Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Gabiony DOPS využijete kdekoli

Gabion je drátokamenná konstrukce.Výsledného efektu gabionové konstrukce lze docílit, a gabionovou stěnu sestavit, 2 možnými postupy. Nyní uplatněte akci na podrobný položkový rozpočet zdarma.


Gabionová síť PERM SYSTEM.
  1. ekonomicky výhodněji varianta, z jednotlivých sítí bez zdvojování sousedících sítí a spirál - Gabionové sítě PERM SYSTEM
  2. z celých košů Gabionové koše DOPS

Specifikace gabionů

  • Materiál: Drát d= 3.8 mm se specielní ochranou vrstvou Galfan, která zabezpečuje přibližně třikrát delší životnost drátu než drát pozinkovaný a vyšší ochranu proti mechanickému poškození.
  • Gabionové sítě jsou svařované.
  • Okatost gabionových sítí: 100 x 100, 100 x 50 mm.
  • Rozměry sítí: Jsou dány okatostí, min. rozměr od 200 mm, max. rozměr 3200 x 2100 u sítí 100 x 100, 3100 x 2100 u sítí 100 x 50 mm.
  • Spojovací materiál gabionů může být spirála nebo gabionové svorky typu C. K montáži gabionů pomocí svorek jsou pak nutné pneumatické nebo manuální kleště - lze u nás zapůjčit.

Gabiony a jejich použití

Použití gabionů je různorodé a individuální - zpěvnění svahů, břehů, protihlukové stěny, gabionové ploty, separační zdi, dekorační zídky apod. Při šíři gabionové konstrukce 0,3, 0,4 m nebo při vyšších výškách, je nutná interní výztuž - pak požadujte variantní nabídku včetně vyztužujících trubek - není podmínkou - lze si zajistit vlastní výztužný prvek. Zdarma sestavíme rozpočet

Zdarma a přesně dle vašich požadavků vám sestavíme materiálový rozpočet obsahující počet a rozměry jednotlivých sítí, druh a počet spojovacího materiálu, a ceny.
DOPS s.r.o.
logo DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o. je český výrobce plotů, gabionů a drátů. Vyrábíme tradiční české ploty, oplocení a gabiony. Disponujeme jedinečným technologickým vybavením zpracování drátů pro standardní i zakázkovou výrobu. Nabízíme vše potřebné pro stavbu plotu a celých ...

 
 
Reklama