Činnost TDI (TDS) v celém procesu výstavby, smluvní vztahy, vedení stavebního deníku, kontrola a přejímka stavby, vady díla, projektová dokumentace, stavební zákon a občanský zákoník aj.

9.1.2020
LLENTAB, spol. s r.o.

Součástí dodávky sekundární konstrukce LLENTAB je statický výpočet a návrh požární odolnosti podle Eurokódů. Standardní prvky jsou skladem a běžná dodací lhůta u specifických projektů je 2 týdny od zadání.

9.1.2020
Wienerberger s.r.o.

Již devátým rokem pořádá společnost Wienerberger, lídr v oblasti keramických stavebních materiálů, odbornou konferenci Wienerberger fórum, která se uskuteční v sedmi českých městech v období od 9. 1. do 4. 2. 2020.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama