Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výstavba obchodně servisních prostor HYUNDAI

Datum: 12.6.2018 4:52  |  Autor: Bc. Nikola Bartusková  |  Organizace: FEMONT OPAVA s.r.o  |  Firemní zpráva

Začátkem léta tohoto roku se naše společnost stala hlavním dodavatelem horní hrubé stavby s názvem "Obchodně-servisní prostory AUTO POLA - SO 01" pro investora AUTO POLA, s.r.o. v Bratislavě (SK).

FEMONT OPAVA s.r.o
Vávrovická 274/90
747 73 Opava - Vávrovice

tel.:+420 553 793 181
e-mail:
web:www.femont.cz

Výstavba obchodně servisních prostor HYUNDAI kompletně řešena v systému VEDE společnosti Femont

Společnost AUTO POLA, s.r.o. působí na slovenské trhu již více než 20 let a patří k největším zastupitelům nabízejícím autorizovaný servis vozů značky HYUNDAI.

Výstavba nového síla společnosti zahrnuje kompletní projektový návrh a samostatnou realizaci ocelového skeletu objektu, který je kompletně řešen v našem systému VEDE v lehké příhradové konstrukci. Dále dodáváme kompletní střešní a stěnový plášť haly včetně výplní otvorů a klempířských a zámečnických výrobků.

Obchodně servisní prostory o rozměrech 30x40 m s vnitřní výškou 6 m jsou řešeny dvojlodní halou částečně řešenou vnitřními vestavbami a jedná se o dvoupodlažní objekt. Celková zastavěná plocha horní stavby činí 1200 m2. Rádi bychom tímto poděkovali společnosti AUTO POLA, s.r.o. za vloženou důvěru.
Více na našich stránkách www.femont.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Stavba rodinného domu © Superingo - Fotolia.com

Ombudsman: Stavebníci kvůli novele doplácejí na průtahy v řízení

22.10. 14:23   Stavebníci kvůli novele stavebního zákona platné od ledna doplácejí podle kanceláře veřejného ochránce práv na průtahy v řízení. Orgány územního plánovaní nezvládají jejich žádosti vyřizovat. více >>>

Faktory ovlivňující kvalitu recyklovaného betonového kameniva

16.10.2018 | Ing. Iveta Nováková, Ing. Karel Mikulica, VUT FAST Brno, Ústav technologie stavebních hmot a dílců
Stavební a demoliční odpad je z velké části tvořen materiály na bázi cementu, které slouží jako surovina pro výrobu betonového recyklovaného kameniva. Článek se zabývá faktory ovlivňujícími vlastnosti recyklovaného betonového kameniva. Pro ověření propojenosti vlastností a faktorů byly testovány tři druhy a jedno přírodní kamenivo jako referenční vzorek.
 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška