Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Největší projekt na slovenském trhu za rok 2018

Největší dokončený projekt roku 2018 na slovenském trhu, tak bychom mohli prezentovat výstavbu nového sídla společnosti DISPO-M s.r.o. ve městě Trnava, jež byl předán na začátku tohoto léta 2018.

Největší projekt roku 2018

Společnost DISPO-M s.r.o. je na trhu více než 23 let a zabývá se dodávkou topných systémů a průmyslových armatur.
Více o investorovi naleznete na www.dispo-m.sk.

Realizace tohoto díla z naší strany spočívala v generální dodávce hrubé stavby, a to konkrétně části skladové haly s administrativní vestavbou v kompletním pilotovém založení objektu a realizaci kompletní spodní stavby, výstavby ocelového skeletu haly a vestavby kanceláří, střešním a stěnovém opláštění, realizaci průmyslové podlahy, všech střešních a stěnových otvorů, kazetových vstupních portálů, slunolamů a dále ostatních zámečnických a klempířských prvků.

Nosný ocelový skelet skladové haly je v tomto případě řešen v konstrukčním systému VEDE v lehké příhradové konstrukci jako dvojlodní hala o celkových rozměrech 90,5 x 40,7 m. V čelní části celého objektu se poté nachází administrativní vestavba o zastavěné ploše 280 m2.

Děkujeme tímto společnosti DISPO-M s.r.o. za jejich vloženou důvěru a osobní přístup po celou dobu realizace díla.

Více o této konkrétní stavbě naleznete na našich webových stránkách.

FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama