Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

DOPS: stavební materiály z drátu

Zabýváme se výrobou produktů z drátu a oceli. Kromě hlavní nabídky plotů, pletiv a gabionů nabízíme i širokou škálu kvalitních stavebních materiálů. Mezi výrobky z drátů užívané ve stavebnictví patří výztužné sítě, tkaniny, fixační úvazky, ocelová vlákna do betonu, rabicové pletivo a vichrové spony.


Výztuha do drobnozrnných betonů FeZn 2x1m.

K jejich výrobě používáme dráty z vlastní výrobny, která díky špičkovým trechnologiím produkuje například žíhané, tažené, pozinkované a poměděné dráty. Vlastní provozovna zajišťuje také možnost individuálních řešení přesně pro vaše potřeby.

Výhody naší výrobny

Spolehněte se na vysokou kvalitu námi dodávaných výrobků z drátů a oceli. Nejmodernější výrobní technologie, prášková lakovna a vlastní know-how zajišťují špičkovou úroveň a dlouhou životnost všech našich produktů.

Kromě stavebních materiálů nabízíme také gabiony, různé druhy drátů a především pletiva, ploty a oplocení. Vyberte si na našem e-shopu například moderní poplastované pletivo, které díky speciální ochranné vrstvě odolává povětrnostním vlivům, fixuje stálost barvy a vydrží desítky let.

Nabízíme také individualizovaná řešení na míru vašim požadavkům s cenovou kalkulací zdarma. Po registraci na našem e-shopu navíc můžete nakupovat za výhodné velkoobchodní ceny. Díky velkým prostorům nabízíme zboží skladem, nebo zajištujeme okamžitou výrobu ve vlastní provozovně.
DOPS s.r.o.
logo DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o. je český výrobce plotů, gabionů a drátů. Vyrábíme tradiční české ploty, oplocení a gabiony. Disponujeme jedinečným technologickým vybavením zpracování drátů pro standardní i zakázkovou výrobu. Nabízíme vše potřebné pro stavbu plotu a celých ...

 
 
Reklama