Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Shrnutí roku 2018

Rok se nám s rokem opět sešel a čím vystihnout letošní rok 2018 nejlépe?

Shrnutí roku 2018

Byl to rok plný tvrdé práce a entuziasmu, ale také rok plný nových příležitostí, inovací a bohatých zkušeností. Opět se nám naší působnost podařilo udržet jak na českém, tak i slovenském trhu, kde jsme se podíleli na nejrůznějších projektech od dodávek horních staveb, až po realizaci staveb z pozice generálního dodavatele.
V popředí našich realizací se podle očekávání drželi především průmyslové stavby od hal výrobních až po haly skladové, pozadu však nezůstali ani ostatní projekty a výstavby například automobilových servisů a showroomů, po sportovní a zemědělské haly až po nejrůznější atypické konstrukce stadionů, nástupišť apod.

Pevně věříme, že tak, jak se nám podařilo letošní úspěšný rok 2018 zakončit, tak se nám podaří úspěšně navázat v kalendářním roce 2019.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem naši věrným obchodním partnerům a investorům za projevenou důvěru a budeme se těšit na další spolupráci v novém kalendářním roce.

FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama