Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Autosalony, showroomy a servisy

Datum: 10.10.2018  |  Organizace: FEMONT OPAVA s.r.o  |  Firemní článek

Takové objekty jsou náročné na volnou vnitřní dispozici, design a preciznost zpracovaných detailů. U těchto druhů realizací se vždy jedná o jedinečnou a velmi odlišnou stavbu oproti klasickým průmyslovým skladovým a výrobním halám.

FEMONT OPAVA s.r.o
Vávrovická 274/90
747 73 Opava - Vávrovice

tel.:+420 553 793 181
e-mail:
web:www.femont.cz

Nejvíce se tyto halové objekty svými vlastnostmi a parametry blíží administrativním halovým objektům, které jsou stejně jako autosalony, showroomy a servisy náročné na design, vzdušnost samotných objektů a vnitřních prostor, a především zabezpečení přísunu denního přirozeného světla.

Právě díky těmto požadavkům a kritériím, jež jsou u většiny případů výstavby stanoveny investorovi přímo na míru automobilovými koncepty, je ocelová konstrukce pro objekty autosalonů, showroomů a servisů tou nejideálnější variantou. Tato varianta zajišťuje maximální přizpůsobení celého ocelové skeletu stavby, bez ohledu na jeho samotnou velikost a maximální možnou vnitřní dispozici.

Ocelové konstrukce jsou vyrobeny z lehkých profilů s důrazem kladeným na vysokou kvalitu povrchové úpravy jednotlivých ocelových prvků a díky svému neustálému vývoji a zlepšování technických vlastností zajišťují estetický vzhled konečného díla. U některých případů výstavby, především u servisních halových objektů nákladních automobilů jsme u samotného konstrukčního návrhu schopni navrhnout a poté realizovat stavby s využitím lehkých mostových jeřábů. Pro tyto účely jsou nejvíce žádané mostové jeřáby o nosnosti v rozsahu od 3200 do 5000 kg.

Autosalony, showroomy a servisy realizujeme na území České i Slovenské republiky také v podobě generální dodávky na klíč.
Haly byly realizovány zejména pro autosalony automobilových značek ŠKODA, Audi, Toyota, Peugeot a KIA. Prohlédněte si referenční stavby.

Podívejte se na průběh realizace ocelové montované haly

 

Datum: 10.10.2018
Organizace: FEMONT OPAVA s.r.oSdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích