Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Novostavba výrobní haly ITES, spol. s.r.o.

Začátkem roku 2020 se naše společnost FEMONT OPAVA s.r.o stala hlavním dodavatelem horní hrubé stavby s názvem „Novostavba výrobní zateplené haly s mostovým jeřábem“ pro investora ITES, spol. s.r.o.

Společnost ITES, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 v České republice. Již od svého vzniku se zabývá prodejem a servisem strojů a zařízení pro zpracování betonu a betonářské oceli.

Svým zákazníkům nabízí výrobky od nejlepších firem na světě - Schnell, HawkeyePedershaab, Kraft Curing Systems, myWood. Součástí jejich široké nabídky jsou také použité, kvalitně zrepasované stroje. Díky jejich mnohaletým zkušenostem je samozřejmostí kvalitní poradenská činnost. Pro všechny jimi dodané stroje zajišťují špičkový prodejní a poprodejní servis a spolehlivé dodávky náhradních dílů.

Výstavba nové zateplené výrobní haly zahrnuje kompletní projektový návrh a samotnou realizaci ocelového skeletu objektu, který je kompletně řešen v našem systému VEDE v lehké příhradové konstrukci. Dále je součástí naší realizace kompletní střešní a stěnový plášť haly včetně výplní otvorů a klempířských a zámečnických výrobků.

Nové výrobní prostory o rozměrech 15×40 m jsou konstrukčně dimenzovány na osazení interiérového mostového jeřábu o nosnosti 10 t.

Rádi bychom tímto poděkovali společnosti ITES, spol. s.r.o. za vloženou důvěru.


FEMONT OPAVA s.r.o
logo FEMONT OPAVA s.r.o

Společnost FEMONT OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a haly s uplatněním v mnoha odvětvích. Kromě výstavby v oblasti průmyslu, zemědělství či logistiky jsou naše haly realizovány v oblasti sportovních zařízeních, autosalónů a autoservisů.

 
 
Reklama