Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dvouhodinový silikon

Rychlost je při rekonstrukci koupelny či kuchyně velmi ceněná. Zkracuje dobu oprav a finálních prací a nezřídka umožňuje rychlejší používání prostor, které majitel ocení. Časovou úsporu přináší například speciální sanitární silikon, který umožňuje kontakt s vodou již po 2 hodinách od aplikace.


Pattex Express Rychleschnoucí sanitární silikon je extrémně rychlý. Při použití běžných sanitárních silikonů je důležité výměnu pečlivě naplánovat a počítat s tím, že vanu nebo sprchový kout musíte zachovat suché po dobu minimálně 24 hodin od aplikace. S rychleschnoucím sanitárním silikonem Pattex Express nemusíte tak dlouho čekat. Již po dvou hodinách může silikon přijít do styku s vodou. Tento sanitární silikon i po vytvrzení zůstává trvale elastický, odolný vůči vnějším vlivům a vyznačuje se vysokou teplotní odolností.


 

Rychlá aplikace silikonu okolo vany
Očištění podkladu, případné využití ochranné pásky. Pozn. někdo raději využívá ochrannou pásku pro čistější práci.
Aplikace silikonu – silikon aplikujte rovnoměrně po obvodu.Silikon naneste rovnoměrně okolo celé vany.
Silikon vyhladíte buď hladítkem, nebo prstem namočeným v mýdlové vodě. Následně stačí dvě hodiny počkat a je možné se sprchovat.


www.pattex.cz

Henkel ČR - Pattex
logo Henkel ČR - Pattex

Pattex je nejsilnější značkou lepidel se snadnou a pohodlnou aplikací a profesionální kvalitou, určená pro domácí i profesionální použití, montážní lepení a opravy. Vyberte si z nabídky lepidel Pattex!