Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Webináře Beton University – záznam

Nestihli jste se přihlásit na letošní webináře Beton University, nebo Vám nevyhovoval daný termín a čas online streamu? Máte možnost zhlédnout webináře i zpětně!

Připravili jsme pro vás celkem šest dvouhodinových webinářů, které postupně probíhaly v období od května do června. Ve 12. ročníku Beton University jsme se věnovali dvěma tematickým celkům, a to Architektura v betonu a Konstrukce a betony pro jejich zhotovení. Po registraci a přihlášení do svého účtu na webových stránkách Beton University máte nyní možnost zhlédnout všechny webináře zpětně i s možností vyplnění testu a dotazníku.

Záznamy webinářů Architektura v betonu

Tři webináře tématu „Architektura v betonu“ jsou zaměřené na použití pohledových betonů v současné architektuře, praktické příklady a realizace. Nechybí ani diskuze se všemi přednášejícími.

1. webinář Pohledové betony
Beton v současné architektuře, filozofie architekta, realizace v ČR i zahraničí, předpisy pro navrhování pohledových betonů.

2. webinář Beton v architektuře
Pohledové betony a lité podlahy, přístup architekta, úspěšné realizace, BIM, diagnostika staveb, praktické informace.

3. webinář Provádění pohledových betonových konstrukcí
Architektonicky cenné betonové konstrukce, speciální betony, provádění a ošetřování betonu, realizace staveb.

Veškeré další informace o jednotlivých přednáškách, prezentujících a také publikace ke stažení a kontakty naleznete na stránkách www.betonuniversity.cz.


Beton University
logo Beton University

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton spolu se svými dceřinými společnostmi, se letos uskuteční! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou ...