Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Vítejte ve světě designového skla, vítejte ve světě IZOS STUDIO

Nekonečné možnosti a prvotřídní servis pro vaše individuální potřeby

Společnost HELUZ IZOS, největší výrobce izolačního zasklení v České republice, představuje IZOS STUDIO – místo, kde se odvážné vize architektů a designérů mění v realitu. Nová divize společnosti propojuje špičkové inovativní výrobní technologie se světem kreativity a nabízí neomezené designové příležitosti pro jedinečnost každého projektu.

Andrea Stejskalová, šéfdesignérka IZOS STUDIA
Andrea Stejskalová, šéfdesignérka IZOS STUDIA

IZOS STUDIO se soustředí na individuální zakázky s důrazem na exkluzivní design, kvalitu a prvotřídní zákaznický servis. „Můžeme se opřít o dlouholeté know-how a široký sortiment skel HELUZ IZOS. Koncept IZOS STUDIO přidává k výrobní kvalitě zcela novou dimenzi individualizace, využívá na maximum estetického potenciálu skla, a především možností jeho užití. Pomáháme dotvořit myšlenku projektu a hledáme ideální průsečík mezi technologií a designem,“ vysvětluje Andrea Stejskalová, šéfdesignérka IZOS STUDIA.

IZOS Studio je partnerem pro architekty, interiérové designéry pro koupelnová i kuchyňská studia, kde se vytváří individuální návrh investoru či exteriéru. V současné době je využití skla v interiéru široké. Od využití čirého skla upravené tvrzením, vrstvením nebo tepelným zpevněním, přes ornamentní, smaltovaná až po digitálně potištěná skla. Díky velké pevnosti je možné ze skla realizovat dokonce i pochozí plochy. „Jsme schopni dekorovat veškeré skleněné plochy uvnitř domu i okolo něj a snoubit tak design i bezpečnost, například u skleněných dveří, posuvných stěn, příček či zábradlí. To vše i v impozantních rozměrech až do velikosti 5×3 metry,“ dodává Stejskalová.

Využití skla IZOS v interiéru
Využití skla IZOS v interiéru
Digitální tisk IZOS Design, návrh IZOS Studia
Digitální tisk IZOS Design, návrh IZOS Studia

Chcete skleněnou příčku posunout na novou úroveň estetického zážitku? Vyberte si od IZOS STUDIA dekor digitálně natištěný na sklo z produktové řady IZOS DESIGN, skla s digitálním potiskem prováděným nejmodernější technologií v České republice. Organické keramické barvy se při teplotě 620 °C zakalí přímo do skla, čímž získávají vysokou odolnost proti UV záření a povětrnosti obecně, barevnou stálost a mechanickou odolnost. Potisk lze provádět ve vysokém rozlišení 4K a 1 440 DPI do rozměrů až 2 400×4 100 mm, v tloušťkách 4–19 mm. Pro zákazníky je připravena IZOS knihovna nabízející bohatý výběr dekorů – vaše prosklená stěna se může proměnit v dokonalý obraz přírodního kamene, dřeva nebo se zaskvět neotřelou ilustrací. Knihovna se navíc neustále rozšiřuje.

Ornamentní sklo IZOS Flutes
Ornamentní sklo IZOS Flutes
Ornamentní sklo IZOS Matelux
Ornamentní sklo IZOS Matelux
Ornamentní skla IZOS
Ornamentní skla IZOS

Preferujete více personalizace? Právě pro vás je určeno IZOS STUDIO, jehož specialisté upraví Vaše unikátní data do požadované kvality tak, aby samotný tisk vynikal těmi nejvyššími standardy. Novinkou je optimalizace procesu využitím umělé inteligence, která se uplatňuje například při návrhu neomezeného horizontálního a vertikálního spojení podsvětleného potisku. V případě poškození skla je možné dekor kdykoliv přesně replikovat, eliminovat riziko rozdílné tonality a zajistit tak vizuální konzistenci s původním vzorkem.

V IZOS STUDIU vám pomohou také s ideálním návrhem z ornamentního skla, která nabízí variabilitu v řešení pojetí interiéru podle různých situací. Nabízí širokou škálu provedení od průhledných přes průsvitné po mléčné. Interiéru dodávají vzdušnost a světlost a zároveň zajišťují soukromí. „Ornamentní skla představují ideální spojení umění a funkce. Nabízí světlo, soukromí a designový prvek v jednom,“ doplňuje Andrea Stejskalová. Bez ohledu na to, zda je váš vkus moderní, tradiční, minimalistický nebo extravagantní, vždy existuje ornamentní sklo, které se hodí do vašeho interiéru.

Digitální tisk na sklo
Digitální tisk na sklo
Sytost barev je ohromující u digitálního tisku IZOS Design
Sytost barev je ohromující u digitálního tisku IZOS Design
Výroba, proces tisku a infra přisušení barvy – digitální tisk
Výroba, proces tisku a infra přisušení barvy – digitální tisk

Přesvědčte se o výhodách unikátní služby IZOS STUDIO a nechte si navrhnout řešení na míru, bez kompromisů. Každý klient je jedinečný a zaslouží si jedinečné řešení…

Knihovna dekorů: www.izos.cz/cs/designove-dekory-skel

www.izos.cz

Přečtěte si také Digitální tisk keramickými barvami na sklo pro interiér i fasádu Podívejte se na výrobu zakázkového skla