Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Prodejní akce Lepte (se) a spárujte (se) s Weber

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, zahajuje prodejní akci na lepidla na obklady a dlažby a pro spárování bez fleků. Za nákup jedné celé palety vybraných akčních lepidel zákazník získá jako bonus 2x5kg spárovací malty webercolor premium zdarma.

Akce trvá od 15.10.-15.11. nebo do vyprodání zásob. Zákazník má tak možnost vyzkoušet a porovnat lepidla s nízkoprašnou úpravou a unikátní vlastnosti spárovací hmoty webercolor premium.

Vybraná akční lepidla:

  • weberfor fix: vylepšené lepidlo, odolné proti skluzu, třída C2T
  • weberfor profiplus: nízkoprašné vylepšené lepidlo, odolné proti skluzu, třída C2T
  • weberfor flex: flexibilní lepidlo pro větší formáty, třída C2T S1
  • weberfor profiflex: nízkoprašné flexibilní lepidlo pro větší formáty, třída C2T S1

Co to je nízkoprašné lepení:

Novodobá technologie pro čisté a bezprašné lepení, příjemná a snadná práce, pevné a trvalé spojení

Spárovací malta webercolor premium:

Barevné spáry bez fleků, pro spáry bez plísní a řas, odpuzuje vodu, odolná a stálobarevná, 20 barevných odstínů. Sárovací malta webercolor premium je opatřena dvěma unikátními technologiemi:

  • PROTECT3®: hygienická, cementová spára, s vysokou odolností vůči bakteriím, plísním a řasám díky speciálnímu složení s přísadami na bázi iontového stříbra.
  • PURE-CLEAN®: cementová spára je velmi odolná vůči skvrnám díky kombinaci speciálních vodoodpudivých přísad, které vytvářejí povrchovou ochranu vyzrálé vrstvy. Tímto způsobem nejen chrání spáru, ale také umožňuje snadné a rychlé čištění i agresivních skvrn (káva, víno, kečup atd.).

Aktuálně doporučujeme shlédnout videa o výhodách nízkoprašného lepení obkladů a dlažeb a spárovací maltě webercolor premium.

Prodejní akce Lepte (se) a spárujte (se) s Weber
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Dodavatel a výrobce vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, fasádních, zateplovacích a sanačních systémů, nátěrů, pastózních omítek, suchých maltových směsí, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

 
 
Reklama