LLENTAB již více než 20 let staví ocelové haly v ČR

Datum: 25.10.2017  |  Organizace: LLENTAB, spol. s r.o.  |  Firemní článek

LLENTAB dosahuje stabilní kvality a příznivých cen díky vlastní projekci, automatickým výrobním linkám na ocelové konstrukce i opláštění a díky zkušeným montážním týmům. Na vývoji systému hal LLENTAB pracuje od roku 1972.

LLENTAB, spol. s r.o.
Přátelství 1509/13
104 00 Praha 10 - Uhříněves

tel.:+420 267 267 811, +420 724 215 619
e-mail:
web:www.ocelovehaly.cz

S využitím systému LLENTAB bylo již v ČR dokončeno více než 1 000 projektů, a tak na základě získaných zkušeností společnost trvale pracuje na zlepšování technických řešení.

Soustavné rozvíjení kapacit jej řadí mezi čelní projektanty, výrobce a dodavatele průmyslových ocelových staveb v Evropě.

Výhodou systému ocelových hal LLENTAB je jeho flexibilita dokonce i po dokončení haly. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby.

Haly LLENTAB je zároveň možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě s minimálními dodatečnými náklady na znovu postavení.

Všechny profily vyrábí LLENTAB z vysokopevnostní oceli. Profily v síle materiálu 1,5 až 7 mm vyrábí ze svitků pozinkované oceli. Profily síly materiálu do 2 mm jsou chráněny vrstvou zinku Z275 (275 g zinku/m²). Od 2,5 mm je standardní zinkování Z450 (450 g zinku/m²). Základní tvary profilů LLENTAB jsou: Z – profily (pro vaznice a paždíky), C – profily (pro sloupy, příhrady, části rámů), Ω (pro horní a spodní pásnici příhra- dové konstrukce). Ve všech profilech jsou při výrobě vyraženy montážní otvory, čímž se zásadně šetří čas v průběhu samotné montáže.

Jednoduchou a rychlou montáž hal LLENTAB umožňuje použití jednotného spojovacího materiálu – pozinkovaných šroubů M12 × 35.

Od svého založení společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku.

více informací na www.ocelovehaly.cz

 

Datum: 25.10.2017
Organizace: LLENTAB, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiérSpolečnost HELUZ byla oceněna na veletrhu ConecoNa chatě po zimě zkontrolujte navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely