Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ploty DOPS: vysoká kvalita za příznivé ceny

Vyberte si z naší nabídky pletivo pro oplocení rodinných domů, zahrad, okrasné pletivo na záhony nebo průmyslové pletivo. Nejsme pouhým dodavatelem plotů, ale výrobcem s nejširší výrobní škálou pletiva v ČR.


Pletivo pozinkované zeleně poplastované, čtyřhranné, bez napínacího drátu.

Víme, že při stavbě plotu potřebujete také nezbytné plotové příslušenství, proto vám nabízíme napínací a vázací dráty, plotové sloupky i bavolety. Garantujeme rychlé doručení a po registraci u nás můžete nakupovat oplocení za velkoobchodní ceny.

Spolehněte se na vysokou kvalitu námi dodávaného oplocení pro vaše ploty. Nejmodernější výrobní technologie, prášková lakovna a vlastní know-how zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Pokud se nechcete o plot starat, vyberte si poplastované pletivo. Plastová vrstva poskytne ochranu proti povětrnostním vlivům, díky čemuž vám vydrží řádově desítky let. Ochranná UV vrstva zajistí barevnou stálost plotu.

Ploty a oplocení na míru vašim požadavkům

Pokud by vám nevyhovovaly typizované rozměry, rádi vám vyrobíme pletivo na míru vašemu pozemku. V takovém případě získáte automaticky cenovou kalkulaci zdarma. Pro stavbu a průmyslové použití máme v naší nabídce staveništní oplocení, drátky do betonu stejně jako vichrové spony pro upevnění střešní krytiny. Chcete-li ze svého domu udělat nedobytný hrad, pořiďte si trubičkový plot a dostatek ostnatého drátu.

Ploty DOPS: vysoká kvalita za příznivé ceny

Věděli jste, že máme po celé ČR tři výrobní areály a disponujeme širokými skladovými prostory? Díky tomu máme ploty a oplocení skladem, případně obratem zajistíme jeho vyrobení. Navštívit můžete náš výrobní závod v Radkyni, který zajišťuje dominantní část výroby plotů nebo další výdejní místa v ČR a oplocení i pletivo si vyzvednout osobně. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto pletivo vyrábíme výhradně z pozinkovaného ocelového drátu ať již s povrchovou úpravou plastem či bez ní. Přesvědčte se sami, že pletivo od firmy DOPS je tím pravým základem pro stabilní plot, který dlouho vydrží.

DOPS s.r.o.
logo DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o. je český výrobce plotů, gabionů a drátů. Vyrábíme tradiční české ploty, oplocení a gabiony. Disponujeme jedinečným technologickým vybavením zpracování drátů pro standardní i zakázkovou výrobu. Nabízíme vše potřebné pro stavbu plotu a celých ...

 
 
Reklama