Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výstavba obchodně servisních prostor HYUNDAI

Začátkem léta tohoto roku se naše společnost stala hlavním dodavatelem horní hrubé stavby s názvem "Obchodně-servisní prostory AUTO POLA - SO 01" pro investora AUTO POLA, s.r.o. v Bratislavě (SK).

Výstavba obchodně servisních prostor HYUNDAI kompletně řešena v systému VEDE společnosti Femont

Společnost AUTO POLA, s.r.o. působí na slovenské trhu již více než 20 let a patří k největším zastupitelům nabízejícím autorizovaný servis vozů značky HYUNDAI.

Výstavba nového síla společnosti zahrnuje kompletní projektový návrh a samostatnou realizaci ocelového skeletu objektu, který je kompletně řešen v našem systému VEDE v lehké příhradové konstrukci. Dále dodáváme kompletní střešní a stěnový plášť haly včetně výplní otvorů a klempířských a zámečnických výrobků.

Obchodně servisní prostory o rozměrech 30x40 m s vnitřní výškou 6 m jsou řešeny dvojlodní halou částečně řešenou vnitřními vestavbami a jedná se o dvoupodlažní objekt. Celková zastavěná plocha horní stavby činí 1200 m2. Rádi bychom tímto poděkovali společnosti AUTO POLA, s.r.o. za vloženou důvěru.
Více na našich stránkách www.femont.cz

FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama