Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Hrubá stavba
Archiv zpráv od 17.4.2020 do 22.7.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.7.2020
Schöck-Wittek s.r.o.

Proklepneme novinky, výhody a často se opakující chyby. Firma Schöck - Wittek s.r.o. Vás zve k účasti na firemním celodenním školení sortimentu a užívání návrhového software s možností konzultací s produktovými manažery z Německa a Rakouska.

21.7.2020
Baumit, spol. s r.o.

Kouzlo těchto lázní, které se u svých pacientů zaměřují na léčení pohybového ústrojí, spočívá ve využívání zvláštního druhu rašeliny. Dnešní formy lázeňské zdravotní rehabilitace však kladou stále větší důraz na potřebu tzv. celostního léčení.

7.7.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Léto je ideální dobou pro zahájení výstavby nebo rekonstrukce. Ať již se jedná o stavební práce s různými druhy štuků, jádrových omítek, lepidel, nebo podlahových hmot.

3.7.2020
ZAPA beton a.s.

Společnost ZAPA beton a.s. v současné době běžně dodává betony pro rodinné domy, bytové komplexy, nákupní centra, dálnice nebo mosty. V těchto dnech, přesto řeší jednu zvláštní betonáž. Jedná se o opravu mostu přes Nové Mlýny.

8.6.2020
Dům jedním tahem

Dům jedním tahem prodlužuje skvělou akční nabídku. Až do 30. června můžete získat typový projekt na některý z úsporných domů a průkaz energetické náročnosti budovy ZDARMA.

6.6.2020
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, s největším poptávkovým portálem NejŘemeslnici.cz, zaměřeným na řemeslné práce v České republice, přichystal prodejní akci na podporu vybraných stavebních materiálů.

31.5.2020
PORSENNA o.p.s.

Koncem dubna schválilo zastupitelstvo města Hustopeče smlouvu s vybraným dodavatelem, společností Amper Savings, a.s., na realizaci projektu EPC v areálu plaveckého bazénu. Výběr dodavatele probíhal v režimu nadlimitní veřejné zakázky (JŘsU), jejíž administraci a odbornou asistenci zajišťovala společnost PORSENNA o.p.s.

22.5.2020
FEMONT OPAVA s.r.o

FEMONT OPAVA s.r.o. má ve svém celkovém portfoliu všech halových objektů také výrobu a montáž sportovních hal.

20.5.2020
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

S maltou HELUZ SIDI se stavba zjednoduší a urychlí, zdivo ale samozřejmě vykazuje obdobné vlastnosti (mechanické, tepelnětechnické, akustické, statické) jako při použití cementové tenkovrstvé malty.

12.5.2020
Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r.o.

Oslavte s námi 20 let a získejte výroční verzi 5.0 s aktuální databází cen od firmy, RTS a.s. a novými funkcemi. Software získal během 20 let řadu předností.

11.5.2020
ÚRS CZ, člen skupiny DEK

Díky nové aplikaci Kubix od společnosti ÚRS CZ lze snadno a rychle stanovit cenu budovy již ve fázi investičního záměru. Stačí zvolit pouze základní parametry objektu, velikost a úroveň vybavení.

1.5.2020
Xella CZ, s.r.o.

Energetický průkaz budovy potřebujete pro každý nový dům či byt, při prodeji, rozsáhlejší rekonstrukci anebo pronájmu nemovitosti. Nyní je jeho získání jednoduché a přístupné kdykoli, navíc za zvýhodněnou cenu u projektů, kde je použit materiál Ytong.

30.4.2020
RECIFA a.s.

Bývalá plicní klinika v Jeseniově ulici na Praze 3 mění svou podobu. Opuštěnou budovu, kterou vlastní Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), donedávna okupovali aktivisté z Autonomního sociálního centra Klinika, kteří si z nemovitosti udělali squat.

17.4.2020
FEMONT OPAVA s.r.o

Začátkem roku 2020 se naše společnost FEMONT OPAVA s.r.o stala hlavním dodavatelem horní hrubé stavby s názvem „Novostavba výrobní zateplené haly s mostovým jeřábem“ pro investora ITES, spol. s.r.o.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama