Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Odborné semináře a praktická školení Knauf pro rok 2019

Datum: 22.1.2019  |  Organizace: Knauf Praha s.r.o.  |  Firemní článek

Na rok 2019 pro vás společnost Knauf připravila odborné semináře a praktická školení zaměřená na Systémy suché výstavby - základní školení, tmely a sádrové omítky, suché podlahy, a nově na lepení a spárování. Cílem je seznámit účastníky s materiály Knauf a jejich použitím. Účastník získá po absolvování Knauf osvědčení o proškolení.

Knauf Praha s.r.o.
Mladoboleslavská 949
197 00 Praha 9 - Kbely

tel.:844 600 600, 272 110 111
e-mail:
web:www.knauf.cz

Předpokládané termíny pro rok 2019:

PRAHA Knauf Praha spol. s r.o., Mladoboleslavská 949, 197 00 Praha 9

Systémy suché výstavby – základní školení29.01.2019
Systémy suché výstavby – základní školení12.02.2019
Tmely, sádrové omítky26.02.2019
Suché podlahy14.03.2019
Lepení a spárování19.02.2019

BRNO Areál Stavtrans, Modřická 56, Moravany u Brna

Systémy suché výstavby – základní školení20.02.2019
Tmely, sádrové omítky13.03.2019
Suché podlahy19.03.2019
Systémy suché výstavby Knauf – základní školení

Účastníci školení se podrobně seznámí se systémem suché výstavby Knauf, s jeho výhodami oproti tradičním zděným konstrukcím a produkty pro stavbu příček, předsazených stěn, podhledů, suchých podlah apod. Teoretická část je zaměřena také na práci s technickými listy, praktická část na předvedení a montáž vybraných konstrukcí. Školení je určené pracovníkům realizačních firem, kteří již mají základní zkušenost se sádrokartonem.

Tmely a sádrové omítky Knauf

Proč a jak vytvořit bezvadný interiérový prostor a omítku dokonale kombinující funkci a estetiku, s tím Vás seznámí tento seminář. Nabídne Vám různé pohledy na podkladní konstrukce, legislativní požadavky, kalkulace omítkových systémů, detailně Vás seznámí s prováděním, které si budete moci i sami vyzkoušet. Cílem by mělo být naučit se realizovat sádrové omítky a stěrky efektivně, lehce a bez vzniku jakýchkoli poruch. Možná Vás zaujme i pasivní protipožární ochrana řešená pomocí omítek…

Suché podlahy Knauf

Přehled systémů suchých podlah Knauf F146 a Knauf Brio - skladby suchých podlah a jejich vlastnosti, vhodnost použití, nášlapné vrstvy, řešení kročejového hluku, vylepšení akustických vlastností stropních konstrukcí. Vztah suché podlahy a navazujících konstrukcí, zatížení podlah a jejich úprava s ohledem na finální použití. Praktická ukázka pokládky suchých podlah. Školení je určené pro projektanty a realizační firmy.

NOVÉ! Lepení a spárování

Přednosti keramiky a lepení obkladů s ohledem na vytvoření životního prostoru s touhou po funkci a identitě. Jak správně připravit podklad před lepením obkladů a dlažeb, co umožní hydroizolace a jak efektivně tuto vrstvu vytvořit, jak a proč vybrat správné a funkční lepidlo a jak se vlastně lepidla označují s tím Vás seznámí tento seminář – pracovní workshop. A je nám ctí, že Vám můžeme tento seminář nabídnout ve dvou jazykových mutací a to v češtině a v ukrajinštině…

Podrobné informace a on-line přihlášky naleznete na http://www.knauf.cz/seminare-a-skoleni

 

Datum: 22.1.2019
Organizace: Knauf Praha s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích