Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Balený sortiment Liapor - nakupujte on-line

Objednejte si keramické kamenivo Liapor a lehký beton Liapor Mix pro rekonstrukce podlah on-line a nechte si ho doručit až ke dveřím.

Zavřené obchody a většina času strávená doma. To jsou jen některé dopady aktuální situace v České republice i ve světě. Přesto, že všechna ta omezení nemusí být pro všechny pohodlná, dávají nám možnost věnovat se věcem a činnostem, na které jindy nezbývá čas. Patří k nim také zkrášlování našich domovů a různé rekonstrukce.

Zavřené prodejny stavebnin a hobby markety, by se sice mohly jevit jako překážka k rozběhnutí plánovaných projektů, ale on-line prodej stále funguje bez omezení.

Prostřednictvím e-shopu obchod.liapor.cz můžete nakoupit i vybrané stavební materiály LIAPOR. Nabízí balený sortiment keramického kameniva a lehkého betonu:

  • lehké keramické kamenivo Liapor
  • směsi pro přípravu lehkého betonu Liapor Mix
  • zimní posyp

Rekonstrukce podlah, izolace stropů

Pokud k vašim plánům patří rekonstrukce podlah, můžete si v sortimentu Liapor vybrat materiály pro jejich vyrovnání suchou i mokrou cestou:

  • “suchá” rekonstrukce podlahy s podsypem z kameniva Liapor a podlahovými deskami
  • “mokrá” rekonstrukce podlahy pomocí lehkého betonu Liapor Mix a Liapor Mix final

Lehké keramické kamenivo Liapor je také skvělým materiálem pro vyrovnávací, tepelně a zvukově izolační vrstvy stropních konstrukcí (betonových, keramických a dřevěných), kde se výborně uplatní jeho přednosti.

Objednejte si potřebný materiál on-line a nechte si ho doručit až ke dveřím.

Budete-li potřebovat poradit, jsou vám k dispozici nejen popisy pracovních postupů a instruktáže na webu, ale také obchodně-techničtí poradci, kteří zajišťují poradenství v otázkách aplikací stavebních materiálů Liapor.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k aktuální situaci je vhodné pro platbu využít ON-LINE PLATEBNÍ METODY. Platba hotovostí na dobírku nemusí být umožněna ze strany některých přepravců.


LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.
logo LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Klíčovým materiálem výroby je lehké keramické kamenivo Liapor. Nahrazujeme jím běžné kamenivo v celém našem sortimentu. Kamenivo Liapor vyrábíme výpalem a expandací třetihorních jílů v rotačních pecích. Vznikají tak keramické perly Liapor, u nás také známé ...

 
 
Reklama