Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Webináře Beton University: Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Nestihli jste se přihlásit na letošní webináře Beton University, nebo Vám nevyhovoval daný termín a čas online streamu? Máte možnost zhlédnout webináře i zpětně!

Připravili jsme pro vás celkem šest dvouhodinových webinářů, které postupně probíhaly v období od května do června. Ve 12. ročníku Beton University jsme se věnovali dvěma tematickým celkům, a to Architektura v betonuKonstrukce a betony pro jejich zhotovení. Po registraci a přihlášení do svého účtu na webových stránkách Beton University máte nyní možnost zhlédnout všechny webináře zpětně i s možností vyplnění testu a dotazníku.

Záznamy webinářů Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Tři webináře tématu „Konstrukce a betony pro jejich zhotovení“ jsou zaměřené na navrhování a provádění betonových konstrukcí, bílé vany, UHPC, betony pro zakládání staveb a praktické příklady. Na závěr je připravena společná diskuze přednášejících.

  1. webinář Vodonepropustné konstrukce – BÍLÉ VANY
    Praktické informace pro navrhování a provádění staveb, betony pro bílé vany, příklady realizací.
  2. webinář Konstrukce a ultra-vysokohodnotné betony
    Specifikace a požadavky na beton, vysokohodnotné betony pro zesilování konstrukcí, příklady z praxe.
  3. webinář Konstrukce a betony pro zakládání staveb
    Navrhování a provádění staveb včetně složení betonu v různých podmínkách, praktické příklady.

Veškeré další informace o jednotlivých přednáškách, prezentujících a také publikace ke stažení a kontakty naleznete na stránkách www.betonuniversity.cz.


Beton University
logo Beton University

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton spolu se svými dceřinými společnostmi, se letos uskuteční! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou ...