Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Hrubá stavba
Archiv zpráv od 23.10.2020 do 8.12.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

27.11.2020
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Společnost HELUZ vyhlásila tradiční fotografickou soutěž, tentokrát na téma Vyfoť domov. Cenou pro vítěze bude tablet „Apple iPad 10.2 32GB.

26.11.2020
BEST, a.s.

Zajímá vás, která dlažba je v česku nejprodávanější? Obchodní ředitel společnosti BEST Petr Levinský vám představí, která dlažba je nejčastěji používána ve veřejném sektoru a kterou naopak nejčastěji uvidíte před rodinnými domy.

21.11.2020
BEST, a.s.

Plánujete pokládku nové dlažby a nejste si jistí, jakou barvu a typ vybrat? Díky aplikaci BEST Visio se můžete stát architektem a virtuálním dlaždičem v jedné osobě.

17.11.2020
Xella CZ, s.r.o.

Společnost Xella inovovala svůj koncept oborové konference a místo osobního setkání v několika největších městech Česka a Slovenska se rozhodli pro jednotný on-line formát.

12.11.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Zavázali jsme se dodávat našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality a nápaditého designu. Spojením těchto kritérií vznikají účelné produkty, ale také unikátní doplňky do interiéru. To vše díky inovativnímu designu, pečlivému řemeslnému zpracování a důmyslnému technickému řešení.

5.11.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Firma JAP FUTURE nabízí ve svém sortimentu několik typů protipožárních stahovacích půdních schodů. Dokázali jsme spojit estetickou stránku s ryze praktickou. Zajišťujeme tak stylové interiérové řešení přístupu do půdních prostor, které je kvalitní, odolné a bezpečné.

4.11.2020
Baumit, spol. s r.o.

Balkon, terasa, renovace starých obkladů nebo podlaha s podlahovým vytápěním? Ucelený certifikovaný systém pro lepení obkladů a dlažeb Baumit Baumacol plně vyhovuje vysokým nárokům na realizaci v interiéru i exteriéru při rekonstrukčních pracích, stejně jako u novostaveb.

Volba nosné konstrukce pro novou střechu,  foto Kasper CZ
2.11.2020
KASPER CZ s.r.o.

Firma KASPER nabízí technickou podporu již ve fázi projektování. A dokonce pokud již máte projekt hotový, můžeme vám jej nacenit a případně ještě předložit další možné varianty zastřešení.

29.10.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Česká výrobní firma JAP FUTURE se za svou téměř třicetiletou existenci dokázala vypracovat na předního českého výrobce stavebních prvků a unikátních interiérových řešení. Nezůstáváme ale stát na jednom místě, produkty neustále inovujeme a vyvíjíme tak, aby odpovídaly požadavkům moderní společnosti.

28.10.2020
Xella CZ, s.r.o.

Stavební systém Ytong je pro svou jednoduchost jedním z nejžádanějších materiálů u výstavby rodinných domů. Jeho výrobce, společnost Xella, se proto rozhodla zviditelnit nápaditost jednotlivých projektů a vypsala soutěž pro stavebníky, kteří v posledních 4 letech kolaudovali svůj dům z Ytongu nebo Silky. Z deseti staveb, které získají nejvíce hlasů veřejnosti, odborná porota vybere první tři. Ty pak získají finanční odměnu.

23.10.2020
BEST, a.s.

Připravte se na jaro už nyní a objednejte si jedinečnou dlažbu BEST s předstihem. Máte tak jistotu, že na jaře budete mít vybrané zboží hned k dispozici a nebudete čekat na výrobu. A protože u rezervované dlažby platí letošní ceny, vyhnete se i možnému zdražení.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama