opravné prostředky ze zákona 406, když nelze povinnosti splnit
principy referenčních hodnot
kombinace zdrojů a systémů, regulace a monitoring
argumentace pro opatření
registrace
Energetická náročnost budov od 2022
prezenčně středa 1.12.2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Partnerská zóna pomůže projektantům, architektům i developerům

Společnost LB CEMIX se nespoléhá pouze na to, že se jejich ucelené systémové řady produktů dostávají do povědomí zákazníků svou kvalitou a komplexností řešení od hrubé stavby až po finální úpravy, ale přichází s nabídkou odborné pomoci architektům, projektantům, developerům či studentům v podobě online Partnerské zóny.


Chtěli jsme vytvořit dynamický systém, ve kterém naši partneři najdou nejen veškeré potřebné informace o produktech CEMIX, ale ve kterém budou moci pracovat na několika projektech najednou po celou dobu realizace stavby. Jelikož víme, jak jsou v současné době složité jednotlivé detaily a napojení jednotlivých konstrukcí, připravili jsme podpůrné materiály a neustále je aktualizujeme tak, abychom drželi krok s trendy a vývojem ve stavebnictví a zároveň odpovídali normovým požadavkům a trendům. Takže rozpracované projekty je možné vždy otevřít v aktualizovaném softwaru,“ vysvětluje Karel Dutka, Product Manager společnosti LB CEMIX, jednoho z nejvýznamnějších tuzemských výrobců suchých maltových a omítkových směsí a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů.

Partnerská zóna usnadní práci a ušetří čas

Partnerská zóna je rozdělena do logických sekcí, které umožní registrovaným uživatelům získat všechny dokumenty potřebné k práci na projektu. Systém výrazně pomůže s přípravou technické zprávy i dokumentace zásluhou přehledně dostupných podkladů, jako jsou Technické listy, Prohlášení o shodě či Bezpečnostní listy. V sekci Technické podklady stačí zvolit požadovaný systém, ať už je to zateplení, balkon, podlaha, obklad, sanace nebo omítka, a dál už se uživatel veden prostřednictvím logických kroků „prokliká“ ke správnému řešení.V sekci CAD detailů jsou k dispozici podklady pro stavební řešení CEMIX. Soubory s CAD detaily jsou ve formátu DXF a je možné je stáhnout ve dvou variantách, a to buď jako detail s výrobky Cemix, nebo jako detail s obecným popisem.

Systém nabízí BIM, systémové skladby a pluginy pro ArchiCAD, AutoCAD, Revit a Allplan, které obsahují elektronický katalog systémových řešení Cemix. Možnost vkládat do projektů už připravené skladby zcela jistě velmi usnadní práci.

V Partnerské zóně si můžete vytvořit i vizualizace fasád

Partnerská zóna je skvělým pomocníkem v případě návrhu vzhledu fasády. Součástí Partnerské zóny je rozhraní pro využívání aplikace Cemix COLOR PLAN, která vám umožní vytvořit si různé vizualizace fasády na nahrané fotografii domu nebo pohledovém plánu.


Kalkulátor kotvení zase pomůže s návrhem počtu hmoždinek v ETICS podrobným výpočtem dle ČSN 73 2902:2011 na základě zvolených charakteristik objektu, tepelněizolačního materiálu a hmoždinek.

Ohlasy odborníků na Partnerskou zónu jsou velmi pozitivní. Najdou zde detaily a systémová řešení na jednom místě, mohou si připravit výstupy pro rozpočtové programy ve formátech KROS, RTS a CALLIDA, stejně jako si vygenerovat texty pro Technickou zprávu. Vybrané stavební řešení si mohou uložit a v budoucnu ho znovu otevřít v aktualizované verzi. Pokud by se přesto stalo, že si uživatel Partnerské zóny nebude vědět s něčím rady, může se kdykoli obrátit na odborníky společnosti LB CEMIX a vše zkonzultovat. Po registraci k účtu dostane každý nový uživatel kontakt na „svého“ projektového specialistu, na něhož se může v případě dotazů a nejasností obrátit.


Více o Partnerské zóně Cemix na www.cemix.cz/partnerska-zonaLB Cemix, s.r.o.
logo LB Cemix, s.r.o.

Jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení ...