Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Hrubá stavba
Archiv zpráv od 24.7.2020 do 21.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.10.2020
Českomoravský beton, a.s.

V rámci projektu umělecké kašny Duch Hlubiny, která je součástí Dolní oblasti Vítkovice provoz Hlubina, proběhlo 19.6.2018 odhalení první betonové sochy autora Kurta Gebauera.

19.10.2020
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Stavebníci, kteří si vybrali pro svůj nový domov cihly HELUZ, mohou při stavbě využít Šekovou knížku HELUZ. Ta nabízí bonusové šeky na výhodnější nákup stavebních prvků a zařízení, jako jsou střešní systémy, okna či interiérové vybavení.

19.10.2020
Veletrhy Brno, a.s.

Na jaře se v termínu 17.-20.2. 2021 v areálu brněnském výstavišti představí stavební trojlístek akcí Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Všechny tyto tři akce zaštiťuje společný název Stavební veletrh.

16.10.2020
LATIV s.r.o.

Při stavbě domu je běžné soustředit se na kvalitu provedené práce, plnění termínů, výběr nejvhodnějších materiálů, ale nemělo by se zapomínat ani na pojištění stavby domu. Opravdu má pojištění nezkolaudované nemovitosti smysl? Na jakou částku však pojištění uzavřít?

9.10.2020
Baumit, spol. s r.o.

Novinka roku – minerální barva Baumit IonitColor – aktivně zlepšující kvalitu vzduchu v interiéru získala hlavní cenu v soutěži GRAND PRIX. Vedle této prestižní ceny byla výstavní plocha společnosti Baumit oceněna v kategorii Nejpůsobivější expozice nad 60 m2 v rámci soutěže FOR ARCH TOP EXPO.

8.10.2020
DEKPROJEKT s.r.o.

Program ENERGETIKA verze 6.0.0. společnosti DEKSOFT již umožňuje provádět výpočty dle nové vyhlášky 264/2020 Sb.. V návaznosti na ní jsou naplánovaná školení a semináře formou webináře.

8.10.2020
BEST, a.s.

Hledáte atraktivní betonové tvárnice pro stavbu vašeho vysněného plotu? Obchodní ředitel společnosti BEST, a.s. Petr Levinský vám představí jednu z nejprodávanějších plotových tvárnic společnosti, BEST – STONE.

7.10.2020
JAP FUTURE s.r.o.

V nabídce můžete vybírat z několika typů točitých schodišť, která jsou žádána zejména do menších prostor pro úsporu místa. Nejen že jsou ryze praktická, ale navíc se mohou stát také skvělým designovým prvkem.

24.9.2020
Wienerberger s.r.o.

Pozitivní a velmi nadějnou vyhlídku do budoucna ukázal 11. ročník studentské Soutěže o nejlepší projekt společnosti Wienerberger s.r.o. Porota zasedla 27. srpna nad projekty studentů středních stavebních škol, vybrala nejlepší projekty v kategoriích Projekt rodinného domu a Projekt občanské a bytové stavby a shledala vysokou úroveň soutěžních prací.

18.9.2020
LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Stavební veletrh For Arch začíná už příští týden (22. - 26. září) a tým DJT, který po dobu celého veletrhu najdete v hale 1 na stánku 1H069, se těší na setkání s vámi.

17.9.2020
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Přemýšleli jste, jak zvolit tloušťku izolace do stropu pod nevytápěnou půdou? Je strop, který chcete zateplit, nějak specificky řešený s ohledem na povahu místnosti? Správné navržení a provedení stropních konstrukcí je častým zdrojem dotazů.

14.9.2020

Novým předsedou České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) se stal Robert Špalek. Ve funkci vystřídal Pavla Křečka, který ji vykonával nepřetržitě od roku 2008.

13.9.2020
Baumit, spol. s r.o.

Navštivte nás na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH od 22. do 26. září ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Expozici Baumit najdete v hale 1, ve stánku č. 1H045.

9.9.2020
BEST, a.s.

Děti už sice odešly do škol, v zahradě ale stále doznívá léto. Teplé a slunečné dny lákají k odpočinku na terase. Proč tento čas nevyužít k jejímu zkrášlení?

6.9.2020
LB Cemix, s.r.o.

Nestává se příliš často, aby výrobce suchých stavebních směsí přišel se zásadní novinkou, která by ovlivnila způsob nakládání s materiálem před jeho vlastní aplikací.

17.8.2020
HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT

UV záření vytváří v omítce nežádoucí volné radikály, které ničí polymerové vazby, což způsobuje blednutí, křehnutí, praskliny, puchýře a fasáda se stává zranitelnou pro napadení řasami a plísněmi.

11.8.2020
Ekodům z.s.

V říjnu se v Praze uskuteční již pátý ročník semináře Příběhy domů. Na semináři se představí ekologické domy z přírodních materiálů a v rámci exkurzí budou moci účastníci domy osobně navštívit.

11.8.2020
Nadace Partnerství

4. srpna začalo veřejné hlasování o nejlepší nápad, jak připravit česká města a krajinu na projevy změn klimatu, jako sucho, vedra nebo přívalové deště. Až do konce září tak mohou lidé vybírat z jedenadvaceti nejlepších českých projektů ozeleňování budov, ochlazování městských ulic nebo navracení vody do krajiny, které reagují na současné problémy změny klimatu.

5.8.2020
Henkel ČR - Pattex

Zábradlí okolo bazénu, nebo na schodišti, stříška nad vchodem, pergola u domu nebo vyčnívající střecha vyžaduje extrémně silné kotvení. Chemická kotva dokáže ukotvit i velmi těžké věci nebo věci kotvené na relativně malé ploše.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama