Prezentovat se budou také sruby, roubenky a dřevostavby. V první polovině února bude slavnostně zahájen unikátní veletrh CESTY DŘEVA, který přinese kompletní představu o oblíbeném materiálu - dřevě.
Bojíte se toho, že i když letošní zima bude mírnější, tak vaše výdaje za vytápění budou ještě vyšší, než v loňském roce? Tato situace je dost pravděpodobná, a to i v případě, že máte naprosto totožné ceny jako vloni.
Od 31. 7. 2015, kdy byla vyhlášena první výzva IROP, vyhlásilo MMR již 67 výzev v tomto programu. Jejich celkový objem činí 71 %, tj. 88,68 mld. Kč z alokace programu ve výši 125,3 mld. Kč.
U prvků ze systémů REHAU existuje mnoho možností, jak vloupání účinně ztížit nebo dokonce zamezit. Prvky lze individuálně přizpůsobit, např. podle umístění v budově.
Amtico International Ltd. je světovým lídrem na trhu s vinylovými podlahami v dílcích již více než 50 let. Představuje tak bezesporu maximální možnou fundovanost v oblasti výroby vinylových dílců.
Pro realizace teplovodního podlahového vytápění jsou v systému Baumit určeny samonivelační lité potěry na bázi síranu vápenatého Baumit Alpha 3000 a Baumit Alpha 2000.
Státní operu Praha bude rekonstruovat firma Hochtief CZ, která zvítězila nejnižší cenou ve výběrovém řízení. O výsledku rozhodlo Národní divadlo na základě doporučení hodnotící komise jmenované vládou.
Rok 2016 byl pro české stavební firmy poměrně komplikovaný- méně projektů na začátku roku, pokles nově vypsaných veřejných zakázek a skokové zvýšení cen subdodavatelů.
Společnost Atcon systems vyvinula program TechCON, který slouží pro profesionální návrh ústředního vytápění i s výpočtem jednotlivých dimenzí, tlakových ztrát a vyregulováním celé otopné soustavy.
Amtico First je základní kolekcí LVT určenou zejména pro oblast bydlení. Skvělá cenová dostupnost, v kombinaci s praktičností a jednoduchou údržbou, otevírá možnosti použití opravdu všem!
Systémové řešení Baumit Baumacol obsahuje hlavní hydroizolační vrstvu, která plní funkci hlavní hydroizolace a zároveň brání pronikání par z interiéru do tepelného izolantu.
Plánujete stavbu pasivního domu? Potom zavítejte na veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV. Veletrh se uskuteční od 9. do 11. února 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Pro bezproblémové použití dveří je třeba zohlednit rozdíl teplot a rozdíl vlhkosti na obou stranách dveří. Pokud nemůžeme garantovat doporučené podmínky, je vhodné použít klima dveře Sapeli.
Česká firma Sipral vyrostla během 25 let ze tří lidí na dvousetčlenný tým, obrat zvýšila zhruba tisíckrát a v současnosti pracuje s věhlasnými architekty Bjarke Ingelsem, Jean Nouvelem či Frankem Gehrym.
Zúročte každoroční dřinu nad vánočním cukrovím. Letos se vám odvděčíme. Pošlete nám fotku cukroví ve tvaru domku – je jen na vás, jestli ho upečete rovnou celý, nebo ho sestavíte z drobnějšího cukroví. Originalitu určitě oceníme.
Představujeme vám novinku, luxusní vinylové podlahy Amtico First v dílcích, nazývané též LVT – Luxury Vinyl Tiles, od nejstaršího výrobce toho typu podlahovin na světě, společnosti Amtico International Ltd. z Velké Británie.
Podvodníci si účtují poplatky za zápis do právně bezcenného registru. Možnosti trestněprávní obrany jsou omezené, na fakturách je totiž nenápadně drobným písmem služba popsána.
Na podkladní beton se nanáší základní nátěr – Baumit SuperGrund nebo Baumit Grund. Pro spádovou vrstvu lze využít Baumit Baumacol Preciso/Preciso nebo některý z potěrových betonů Baumit FlexBeton/FlexBeton Speed.
Bezpečnostní dveře SAPELI jsou bezpečné. Ochrání Vás před zloději, požárem, kouřem nebo třeba hlukem. Na první pohled jsou stejné, ale uvnitř jsou jiné. Různé vlastnosti lze kombinovat.
Tam, kde již nelze zabudovat roletu do stávající stavby, má firma Almma s.r.o.® připraveno jiné ideální řešení, a to roletu pro dodatečnou montáž – FINALM®.